۱
 
چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
اختصاصی اطلاعات روز#

رئیس "صلواتی" دانشگاه آزاد و یکصدوپنچاه حکم انتصاب بدون حساب و کتاب+سند

Share/Save/Bookmark
نحوه منقاصات و مزایدات، انتصابات، کشته شدگان حادثه علوم و تحقیقات، نحوه پذیرش رشته های پزشکی، اولویت های خاص 134 نفر برای رفتن به رشته پزشکی، کسری بودجه های میلیاردی، هزینه های گزاف و همگی خود نشان میدهد ایشان با ذکر یک صلوات رئیس دانشگاه آزاد شده است
کد مطلب: 59470
 
به گزارش اطلاعات روز#دکتر محمد مهدی طهرانچی در برنامه دست خط در خصوص نحوه تصدی ریاست بزرگترین دانشگاه جهان اسلام چنین میگوید:یک جلسه‌ای خدمت آقای دکتر ولایتی رفتیم و آنجا گفتند "قرار است مشاور شوید"، و من هم آن موقع رئیس دانشگاه شهید بهشتی بودم "و در سیاستگذاری علمی در اینجا کمک کنید". به هر حال چند سالی بود که من در این حوزه کار می‌کردم. ما هم گفتیم "اگر کاری از دست ما بربیاید قبول می‌کنیم."، رفتم و یک ماه بعد گفتند "این مشاوره شما تبدیل به معاونت شد."، این‌که چرا این اتفاق افتاد جای خود بحث دارد و هیچ پیش‌بینی نمی‌کردیم. از آنجا همراه آقای دکتر هر هفته یک بحث‌هایی در حوزه چالش‌های علم و فناوری داشتیم. هیئت امنا رفتیم و بعد از یک مدت یک روز نشسته بودیم و آنجا گفتند "هر کسی موافق است ایشان به استان تهران برود صلوات بفرستد". خلاصه به استان تهران رفتم. تا شرایطی که بعد از برادر عزیزم، دکتر رهبر ایجاد شد دوباره بار را روی دوش ما گذاشتند، اتفاقی در زندگی من بود که غیرقابل پیش‌بینی بود.


این بیانات خود گویای گزارشی چند صفحه ای است که نشان میدهد آقای طهرانچی برای آمدن به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان هیچ برنامه ای ندارد او حتی وقت نکرده است در خصوص شهریه دانشجویان،حقوق پایین کارمندان و نحوه ارتقا اساتید که با دانشگاه های دولتی تفاوت دارد اندکی فکر کند متاسفانه به نظر میرسد در کشور ما خیلی از مدیریت ها بدون برنامه ریزی و صرفا با فرستادن یک صلوات اخذ میشود 

نحوه منقاصات و مزایدات، انتصابات، کشته شدگان حادثه علوم و تحقیقات، نحوه پذیرش رشته های پزشکی، اولویت های خاص 134 نفر برای رفتن به رشته پزشکی، کسری بودجه های میلیاردی، هزینه های گزاف و همگی خود نشان میدهد ایشان با ذکر یک صلوات رئیس دانشگاه آزاد شده است.

اما در دی ماه سال 1398 رئیس  دفتر 
دبیرهیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد خطاب به رئیس صلواتی دانشگاه آزاد از انتصابات فله ای گلایه می کند و مینویسید:انتصاب افراد با امضای جنابعالی و معاونین و روسای مرکز بدون طرح در کمیسیون انتصابات، هم مغایر ضوابط است هم مورد اعتراض ریاست هیئت موسس و امنا دانشگاه آزاد.

اگر به طور میانگین فقط دریافتی این 150 حکم انتصاب بدون حساب و کتاب را ماهیانه حدود 4 میلیون تومان فرض کنیم ببینید چه سرمایه ای از دانشگاه آزاد بدون نظارت انتصابات دارد هزینه میگردد؟
 
کلمات کليدی: محمدمهدی طهرانچی/دانشگاه آزاد/انتصابات/کرونا/اطلاعات روز#
 
United States
۱۳۹۹-۰۲-۱۷ ۱۸:۱۱:۱۰
تاسف بار است