چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷

ماجرای یک ادعا درباره پرونده سعید طوسی/ محمود صادقی تکذیب کرد؛ مدیرعامل برنا تهدید

Share/Save/Bookmark
بعد از آنکه محمود صادقی متن گفتگوی خود درباره سعید طوسی را تکذیب کرد، مدیرعامل برنا به این مسئله واکنش نشان داد.
کد مطلب: 58511
 
به گزارش اطلاعات روز# روز اینکه صبح‌امروز خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش از قول محمودصادقی نوشت که مقام‌های قضایی ارشد به‌سبب این‌که در رسیدگی به پرونده سعید طوسی، اعمال نفوذ شده‌بوده، دستور داده‌‌اند دوباره به این پرونده رسیدگی شود.
 
 
 
سعید طوسی، متهم به آزارجنسی نوجوانان، که دادگاه تجدیدنظر تبرئه شده، به اعتمادآنلاین گفته خبر محمود صادقی، نماینده تهران، درباره دستور رئیس‌قوه‌قضایی برای بررسی دوباره پرونده‌ او دروغ است و او این ماجرا از قوه قضاییه هم پیگیری کرده و مطمئن است. او مدعی شده ۹۹درصد حرف‌های رسانه‌ها دروغ است.
 
توضیح دادستان کل کشور
 
خبرگزاری تسنیم هم از قول جعفری منتظری، دادستان‌کل کشور، گفته او نگفته که در رسیدگی به پرونده سعید طوسی، اعمال نفوذ شده و رای تجدید نظر او خلاف شرع و قانون است.
 
دادستان کل کشور در پاسخ‌به این پرسش که آیا رئیس‌قوه‌قضایی دستور رسیدگی دوباره درباره پرونده سعید طوسی صادر کرده، پاسخ‌داده: «منبع خبر آقای صادقی کجاست؟»
 
تکذیب محمود صادقی
 
بعد از صحبت های دادستان کل کشور، محمود صادقی در توضیح مصاحبه انجام شده درباره سعید طوسی در توئیتی نوشت: «دیروز در مصاحبه با سایت وزارت ورزش گفتم که مطلع شده‌ام اخیرا با تقاضای شکات پرونده سعید طوسی برای اعمال ماده ۴۷۷ و رسیدگی مجدد به آن موافقت شده است. در بعضی از خبرها از من نقل قول شده که رییس قوه قضاییه دستور رسیدگی را داده یا دادستانی این خبر را اعلام کرده، درحالیکه من در مصاحبه چنین نگفتم».
 
واکنش مدیرعامل خبرگزاری برنا
 
در واکنش به این توئیت محمود صادقی نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات، مدیرعامل خبرگزاری برنا تهدید کرد که اگر لازم باشد فایل صوتی منتشر می کند. او در توئیتی نوشت: 
ماجرای یک ادعا درباره پرونده سعید طوسی/ محمود صادقی تکذیب کرد؛ مدیرعامل برنا تهدید
 
کلمات کليدی: محمودصادقی/برنا/سعیدطوسی/تکذیب/مبین صادقی/اطلاعات روز#