يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴
آیت‌الله عیسی قاسم: آمریکا مطمئن باشد که غرورش را می‌شکنیم

شهید سلیمانی در برابر آمریکا سر خم نکرد

Share/Save/Bookmark
رهبر شیعیان بحرین گفت: آمریکا سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس را ترور کرد که این اقدام بسیار ناشایست بود که از سیاست شیطانی آمریکا نشأت می‌گیرد.
کد مطلب: 59021
 
به گزارش اطلاعات روز# از قم، آیت الله شیخ عیسی قاسم شامگاه شنبه در تجمع عظیم جوانان مقاومت 120 کشور جهان که به‌مناسبت شهادت سپهبد سلیمانی در مصلای قدس برگزار شد، اظهار داشت: عزت و کرامت و استقلال جبهه مقاومت قابل فروش نیست.

سیاست آمریکا شیطانی است/ آمریکا مطمئن باشد که غرورش را می‌شکنیم
وی با تأکید بر اینکه سیاست آمریکا سیاست شیطانی است، افزود: آمریکا مطمئن باشد که غرورش را می‌شکنیم چون ما امت جهاد هستیم امتی که فداکار است و اهل امر به معروف و نهی از منکر است.

رهبر شیعیان بحرین بیان کرد: آمریکا زمین را فاسد کرده است، بدترین سیاستی که برای انسان‌ها در عالم اجرا شده است سیاست آمریکا و بهترین سیاست نیز سیاست اسلام است.
 
شیخ عیسی قاسم با تأکید بر اینکه سیاست آمریکا سیاست شیطان است، گفت: آمریکا دارای روح شیطانی است و این موضوع همه سیاست آمریکا را در بر گرفته است و آن را از بین می‌بریم.

وی تصریح کرد: دین اسلام دین وحدت است، اگر همه ما یکی شویم و تلاش خود را زیاد کنیم و در راستای نابودی سیاست مادی شیطانی آمریکا اقدام کنیم به این خواسته می‌رسیم چون خداوند تأکید کرده است که إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم.

رهبر شیعیان بحرین عنوان کرد: آمریکا سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس را ترور کرد که این اقدام بسیار ناشایست بود که از سیاست شیطانی آمریکا نشأت می‌گیرد.

شیخ عیسی قاسم با اشاره به ویژگی‌های سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس ادامه داد: این دو شهید عزیز و گرانقدر در برابر آمریکا سر خم نکردند و به‌دنبال نابودی فساد و یاری رساندن به محرومان جامعه اسلامی بودند.
وی خاطرنشان کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس انسان‌های مؤمن بودند و در راه جهاد گام برداشته و روحیه فداکاری در راه اسلام داشتند، سیاست ضعیف آمریکا نتوانست این شهیدان را که برای اسلام کار می‌کردند تحمل کند، خداوند این دو شهید را رحمت کند و همه شهدا را با اهل‌بیت(ع) و اولیای الهی محشور کند.