جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
موقعیت پیچیده و ناگهانی در لیگ قهرمانان

سلب میزبانی از ایران به احتمال خیلی زیاد(عکس)

Share/Save/Bookmark
یحیی حمدان خبرنگار روزنامه الانباء کویت نوشت:شب روز گذشته خبرهایی مبنی بر عقب افتادن دیدار استقلال و الکویت به گوش رسید.
کد مطلب: 59103
 
به گزارش اطلاعات روز# و به نقل از الانباء ، پیش بینی می شود شهر دوحه قطر میزبان بازی باشد. این تصمیم بعد از اقدامات گسترده ای که مقامات کویتی در مکاتبه با کنفدراسیون فوتبال آسیا  مبنی بر سختی سفر به ایران به خاطر شرایط امنیتی موجود،انجام دادند گرفته خواهد شد و البته هنوز قطعیتی بر آن متصور نیست.
 
بنابر آنچه خبرنگار ورزش سه کسب اطلاع کسب کرده تصمیم نهایی در این باره در کمیته مسابقات AFC گرفته خواهد شد و سپس این تصمیم به کمیته اجرایی ارسال می‌شود که اتفاقا مهدی تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال ایران عضو آن است.در نهایت موضوع میزبانی یا محرومیت تیمهای ایرانی از میزبانی از مسابقات این فصل لیگ قهرمانان باید در کمیته اجرایی به تصویب برسد. 
 
مسابقه استقلال- الکویت اولین مسابقه ایست که حالا در شرایط ناگهانی قرار گرفته و ممکن است به 5 بهمن موکول شود درحالیکه قرار بود سه شنبه این هفته ، ورزشگاه آزادی میزبان آن باشد. دیگر بازی این مرحله برای نمایندگان ایرانی مسابقه شهرخودرو با الرفاع بحرین است. این بازی قرار بود سه شنبه هفته آینده در مشهد برگزار شود و  برنده آن بازی روز 8 بهمن در قطر با السیلیه دیدار کند تا تیم راه یافته به گروه B لیگ قهرمانان مشخص شود.
 
به نظر می رسد کمیته مسابقات ای اف سی نظر نهایی خود را تا روز یکشنبه به اطلاع تیم ها برساند که اگر تصمیم بر عدم برگزاری بازی ها در ایران باشد ممکن است دست کم در مرحله مقدماتی میزبانی از همه تیمهای ایرانی لیگ قهرمانان گرفته شود.
 
 
 
ولید الفراج مجری مشهور ورزشی عربستانی شب گذشته ادعا کرده بود این اتفاق برای تیمهای ایرانی خواهد افتاد.
مرجع : ورزش سه
کلمات کليدی: فوتبال/اطلاعات روز#