۶
 
چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۲
اختصاصی اطلاعات روز#

نود و نه میلیون و یكصد و هفتاد و نه هزار و ششصد و نود و هشت میلیون ریال دریافتی یک عضو هیئت علمی با سه سال سابقه+سند

Share/Save/Bookmark
با توجه به نظر هیات امنا،هرگونه پرداخت وجه به افراد،سازمانها و نهادها می بایستی با دریافت اسناد مثبته و رعایت همه مقررات مربوطه صورت گیرد.لذا سوء برداشت از ماده ۳۱ آئین نامه مالی،معاملاتی دانشگاه غیر قابل قبول می باشد.
کد مطلب: 59460
 
به گزارش اطلاعات روز#محمد تقی موید دبیر هیئت موسس با انتشار نامه ای از تخلفات سازمان یافته و گسترده در دانشگاه آزاد پرده برداشت بسیاری از رسانه ها به زعم آنکه رئیس دانشگاه آزاد در تلاش برای حل آن بر خواهد آمد سکوت اختیار کردند اما انگار این سکوت توهم مدیران فعلی را بیش از گذشته افزایش داد.

مدیرانی که از سقوط اتوبوس حامل دانشجویان در دره علوم و تحقیقات تا تخلفات جذب آزمون پزشکی، تغییر رشته 134 نور چشمی به رشته پزشکی، سکوت در مورد تخلفات مدیران سابق، اهدای جنجالی 330 سکه طلای بهار آزادی و مواردی که به زودی از آنها کد برداری خواهیم کرد، برای خود حاشیه امنیت تدارک دیدند و به دفعات خود را منتسب به بیت رهبری و دیگر تشکل های ارزشی همراه اعلام نمودند

هیئت امنای دانشگاه آزاد در یکی از گزارش خود اشاره کرده است: پرداخت های حقوق و مزایا بعضا از روال عادی خارج و مشمول موضوع حقوق های نجومی گردیده است.

این مسائله متاسفانه در سازمان مرکزی دیده شده و تذکرات لازم داده شده است.به عنوان مثال 
دانشگاه حقوق ۲۵ میلیون تومانی به برخی مدیران کل پرداخت کرده است و چنانچه از این قبیل پرداخت ها در واحدها و استانها نیز وجود دارد،از ادامه آن جلوگیری نمایند.

حقوق و مزایا برای همه شاغلین می بایستی مطابق مصوبات هیات امنای مرکزی صورت گیرد و چنانچه ابهام یا کمبود
دانشگاه حقوق ۲۵ میلیون تومانی به برخی مدیران کل پرداخت کرده است
در مقررات مصوب فعلی وجود دارد،لازم است از هیات امناء استعلام گردد.هیات امناء بر انضباط کامل مالی در دانشگاه تاکید نموده و رعایت عدالت و حفظ شأن اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی را ضروری می داند.


با توجه به نظر هیات امنا،هرگونه پرداخت وجه به افراد،سازمانها و نهادها می بایستی با دریافت اسناد مثبته و رعایت همه مقررات مربوطه صورت گیرد.لذا سوء برداشت از ماده ۳۱ آئین نامه مالی،معاملاتی دانشگاه غیر قابل قبول می باشد.

برخی از این تذکرات قبلا با مسئولین مربوطه مطرح شده است نظر به اینکه در جلسه اخیر شورای دانشگاه بطور ناقص به این موضوع اشاره شده نامه ای که حدوداد ۵۰ روز قبل ارسال و تا کنون پاسخی دریافت نشده برای آگاهی بیشتر به پیوست ارسال می گردد.(نامه شماره ۴۱۵۰ مورخ ۹۸/۱۰/۱۰ پیوست است.)

اطلاعات روز# نیز وعده داده بود به منظور شفاف سازی اقدام به انتشار فیش حقوقی همه مدیران به ترتیب از پائینن ترین دریافتی می نماید

تا ببینید حتی کارمندان مظلوم با سابقه بالا دریافتی پایینتری از برخی مدیران خاص با سابقه کمتر میگیرند،لازم به ذکر است برخی موارد در احکام مثل کارانه ها حق جلسات و اضافه کار در حکم قید نمیشود

 
با سه سال سابقه 
 
این رقم را با حق جلسات مختلف، راهنمای و مشاوره رساله دانشجویان در واحدهای مختلف به علاوه کارانه  که در حکم نمی آید یه رقم عجیب و غریب می شود که البته اگر به حکم دقت کرده باشید فقط 3 میلیون تومان حق سرپرستی برای این فرد در نظر گرفته شده است اطلاعات روز# در مراحل بعدی از فیش ها و البته "دریافتی های" که معمولا در احکام و فیش ها درج نمیشود رونمایی خواهد کرد
کلمات کليدی: فیش خقوقی/دانشگاه آزاد/مدیران خاص/تبعیض/کرونا /اطلاعات روز#
 
