شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸

طعنه به اصولگرایان از اروپا: عرضه ائتلاف هم ندارید!

Share/Save/Bookmark
رادیو زمانه: «قرار بود اصولگرایان حول محور "شورای ائتلاف" گرد هم آیند، اما این اتفاق نیفتاد و در حالی که کمتر از 10 روز تا انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، دست‌کم پنج لیست اصولگرا وجود دارد!»
کد مطلب: 59230
 
به گزارش اطلاعات روز# ناکامی اصولگرایان از دستیابی به فهرست واحد مورد اجماع برای انتخابات مجلس آینده، موجب شده است که رسانه‌های بیگانه به این طیف سیاسی گوشه و کنایه بزنند.

 
به‌عنوان نمونه، پایگاه اینترنتی "رادیو زمانه" که تحت حمایت پارلمان اروپا فعالیت می‌کند، در این زمینه گزارش داد: نقاب‌ها کنار رفته و دو جناح اصلی اصولگرایان وارد جدل و اتهام‌زنی متقابل شده‌اند. تنها دغدغه آنان ائتلاف بود؛ اما از عهده همین یک کار هم برنیامدند!

این وب‌سایت خاطرنشان کرد: قرار بود اصولگرایان حول محور "شورای ائتلاف" گرد هم آیند، اما این اتفاق نیفتاد و در حالی که کمتر از 10 روز تا انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، دست‌کم پنج لیست اصولگرا وجود دارد!
 
رادیو زمانه همچنین با طعنه افزود: اکنون اختلافات اصولگرایان بر سر سهم‌خواهی از کرسی‌های مجلس پابرجاست و رسانه‌هایشان از احتمال توافق با "جبهه پایداری" به‌عنوان یک «رویداد تاریخی» یاد می‌کنند!
کلمات کليدی: اصولگرایان/ائتلاف/اطلاعات روز#