يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷
نمی توانیم برای غیبت خامس و فالکائو اشک بریزیم

عصبانیت کی‌روش از سئوال خبرنگار کلمبیایی

Share/Save/Bookmark
نشست مطبوعاتی کارلوس کی روش سرمربی کلمبیا پس از تساوی بدون گل مقابل شیلی به عصبانیت این مرد پرتغالی منجر شد.
کد مطلب: 58742
 
به گزارش اطلاعات روز#واکنش اصلی کی روش مربوط به لحظه ای بود که خبرنگار کلمبیایی در زمان پرسیدن سئوالی درباره چرایی عدم دعوت از خامس رودریگوئس و فالکائو از آنها با لفظ کاپیتان ها یاد کرد که این مسئله به سرعت با واکنش سرمربی کلمبیا مواجه شد:

 
"این تیم طبق اطلاعات من با کاپیتان هایش  بازی کرد. کاپیتان های ما اوسپینا و کوادرادو بودند. کلمبیا با کاپیتان خود بازی کرد: اوسپینا و کوادرادو. من سوال را نمی فهمم. کاپیتان ها اوسپینا و کوادرادو هستند ، آنها خیلی خوب بازی کردند. کل تیم بسیار خوب کار کرده است. اگر فردا جیمز یا فالکائو(با ما) باشند ، طبیعتاً معیارهای انتخاب کاپیتان متفاوت خواهد بود. "

وی گفت: "ما نمی توانیم با این ذهنیت ادامه دهیم . اینکه اگر کسی در جمع ما نباشد برایش اشک بریزیم . بازی بعدی ما با الجزایر خیلی زود از راه می رسد و  فردا باید در مورد این تیم فکر کنید و به سرعت زمان تصمیم گیری است ؛ پس  باید گزینه ها را ارزیابی کنید و انتخاب کنید. "

او از این فرصت استفاده کرد تا اضافه کند که "تریکولور" به او امکان بازی برای همه را می دهد. تیم ملی کلمبیا برای همه ماست. اما من تصمیم می گیرم چه کسانی برای حضور در اردو و ترکیب مناسب اند. "

کی روش سپس از خبرنگاران  خواست که بیشتر درباره تیم و کمتر در مورد شخصیت ها حرف بزنند.
 
او  بعد از تساوی مقابل شیلی در بازی دوستانه در آلیکانته (0-0) اطمینان داد که تیم وی شایسته پیروزی بوده است ، زیرا کلیه شانسهای گلزنی به تریکولور تعلق داشت: "بازی با تیمی مثل شیلی که اززمین شان خارج نمی شدند آسان نبود اما این بازی خیلی خوبی از کلمبیا بود چون  ما نود دقیقه کنترل را در دست داشتیم و کل مسابقه در یک جهت پیش می رفت .کلمبیا سزاوار این بود که بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد. البته ما پیروز نشدیم ، اما به چیزهای دیگری نیز رسیدیم. کی روش سپس به شیلی کنایه زد که حتی یک بار به سمت دروازه اوسپینا نیز نزدیک نشده اند.

کی‌روش گفت که کلمبیا مقابل رقیب بزرگی که پیش رویش قرار داشت محکم و سمج نمایش داد و شیلی را مجبور به انجام "بسیاری از خطاها" کرد.

در پایان مصاحبه در مورد تنشی که میان او و داوران در لحظه خطای مشکوک روی  کوادرادو در منطقه جریمه سئوال شد که کی روش  گفت: "درک این مسئله دشوار است که چگونه یک داور نمی تواند این تصمیمات را بگیرد. این یک چیز عجیب است. "
کلمات کليدی: کی روش/کلمبیا/اطلاعات روز#