قشر ضعیف
۱۳۹۹-۰۴-۰۴ ۲۲:۴۹:۵۵
امیدوارم پی حقوق از دست رفته کارکنان قدیمی دانشگاه باشید ایجاد 400 واحد دانشگاهی حاصل زحمت این کارکنان است
 
حمزه
Romania
۱۳۹۹-۰۴-۰۵ ۲۰:۳۶:۱۷
سلام، کارانه ثابت ماهانه به مبلغ ۲۵۰۰ میلیون تومان هم به حقوق ماهیانه اضافه کنید، حیف از این پولی که می گیرند ، بدبخت کارشنلسی که با کلا ۳ میلیون حقوقی که تمام وظایف اینها را انحام میده و اقایون اصلا سر کار نمی ایند ، چون ورود و خروجشان ثبت نمی شود ولی اگر کارمند بیش از ۳ ساعت تاخزر داشته باشد از حقوقش کم می کنند البته دو برابر
 
دکتر روهام عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۰۹ ۲۱:۲۰:۰۳
سلام و سپاس از سایت افشاگر شما در این خفقان رسانه های اصولگرا و ارزشی:
دکتر طهرانچی همان احمدی نژاد آموزش عالی:
جناب آقای دکتر طهرانچی تیر ماه نیز رو به اتمام است، آیا مدیریت جهادی و انقلابی شما نمیخواهد میزان افزایش حقوق کارکنان مظلوم دانشگاه آزاد را مشخص کرده و اعمال نماید؟ آیا از وضعیت معیشتی اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد باخبرید؟ بعید میدانم باخبر باشید که اگر بودید این رخوت در طول حیاط دانشگاه سابقه نداشته که مدیران ارشد آن ماه هاست از ابتدایی ترین مسولیت خود یعنی افزایش حقوق غافل مانده اند آن هم به این دلیل که تمام دلسوزان دانشگاه به شما یادآور شده اند که ادامه فعالیت آقای مشکینی نه به نفع دانشگاهست و نه شما اما کماکان از نامه ،ابلاغیه هیات امنا،نصیحت دلسوزان استکناف میورزید،نکند بیم آن دارید اگر ایشان را کنار بگذارید اصرار مگو را بازگو کنند؟؟ دلیل شما برای عدم کنار گذاشتن ایشان دلیل دیگری جز این دارد؟؟
جرا به مصوبه هیات امنا در مورد افزایش حقوق عمل نمیکنید؟؟
چرا هنوز افزایش حقوق ها اتفاق نیوفتاده است؟؟
دلیل شما برای قرارداد با بانکی که خود با هزاران مشکل روبه رو است و در حالی که پیشنهادات بسیار بهتری از بانک های دیگر وجود داشت چیست؟؟
چرا برای یک بار هم که شده خود را مسئول و پاسخگو نمیدانید تا به هزاران سوال اساتید پاسخ دهید؟
آیا ماموریت شما انهدام دانشگاه آزاد اسلامی است؟ اگر این است که راه را درست میروی برادر!!
چرا پاسخ نامه های آقای دکتر موید را نمیدهید؟؟
جریان استخدامهای بدون مجوز در سازمان مرکزی چیست؟؟
جریان حقوق های نجومی که با دستور مستقیم شما به آنها داده میشود چیست؟؟
جریان حضور گاه و ناگاه دکتر ستاری در دانشگاه آزاد چیست؟؟ آیا برنامه ها برای 1400 است؟؟ آن هم با بودجه دانشگاه آزاد؟؟
آقای طهرنچی من به نمایندگی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اعلام میدارم این دیگر نامه آخر است! یا پاسخ دهید و یا همه اساتید باهم و متحد جلوی این اقدامات خلاف قانون،خلاف شرع،خلاف اخلاق را خواهیم گرفت و از شما به دستگاه عدالت شکایت خواهیم کرد(که شکایت نامه ای آماده و تا کنون به امضای 2000 عضو هیات علمی رسیده که با رسیدن امضاها به تعداد لازم نامه را به دستگاه محترم قضایی کشور تسلیم خواهیم نمود تا مشخص شود با نام مدیریت جهادی و انقلابی جه بر سر دانشگاه آزاد آورده اید)
دکتر روهام به نمایندگی از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی
 
