صدورحکم حناچی همچنان در هاله ای از ابهام/ برگزاری جلسه اضطراری اعضای شورای شهر تهران

تسنیم , 5 آذر 1397 ساعت 12:24

با پایان یافتن مهلت قانونی وزارت کشور برای صدور حکم حناچی شهردار منتخب تهران و عدم تأیید صلاحیت وی اعضای شورای شهر تهران بنا دارند جلسه هم‌اندیشی را در خصوص تعیین تکیلف وضعیت شهردار جدید تهران برگزار کنند.


به گزارش اطلاعات روز#مهلت قانونی وزارت کشور برای صدور حکم پیروز حناچی به پایان رسیده است و هنوز خبری از صدور حکم شهردار جدید تهران نیست و این در حالی است که اعضای شورای شهر تهران همچنان امیدوارند که حکم حناچی صادر شود.
 
در همین رابطه یکی از اعضای شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تا این لحظه حکم پیروز حناچی شهردار منتخب تهران هنوز از سوی وزیر کشور امضا نشده است، اظهار کرد: در این زمینه شورای شهر تهران همچنان پیگیر است اما اتفاق جدیدی نیفتاده است.
 
وی تصریح کرد: 22 آبان شورای شهر تهران اقدام به انتخاب شهردار منتخب خود کرد که تا این لحظه هنوز خبری از صدور حکم شهردار جدید تهران نیست و اخبار حکایت از آن دارد که هنوز صلاحیت حناچی تأیید نشده است.
 
این در حالی است که پیش از نیز محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران از اعضای شورای شهر تهران درخواست کرده بود که در صورتی که حکم حناچی صادر نشده جلسه‌ای را برای این موضوع برگزار کنند و اعضای شورای شهر تهران بنادارند با توجه به این شرایط جلسه اضطراری را برگزار کنند.


کد مطلب: 58001

آدرس مطلب: http://www.etelaterooz.ir//news/58001/صدورحکم-حناچی-همچنان-هاله-ابهام-برگزاری-جلسه-اضطراری-اعضای-شورای-شهر-تهران

اطلاعات روز
  http://www.etelaterooz.ir