چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵
احتمال یک انتقال غیرقابل پیش بینی!

شرایط عجیب مهدی طارمی در الغرافه

Share/Save/Bookmark
شایعاتی که مربوط به جدایی مهدی طارمی از الغرافه سر زبان‌هاست در مرز بین صحت و نادرستی باقی مانده‌‍اند.
کد مطلب: 58190
 
به گزارش اطلاعات روز# از یک سو طارمی بعد از حذف تیم ملی و بازگشت به قطر همچنان با الغرافه مشغول به تمرین است و از طرف دیگر یک تیم بهتر در فوتبال قهرمان آسیا به دنبال جذب اوست. طارمی تا پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا پیشنهاد جدی پرسپولیس را پیش روی خود می‌دید اما او برای بازگشت تعمل کرد تا خود را در جام ملت‌های آسیا محک بزند. او در این تورنمنت با درخشش برابر یمن آغاز کرد اما در شرایطی که شاید باید بیشتر مورد استفاده قرار می‌گرفت با اخطار عجیبی که بعد از ورود به عنوان بازیکن تعویضی در دیدار مقابل عراق دریافت کرد، نمایش عالی‌اش مقابل چین را با محرومیت از دیدار برابر ژاپن عوض کرد.

طارمی که بازی مقابل ژاپن را از روی سکو تماشا می‌کرد، شاید می‌توانست مهره اصلی و تاثیرگذاری برای ایران در این مسابقه باشد، اما بدشانسی دوطرفه کارلوس کی‌روش و خود او باعث شد این مهاجم بوشهری با عینک گرد روشنفکری‌اش فقط نظاره‌گر حذف تیم ملی باشد در حالی که او با قدرت بدنی، استارت‌های انفجاری و لول خاص بدن روی توپ باعث آزار هر مدافعی در سطح آسیاست.
 
در نهایت آخرین فعالیت طارمی در جام ملت‌ها به گفتگوهای او در میکسدزون با خبرنگاران برمی‌گردد؛ جایی که همه از او درباره مقصد آینده‌اش می‌پرسیدند و البته پاسخی روشن وجود نداشت چرا که طارمی با همان لحن خاص خود به آنها یادآور می‌شد که برای حضور در جایی که متناسب با استعدادش باشد قبل از هر چیز به یک پیشنهاد نیاز دارد. پیشنهادی که هنوز از جیب هیچ باشگاه قابل تاملی خارج نشده تا با دی اچ ال به دفتر الغرافه پست شود.

او در این روزها در قطر مشغول تمرین است. فصل نقل و انتقالات لیگ ستارگان قطر در زمستان به اتمام رسیده و او تنها در شرایطی قادر به جابجایی است که فسخ خود را از الغرافه گرفته باشد. این موضوع هنوز بر کسی روشن نیست اما چه بسا در همین زمستان جابجایی او صورت بگیرد و مهدی در تیمی قوی‌تر به کار ادامه دهد. از آنجایی که فوتبال قطر بعد از قهرمانی در جام ملت‌های آسیا توجهات بیشتری را به خود جلب کرده، این تغییر می‌تواند کمکی به یک انتقال مهم و بزرگ در تابستان باشد.
اگر جام ملت‌ها آنطور که باید پیش می‌رفت امروز شرایط طارمی هم متفاوت بود اما فعلا زمان آرزوهای حداکثری نیست، باید صبر کرد تا پایان این فصل. جایی که شاید فوتبال تصمیم بگیرد بالاخره به این ستاره با استعداد فوتبال ایران پاداشی در حد جایی که باید باشد هدیه کند.

برای شنیدن اخبار جدید در مورد مهدی طارمی همچنان باید منتظر باشیم.
کلمات کليدی: طارمی/الغرافه/اطلاعات روز#