۲
 
يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹
وحشت آمریکا از پاسخ ایران؛

ترامپ: اگر انتقام بگیرند ۵۲ نقطه از ایران را هدف قرار می‌دهیم!

پاسخ جالب و دندان شکن فرمانده ارتش به رئیس جمهور تروریست آمریکا
Share/Save/Bookmark
هشدار می دهم اگر ایران هر یک از آمریکایی ها یا دارایی‌های آن را مورد هدف قرار دهد، ما 52 نقطه در ایران را هدف قرار می دهیم.
کد مطلب: 59045
 
به گزارش اطلاعات روز# شب گذشته رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از ترور سردار سلیمانی آمریکایی‌ها ۱۶ کشور را واسطه قرار دادند تا ایرانی‌ها کاری نکنند یا اگر کاری هم‌ می‌کنند یکی از سران آمریکا را ترور کنند.

در همین باره، ترامپ که به طور مشخص از انتقام ایران در وحشت است، تلاش دارد تا در سایه تهدیدهای واهی همزمان با دست و پا زدن دستگاه دیپلماسی وی برای واسطه کردن کشورهای مختلف منطقه، از تصمیم‌های سخت جمهوری اسلامی برای انتقام از جنایتکاران جلوگیری کند.
 
وی در تهدید خود نوشت: هشدار می دهم اگر ایران هر یک از آمریکایی ها یا دارایی‌های آن را مورد هدف قرار دهد، ما 52 نقطه در ایران را هدف قرار می دهیم. رئیس جمهوری آمریکا که می خواهد خود را مدافع منافع آمریکایی نشان دهد و بگوید آن کارهایی را که هیچ یک از رئیسان جمهوری پیشین انجام نداده اند را پیگیری و انجام داده، مدعی شده است این 52 به تلافی 52 آمریکایی است که سال‌های پیش ایرانی ها گروگان گرفته بودند.

پاسخ جالب فرمانده ارتش به تهدید ترامپ
امیر عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه در صورت هر اقدام از سوی ایران، آمریکا ۵۲ دو نقطه از ایران را هدف قرار می‌دهد، اظهار کرد در یک درگیری احتمالی در آینده که بعید می‌دانم جرات انجام این کار را داشته باشند؛ آنجا مشخص خواهد شد که این اعداد ۵ و ۲ به کجا تعلق خواهد داشت.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۴:۰۸:۲۱
سلام عالی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۴:۱۰:۰۳
سلام ،جواب عالی بود