دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷

ایرلاین اماراتی بدون پرداخت مطالبات آژانس‌های ایرانی از کشور رفت! +سند

Share/Save/Bookmark
طبق این اطلاعیه، قرار است از طریق "یاتا" ایران، این مطالبات پیگیری شود لذا دفاتر طلبکار، مدارک خود در خصوص طلبکار بودن از هواپیمایی اتحاد را تهیه و ارسال کنند تا موضوع به نحو مقتضی پیگیری شود.
کد مطلب: 58264
 
به گزارش اطلاعات روز#اوایل فصل زمستان سال گذشته که مصادف با سال نو میلادی می شد، هواپیمایی «الاتحاد» متعلق به کشور امارات متحده عربی اعلام کرد که پروازهای خود میان تهران و ابوظبی را متوقف می‌ کند. طبق برنامه‌ اعلام شده، قرار بود پس از ۲۴ ژانویه 2018، ایرلاین اتحاد پرواز دیگری در مسیر ابوظبی به تهران انجام ندهد .
 
البته به علت تداوم پروازهای ایرلاین های ایرانی و همچنین دو شرکت هواپیمایی ایر عربیا و امارات، مسافران ایرانی مشکل خاصی را در این خصوص احساس نکردند اما برخی آژانس های کشورمان با یک ماجرای مهم مالی مواجه شدند که با گذشت 1 سال، هنوز هم دامنگیر آنهاست.

آنطور که حرمت الله رفیعی رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتا هوایی و جهانگردی ایران با قید "فوریت" به دفاتر مذکور اعلام کرده، این ایرلاین اماراتی بدون اطلاع رسانی قبلی و تسویه حساب با شرکتها و دفاتر طرف قرارداد، اقدام به تعطیل کردن دفتر منطقه ای خود در ایران کرده است.
بعد از این اقدام نیز، شرکت مذکور به صورت غیررسمی آخرین مدیرعامل خود را در تهران به عنوان مسوول تسویه حسابهای شرکت معرفی کرده که وی نیز به دلیل عدم حضور در کشور، پاسخگوی تماس ها نیست.

طبق این اطلاعیه، قرار است از طریق "یاتا" ایران این مطالبات پیگیری شود لذا دفاتر طلبکار، مدارک خود در خصوص طلبکار بودن از این شرکت را تهیه و ارسال خواهند کرد تا موضوع به نحو مقتضی پیگیری شود.
کلمات کليدی: امارات/ایرلاین/اطلاعات روز#