۵
 
شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
قوه قضائیه به دانشگاه آزاد ورود کند؛

تلاش یک مدیر دانشگاه آزاد برای شروع بکار یک خانم عضو هیئت علمی "به هر نحو ممکن"+سند

Share/Save/Bookmark
متاسفانه گروهی در کشور در تلاشند تا از نام "حراست" برای خود ابزاری برای مقابله با منتقدین خود استفاده کنند در صورتی که "صیانت" از آرمان های انقلاب با ذکاوت و باهوشی عزیزان شاغل در مجموعه حراست اجازه این سبک بهره برداری ها را به زیاده خواهان نخواهد داد.
کد مطلب: 59580
 
به گزارش اطلاعات روز#مسئولین دانشگاه آزاد در خصوص اخبار مستند و مستدل اطلاعات روز# چنان گارد عملیاتی به خود گرفته اند که اگر کسی سبقه این رسانه را نشناسد برداشت خواهد کرد که با گروهی معاند و مفسد فی الارض باید به مصاف برود.

دوستان و بزرگواران عزیز و گرانقدر در حوزه حراست و بازرسی دانشگاه آزاد یقینا میدانند بر مبنای فتوای حضرت روح الله علیه السلام و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی رصد و برخورد با فساد باید سرلوحه عملکرد این عزیزان قرار داشته باشد و گزارشات نیز بدون حب و بغض سیاسی و با نظارت دقیق کارشناس زبده هدایت به مسئولان بالادستی ارجاع شود

متاسفانه گروهی در کشور در تلاشند تا از نام "حراست" ابزاری برای مقابله با منتقدین خود استفاده کنند در صورتی که "صیانت" از آرمان های انقلاب با ذکاوت و باهوشی عزیزان شاغل در مجموعه حراست اجازه این سبک بهره برداری ها را به زیاده خواهان نخواهد داد.
مناسفانه در شرایط حساس کنونی و خطر روز افزون جریان نفوذ برای تصاحب کرسی های قدرت در کشور،زمان تحقیق و بررسی در مورد صلاحیت و یا عدم صلاحیت افراد را در معرض زمان بیشتر قرار میدهد .

چراکه تصمیم زودهنگام ممکن است به افراد و سیستم صدمات جبران ناپذیری وارد نماید،اما به نظر میرسد توجه به نظر مجموعه "حراست" و احتمال نفوذ برای برخی از مدیران یا قابل لمس نیست یا تمایلی به درک آن ندارند لذا همین مدیران با سهل انگاری خود منجر به تولید افرادی همچون خاوری، شهرام جزایری، بابک زنجانی و برخی از مسئولان فراری و پناهنده به خارج از کشور بشود.

اگر دستور ذیل نامه منتشر شده از سوی مدیر به دلیل درک ناصحیح از لزوم استعلام باشد که یقینا باید نامبرده آگاه گردد، و اگر هم خدایی ناکرده نظریه خلاف دیگری قابل اثبات باشد بهتر است در رده های بالاتر برای انتخاب مدیران تذکرات ویژه و توجیهی ارائه شود، تا خدایی ناکرده مجموعه خدوم، انقلابی،ولایی، جهادی، دقیق و پرتلاش حراست مورد هجمه بدخواهان قرار نگیرد.
 
 
کلمات کليدی: حراست/استعلام/دانشگاه آزاد/مدیر/سند/اطلاعات روز#
 
مدیری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۱ ۰۰:۱۴:۴۷
شوهر این خانم به ر...کارچاق کن م...... در وزارت ........... است.
 
بنده حقیر خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۱ ۰۱:۱۱:۱۰
باسلام وقبولی طاعات و عبادات
دوستان یه مقدار منصفانه و کارشناسانه به موضوع نگاه نگاه کنن دستوری که معاون توسعه پی نوشت کرده : استعلام زمانبر هست وایشون شروع بکار نماین و پس از پاسخ استعلام پست سازمانی مشخص شود / یعنی تا پاسخ استعلام نیومده در پست مدیریتی نباشن و فعلا شروع بکار نمایند درپست های کارشناسی به نظر میرسد ایشون هم به استعلام از مراجع ذیربط پایبند بود و هم خواسته از نامه مدیر منابع انسانی اشتباه تفسیر نشود و بدون استعلام در جایگاهی مشغول بکار شود
بیایید اینقدر به هم دیگر نتازید هردوگروه را عرض میکنم انهایی که از پیشرفت دانشگاه ازاد خوشحال میشن را شاد نکنید
این در گیریهای که بین مسئولین دانشگاه در حال گسترش هست اینا همش توسط نیروهای نفوذی برای ضربه به دانشگاه هست و به این اختلافات بیشتر دامن میزنن
دوستان مسئولین باهم بشینید و مشکلات را در داخل خانواده خود حل کنید. تخریب کار ادم های ..............
دراین ماه مهمانی خدا به نوشته ها و گفتارهایتان قبل از اینکه پخش کنید بیشتر تامل کنید
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۱ ۱۰:۱۳:۱۵
سلام اون خانم ،همسر رئیس دفتر ........... که آقای مشکینی در ذیل نامه ایشان دستور ویژه داده،سوال من اینه م........... کیه که اینهمه تخلف داره ولی همچنان سرکار هست ،هرکس هم حرفی بزنه بایکوتش میکنه .
 
حمزه
Romania
۱۳۹۹-۰۲-۱۱ ۲۲:۵۵:۵۹
سلام ضمن سپاس فراوان از عملکرد انقلابی شما، ما توی دانشگاه مدیر بودیم یه پله پرت شدیم پایین تر معلوم نیست که اینها از کجا میان یه دفعه میشن رییس؟ تازه را هزینه دانشگاه دوره های اموزشی هم میرن طی ماموریت ۱۰ روزه اموزش می بینند با رشته های غیر مرتبط، تورو خدا به داد ما دانشگاه ازادی ها رسید! اجازه ندید با اعتقادات مردم به اسم منتصب به رهبری و وزارتخانه ها . کی رهبری و مسئولین نظام به اینها اجازه ظلم به مظلومین را دادند؟ خدا نگذره از منافقین نفوذی و مامورین اسراییلی
 
۱۳۹۹-۰۲-۱۳ ۱۰:۳۰:۴۲
چه افراد لایقی که نتوانسته اند جذب بشوند.

چه زمانی این پارتی بازی ها تمام خواهد شد؟