مهدی اسکندری
Turkey
۱۳۹۹-۰۴-۱۴ ۱۴:۴۷:۳۳
آقای دکتر روهام عزیز
پیشکسوت و نماینده محترم اساتید دانشگاه آزاد اسلامی
ممنون از نامه خوبتان اما فکر میکنید اینجوری که ایشان به این میز چسبیده و پای همه نظام را به مسئله کشانده با این نامه ها و اعتراضات منو و شمای استاد دانشگاه آزاد دل میکند از این میز قدرت؟؟
ایشان تازه راه های....را یاد گرفته اند کجا بروند؟؟ نکند انتظار دارید حضرتعالی به پشتوانه 23 هزار هیات علمی دانشگاه آزاد جای ایشان را بگیرید؟؟ خیر برای ریاست دانشگاه آزاد حمایت 23 هزار عضو هیات علمی این دانشگاه پشیزی برایتان ارزش ندارد! شما بلید زمین 1000 میلیاردی را از جیب کارکنان به نهادی بدهید 1 میلیارد؟؟ شما بلدید فردی با پرونده های باز در دیوان محاسبات را کنید معاون توسعه و منابع انسانی؟؟ شما بلدید پست معاونت پژوهشی را به بهانه چابک سازی حذف کنید و جایش 5 معاونت جدید اختراع کنید؟؟شما بلدید در سیل با دوربین بین مردم سیل زده بروید و وعده ساخت مسکن بدهید؟؟ شما بلدید در زلزله با دوربین بین مردم بروید و قول آوار برداری با دستگاه فوق مدرن قزوین را بدهید؟؟ شما بلدید 313 نفر بدون مجوز جذب کنید و حقوق نجومی به آنها بدهید در حالی که حقوق اساتید را نمیدهید؟؟ شما بلدید در 1 سال دانشگاه سود ده را زیان ده کنید؟؟شما بلدید دم او ولایت بزنید و عکس آن عمل کنید؟؟ آیا شما از دانشگاه دولتی حقوق میگیرید؟؟ دیدید آقای دکتر! هیچکدام از شرایط ریاست دانشگاه آزاد را ندارید! پس دلگرم به پشتیبانی 23هزار همکار هیات علمی نبندید چراکه نظرشان پشیزی در ریاست دانشگاه خودشان نمی ارزد!
گستاخی مرا بر بزرگواری خود ببخشید جناب دکتر روهام عزیز آزاده و دلسوز دانشگاه آزاد طهرانچی!!!!
 
دکتر رویا
Turkey
۱۳۹۹-۰۴-۱۴ ۱۴:۳۵:۱۸
سلام
ممنون از سایت خوبتان
خیلی خنده دار است!!هیات امنا چند ماه است مصوبه قانونی خود برای افزایش حقوق را به طهرانچی ابلاغ نموده و ایشان:
اولا تا حالا که تیر ماه رو به اتمام است آن را اجرا نکرده هیچ توضیحی هم نداده چرا اجرا نمیکند!!!
ثانیا خبر آمده ایشان تازه نامه ای زده به هیات امنا و درخواست تشکیل جلسه برای تعیین افزایش حقوق را داده!!!
برادر گرامی شما مصوبه قانونی را مبی بر افزایش 15 درصدی و اعال آن از اردیبهشت و اعمال 50 درصد افزایش خدمات کشوری از تیر ماه را دریافت کرده ای اجرا نمیکنی؟؟نمیتوانی؟؟؟ خب چرا نمیروی تا کسی بیاید که بتواند و اجرا کند؟؟ آیا این میز ریاست دانشگاه آزاد اینقدر برای شما جذاب است که همه ارکان نظام را روبه روی هم قرار دهی؟؟!!!
برادر ارزشی،انقلابی و مطیع رهبری! گاهی برای "ماندن" باید "رفت" !
اگر میخواهی در ذهن ما اساتید با خاطری خوش بمانی تو را به هرچه میپرستی برو برادر! برو تا فردی بیاید که دانشگاه را از این وضع وحشتنااک نجات دهد!!
گاهی برای ماندن باید رفت برادر.....خیلی وقت است از زمان رفتنتان گذشته این را خود نیز میدانید اما ما اساتید نمیدانیم چه اصراری به خدمت کردن به ما داری؟؟؟
آقای طهرانچی مارا به خیر تو امیدی نیست! جان مادرت شر مرسان!!!
 
مهدی اسکندری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۱۴ ۱۸:۵۷:۵۹
آقا دلتون خوشه!
این آقا پشتش خیییلی گرمه که کلا نه به اساتید پاسخگوست و نه حتی هیات امنا و نه حتی به رئیس هیات موسس که حکم ریاستش رو داده!!!
راستی به کجا گرمه پشتش؟؟!!!