۳
 
پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴
شوآف های رسانه ای؛

آقای طهرانچی کرونا با بخشنامه مدیریت نمیشود/به این تصاویر دقت کنید شاید به داد کارمندان مظلوم برسید!

میدانید چند نفر از اعضای خانواده مظلوم دانشگاه به کرونا مبتلا شده اند؟
Share/Save/Bookmark
اما آقای رئیس لطفا بگویید برای دانشجویان چون پول میدهند بخشنامه عدم حضور دارید اما کارمندان چون حقوق بگیرند کاهش ساعت اداری فقط؟
کد مطلب: 59411
 
به گزارش اطلاعات روز#برخلاف عرف رسانه ای و صرفا به دلیل به ستوه آمدن خانواده بزرگ دانشگاه آزاد این روزها تحریریه این پایگاه خبری وقت خود را معطوف به انتشار اخبار مربوط به سوء مدیریت ها در دانشگاه آزاد کرده است.

هرچند در این اثنا تهدیدهای متعددی از جمله ممانعت اعضای تحریریه از ادامه تحصیل و یا پرونده سازی در مراکز استعلام دهنده به سمت این پایگاه روانه شده است اما مخاطبین اطلاعات روز# میدانند که در راه مبارزه با فساد و تبعیض در جامعه ذره ای عقب ننشستیم و از هفته های آینده به عملکرد برادر و پسرخاله ها با اسناد و مدارک معتبر خواهیم پرداخت تا بدانید به قول حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با ظلم از آنچیزی که فکر میکنید بشما نزدیک تریم.

توهم تردد با ماشین های امنیتی در محیط آکادمیک یا احترام با چاشنی تملق نباید مسئولین کشور را به خود غره کند چرا که مردم همانگونه که بشما عزت دادند همانگونه هم از اسب زین شده اشرافیگری به پایین خواهند کشید

در طول این مدت هم اینگونه نبوده است که مخاطب فکر کند بلافاصله قصد کردیم و اسناد را منتشر کردیم بلکه قبلا مسئولین را مطلع کردیم که قبل از انتشار اگر دفاعی دارند انجام دهند که نتیجه اش غیر از ایجاد دست انداز و رفتارهایی که مستند در آینده از ممانعت تحصیل ها منتشر خواهیم کرد عایدی نداشت.

رئیس دانشگاه آزاد اخیرا با ابلاغ آئین نامه ای از روند تحصیل دانشجویان از طریق فضای مجازی خبر داده اند که البته به عنوان یک ایده میتواند موثر باشد و اگر به دلیل داشتن امکانات قابلیت اجرا داشته باشد یقینا به کاهش مبتلایان به کرونا کمک خواهد کرد.

2رایانه برای 4 نفر

اما آقای رئیس لطفا بگویید برای دانشجویان چون پول میدهند بخشنامه عدم حضور دارید اما کارمندان چون حقوق بگیرند کاهش ساعت اداری فقط؟

یعنی کرونا فقط راس یک ساعتی می آید و راس یک ساعتی میرود؟

میدانید چند نفر از اعضای خانواده مظلوم دانشگاه به کرونا مبتلا شده اند؟آیا آماری از این عزیزان دارید؟آیا به عیادت آنها رفته اید؟

آقای رئیس برخورد با کرونا با بخشنامه نمیشود به تصاویر زیر دقت کنید تا درک کنید شواف مقابله با کرونا هبچ تاثیری در کاهش ابتلا ندارد!

اگر یکی از این آقایان ژنرال مبتلا به کرونا باشد و از این فواصل غیر اصولی که به راحتی منتقل میشود،مبتلا بشود در محیط دانشگاه چه فاجعه ای رخ میدهد؟ 
کلمات کليدی: کرونا/امیر/محمدمهدی/دانشگاه/بخشنامه/طهرانچی/املاک/مجتبی/صبا دشت/بیمارستان/قم/نکویی/موسوی/مجید/افشا/اطلاعات روز#
 
Russian Federation
۱۳۹۸-۱۲-۱۵ ۲۲:۳۰:۳۶
اطلاعات روز اين روزها شده شبيه شبكه من و تو هر دروغ و دغلي رو عليه دانشگاه منتشر مي كنه
به تصاوير بالا نگاه كنيد تصاويري كه معاون علوم پزشكي دانشگاه را نشان مي دهد مركز چهل سي مبارزه با كرونا در وزارت بهداشت است شرف چيز بدي نيست
 
Japan
۱۳۹۸-۱۲-۱۷ ۲۰:۱۰:۱۳
چطور پس حداقل نکات بهداشتی رو رعایت نمیکنه این معاون پزشکی
 
جاوید
Germany
۱۳۹۸-۱۲-۱۵ ۲۳:۵۴:۴۵
سلام احسنت، کاملا شو آفه فقط در تصویر دختکاری آقای رییس نگاه کنین ببینین چندتا میلیونی بگیر دوربرش هستند