يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲

کاپیتان از استقلال خداحافظی کرد

Share/Save/Bookmark
پژمان منتظری به دلیل آنچه عدم دریافت پیشنهاد برای تمدید قرارداد خواند تصمیم گرفت از حضور در این تیم خداحافظی کند.
کد مطلب: 58450
 
به گزارش اطلاعات روز#پژمان منتظری در نیم فصل اول لیگ هجدهم با مصدومیتی نسبتا طولانی روبرو شد تا جایی که حضورش در جام ملت های آسیا در هاله ای از ابهام قرار گرفت اما او در نهایت به این رقابت ها رسید تا بتواند احتمالا در آخرین تورنمنت رسمی خود در رده ملی حضور داشته باشد.
 
منتظری اما در بازگشت از جام ملت های آسیا به یکی از آماده ترین بازیکنان استقلال تبدیل شد و شرایط برای او طوری رقم خورد که تقریبا در تمام بازی ها در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفت و در بازی هایی که مهدی رحمتی در ترکیب استقلال حضور نداشت این فرصت را پیدا کرد تا بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو ببندد.
اما در هفته های پایانی لیگ برتر بود که منتظری مصاحبه های تندی علیه دست های پشت پرده در استقلال انجام داد و بدون اینکه به نامی اشاره کند مدعی شد که عده ای هستند که اجازه نمی دهند این تیم نتیجه بگیرد.
 
مدافع با تجربه استقلال امروز در فاصله دو هفته بعد از پایان لیگ برتر با انتشار پستی مدعی شد که از باشگاه استقلال پیشنهادی برای تمدید قرارداد دریافت نکرده است و با این شرایط ادامه همکاری اش با این باشگاه مقدور نیست.
 
او در این پست اینستاگرامی مدعی شده است که باشگاه استقلال از دو هفته قبل مذاکره با بازیکنانی که قرارداد ندارند را آغاز کرده است ولی مدیران باشگاه در این  مدت حتی یک پیام هم به او نداده اند و این موضوعی است که کاپیتان سوم فصل گذشته استقلال را حسابی دلخور کرده است.
 
با این شرایط باید منتظر واکنش مدیران استقلال در قبال خداحافظی اینستاگرامی منتظری از استقلال ماند و دید آیا آنها تلاش می کنند کاپیتان تیم خود را از تصمیمش منصرف کنند یا این بازیکن ترجیح می دهد سال های آخرش فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد.
 
باشگاه استقلال در روزهای گذشته پیشنهاد رسمی خود را به وریا غفوری و علی کریمی برای تمدید قرارداد ارائه کرده است و با سایر بازیکنان این تیم هم که قرارداد ندارند در سکوت مذاکراتی انجام داده است و باید دید آیا در نهایت پیشنهاد تمدید قرارداد به منتظری هم داده می شود یا نه.
 
خداحافظی پژمان منتظری از استقلال
کلمات کليدی: پزمان منتظری/کاپیتان/استقلال/اطلاعات روز#