۱
 
يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸
حقوقی دانشگاه آزاد توضیح دهد!

1،043،000،000،000"تومان" ضرر به دانشگاه آزاد فقط در 5 ماه سال نود و هشت/سرانجام 862،000،000،000 "تومان" سرمایه دانشگاه چه شد؟

بارها به مدیران اطلاع دادیم که حاضریم اسناد را به شرط بررسی و برخورد در اختیار شما قرار دهیم
Share/Save/Bookmark
مدیران اطلاعات روز# آمادگی لازم برای مناظره با رئیس دانشگاه آزاد در حوزه پرداخت حقوق ها، انتصابات، سازمان سما، مزایدات و مناقصات،جولان یاران جریان رفسنجانی و موارد دیگر را با حضور خانواده دانشگاه آزاد دارد.
کد مطلب: 59425
 
به گزارش اطلاعات روز#متاسفانه مدیران فعلی دانشگاه آزاد که خود را به جریان ارزشی نزدیک میدانند اما با عملکرد نامناسب خود در حال تدارک آتش تهیه برای دشمن هستند بارها در پیام های خصوص اطلاع دادیم که حاضریم اسناد متعددی از تبعیض ها را در اختیار شما قرار دهیم اما فائق نیامد، یقینا این رفتار در مقابله رفتار "آتش به اختیار" رسانه های انقلابی بی اثر خواهد شد و انقلابیون اثبات خواهند کرد در مقابله با تخلف خودی و غیر خودی بی مفهوم خواهد بود.

مدیران اطلاعات روز# آمادگی لازم برای مناظره با رئیس دانشگاه آزاد دارند در حوزه پرداخت حقوق ها، انتصابات، سازمان سما، مزایدات و مناقصات،جولان یاران جریان رفسنجانی و موارد دیگر را با حضور خانواده دانشگاه آزاد دارد.

سابقه این رسانه نیز اثبات کرده است که تهدیدات و تطمیعات نیز در اهداف آن یعنی مبارزه با فساد و تخلف موثر نخواهد بود 
 
آقای طهرانچی ریاست محترم دانشگاه آزاد

شما بهتر است پاسخگوی گزارشی که جناب اقای دکتر رهبر از وضعیت مالی دانشگاه در آخرین جلسه هیات امنا ارائه داده اند باشید.دانشگاهی که در سال 95 به میزان 280 میلیارد تومان و در سال 96 به میزان 229 میلیارد تومان اضافه درآمد داشته
 چگونه در زمان تحت مدیریت جنابعالی در سال 97 به میزان 353- میلیارد تومان کسری اورده است.اطلاعات 5 ماه سال 98 نیز حکایت از کسری و ضرر 1043 میلیارد تومانی دارد.چه کسی بایستی پاسخگوی این وضعیت نابسامان باشد.اگر دانشگاه طی ماهها یا سالهای آینده به بن بست رسید، شما پاسخگو خواهید بود؟

1.براساس گزارش جناب آقای دکتر رهبر، متوسط افزایش هزینه در استانها در زمان تصدی جنابعالی بین 7 تا 8 درصد بوده است در حالی همین افزایش در سازمان مرکزی بین 25 تا 30 درصد بوده است هنوز هم گزارشی از جنابعالی دریافت نشده است.چه پاسخی به این نحوه مدیریت دارید؟آیا استخدام های بی رویه و یا پرداخت های نجومی موجب این امر شده یا دلیل دیگری دارد؟

2.شما دوستانتان را به مسئولیت های خارج از کشور منصوب نموده اید که علاوه بر آنکه هزینه های بسیاری برای اقامت ایشان پرداخت می کنید، فردی دلار فروش و دلال ارز را به مشاورت خود برمی گزینید، و طی دو روز در دو نامه رسمی، رسماً خلاف میگوید(پیوست2) بالاخره معلوم نیست خانم الهام کاشانی نکو در سفر به امارات اداری بوده است و یا مرخصی اداری؟ پرداخت های ارزی به ایشان و حضور وی در کنار بازرس های اعزامی با چه مجوزی صورت گرفته اس؟ و هکذا....، فرد دیگری از دوستانتهان در معاونت واحد امارت با حقوق دلاری.

3.آیا مشکلات مالی هتل فرهیختگان و دریافت هزینه از افراد توسط کارکنان و واریز وجوه به حساب شخصی در زمان مدیریت شما صورت نگرفته است؟چگونه مدیران منصوب جنابعالی در انجام وظیفه اهمال کرده اند و هیچ اقدامی در مورد آنها نشده است؟

4.آیا مشکلات متعدد غذاخوری کارکنان و حیف و میل های صورت گرفته و ضرر و زیانهای وارده به دانشگاه در زمان شما صورت نگرفته است؟شما که در جریان گزارش های و بازرسی های بودید، چگونه به مدیرانتان دستوردادید با همکاران مرکز بازرسی همکاری نکنند؟

5.شما پاسخی به اعتراض های رو به فزونی کارکنان به مشکلات متعدد حوزه جنابعالی از جمله عدم توجه و احترام به کارکنان دانشگاه، سعی در کاهش حقوق آنان، گسترش بی رویه تشکیلات اداری، نابسامانی و بی عدالتی در توزیع امکانات و فضای کاری، عدم رسیدگی به مشکلات درمانی کارکنان، صدور بخش نامه های ناقص و مبهم، عدم رعایت قوانین و مقررات و ... دارید؟ نگاهی به سایت های کارکنان دانشگاه بیندازید تا از میزان بی رضایتی انها بیشتر آگاه شوید.

6.گزارش های غیر مستدل جنابعالی در زمینه خرید میلیونی ارز در هیات امنا هنوز در اذهان اعضای محترم وجوددارد.خرید از افراد مجهول و دلال ها، واریز وجوه به حساب شرکتها و اشخاص ناشناخته، اخذ استعلام از عده ای و خرید از افراد دیگر و .... آیا خلاف مقررات و ضوابط نیست؟آیا شائبه عدم وجود انضباط مالی ندارد؟

7.گزارش حسابرسی ویژه هیات امنا در مورد ضررو زیان به کالاهای که از کمیته کالای متروکه دریافت شده بود را چرا پاسخ نمی دهید؟

 
کلمات کليدی: طهرانچی/دانشگاه آزاد/امارات/واحد/امیر/صباشهر/اطلاعات روز#
 
علی اصغر زرگر
United States
۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۱۵:۰۹:۳۶
اینجانب در سال ۱۳۹۶ از دانشگاه بازنشست شدم ولی بعنوان مشاور و راهنمای دانشجویان با دانشکده علوم سیاسی همکاری کرده ام. اکنون حدود ۱۲ ممیلیون از دانشکده طلبکار هستم و علیرغم مراجعات مکرر پرداخت نمی کنند. میخواهم به دادگاه شکایت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.