سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۱

شورای ائتلاف یا دورهمی پیرمردها

Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 58936
 
به گزارش اطلاعات روز#دکترمحمدپورقربان نوشت: یک بار دیگر فصل انتخابات فرا رسید و نیروهای ابنالوقت انقلابی نمای  غیرانقلابی به تکاپو افتادند تا این قبیله بی سامان و از هم گسیخته اصولگرا را سر و سامانی بدهند.

🔵 فرق نمیکند به هر حال قبلاً #جمنا بود و امروز #شورای_ائتلاف!! مهم این است که دور هم باشیم و ۴ سالی یکبار کنار هم تجدید دیداری کنیم و یک تصمیماتی هم برای قشر مذهبی و علی الظاهر انقلابی بی خیالِ انقلاب بگیریم. هرچند شاید در انتها تصمیم ما را هم تغییر دهند!!! اما مهم نیست مهم این است که ما هستیم.

🔵 اگر نمایندگان احزاب سیاسی اصولگرا در استان در این جمع نیستند مهم نیست! اگر ساختار خاصی برای انتخاب اعضای این شورای به ظاهر ائتلاف و در واقع #اختلاف، موجود نیست عیبی ندارد! اگر سران شورا مورد توجه و نظر و منتخب نخبگان استان نیستند اهمیت ندارد! اگر این شورا آنقدر محبوبیت و مقبولیت ندارد که تمامی نیروهای ارزشی و کاندیداهای نمایندگی مجلس از آن تمکین کنند و در نهایت همگی مستقل به میدان می آیند اصلاً مهم نیست! اگر نظرات و اعمال سلیقه های شخصی و غیر کارشناسی و غیر واقع بینانه، جای نظرات کارشناسی شده متخصصان را می گیرد و صدها اما و اگر دیگر اهمیت ندارد، مهم این است که در این انتخابات هم ما هستیم!!!

🔴 کاندیداهای نمایندگی هم حق دارند از چنین شورایی #تمکین نکنند! خود را در برابر سوالها و پرسشهای آنها پاسخگو ندانند! و رای نهایی آنها را رای شورای ائتلاف استان ندانند و آن را به چشم رای و نظر شخصی همراه با حب و بغض و جناحگیری سیاسی در استان ببینند. از کاندیداهای شب آخری سفارشی که باید در لیست قرار بگیرد!! و فلانی گفته!! و ...  فعلاً عبور میکنیم.

🔴 اصولا اعضای شورا می بایست بالاتر و یا حداقل همتراز کاندیداها در خصوصیات مختلف باشند تا فرد کاندید رقبت کند پاسخ سوال آنها را بدهد! فردی که تا به حال برای صد نفر سخنرانی نکرده! مدارج علمی خاصی را طی نکرده! عنوان خاصی در استان نداشته! چطور توقع دارد یک کاندیدا که مثلاً در دور قبل ۷۰ یا ۸۰ هزار نفر از مردم او را انتخاب کرده اند به او پاسخگو باشد؟؟

🔴🔴 تجربه نشان داده اصولگرایانی که به صورت مستقل و بدون حمایت این ائتلافهای #آبکی و #یکروزه وارد گود شده اند در نهایت بالاتر از کاندیداهای دیگر قرار گرفته اند.

🔴 البته در #تهران نیز اوضاع بهتر از اینجا نیست و شاید اگر افتضاحات و بی تدبیرهای مکرر پیر مردهای دولت نبود باز هم شاهد فتح قاطع مجلس شورای اسلامی توسط اصلاح طلبان #ساختارمند و #متحد می بودیم. 
🏁 باید منتظر ماند و دید چه می شود!!!

✏#محمد_پورقربان
دبیر #جامعهجوانانمتحد_اسلامی در استان #البرز 
۹۸/۹/۱۹