۱۳
 
سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۰

هیئت امنای دانشگاه آزاد طهرانچی را مجبور به افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان و اعضای هیئت علمی کرد

Share/Save/Bookmark
در شرایطی که اطلاعات روز#پیش از این خبر از بایکوت طهرانچی در هیئت امنا داده بود امروز جلسه ویژه ای به دستور علی اکبر ولایتی به منظور افزایش حقوق کارکنان و اعضای هیئت علمی بدون حضور طهرانچی برگزار میگردد.
کد مطلب: 59931
 
به گزارش اختصاصی اطلاعات روز# علی اکبر ولایتی و اعضای هیئت امنا طهرانچی را مجبور کردند نظام هماهنگ پرداخت حقوق دانشگاه های کشور را اجرا کند.

در شرایطی که اطلاعات روز#پیش از این خبر از بایکوت طهرانچی در هیئت امنا داده بود امروز جلسه ویژه ای به دستور علی اکبر ولایتی به منظور افزایش حقوق کارکنان و اعضای هیئت علمی بدون حضور طهرانچی برگزار میگردد.

در این جلسه مصوب میشود:به منظور ایجاد هماهنگی بین حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیئت علمی سایر دانشگاه ها مقرر میگردد:رئیس محترم دانشگاه آزاد طرح لازم به منظور افزایش 50 درصر فصل 10 احکام پرسنل اعم از اعضای هیئت علمی و کارکنان با رعایت دقیق مصوبات هیئت وزیران در این خصوص تهیه و حداکثر ظرف دوماه آینده تقدیم هیئت امنا نمایند.محل تامین بار مالی این بند نیز معرفی گردد.این مصوبه شامل اساتید تمام وقت میشود که از محل دیگری حقوق دریافت نمیکنند
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/افزایش حقوق/هیئت امنا/کارکنان/طهرانچی/ولایتی/اطلاعات روز#
 
هیات علمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۰۴:۱۸:۲۹
دقیقا طی دوسال قبل آقای طهرانچی با ظاهرسازی فقط سالی ۶% به بندهای حکم اساتید اضافه کرده که مجموعا در دوسال به ۸۰۰ تومان خالص هم نرسیده است.
الان باید این عقب ماندگی جبران شود و شعاری که دوسال پیش درمورد همسان سازی حقوق با اساتید دولتی را به اجبار باید عملی کند. البته اگر فرصتش را داشته باشد.
 
کارمند
Romania
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۷:۵۹:۱۴
ما فرصت نمی خواهیم این آقا باید عزل و محاکمه شود
 
سعید
Romania
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۰:۳۷:۲۵
انشالله که این خبر صحت داشته باشه واقعا مظلوم تر از کارکنان دانشگاه وجود نداره دقیقا حقوق کارکنان مثل کارگران عزیز می باشد ولی در نقطه مقابل دانشگاه دولتی هست که دوبرابر دانشگاه آزاد حقوق می گیرن
 
هیات علمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۱:۴۵:۰۱
اگر می خواستند ۵۰درصد اضافه کنند همین الان مصوب و دستور اجرا می دادند نه انکه به دو ماه آینده و ارایه طرح از طرف دانشگاه موکول کنند، می خواهند همان ۱۵ درصد را اضافه کنند وعده سر خرمن می دهند
 
رضا
Germany
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۳:۳۴:۴۱
غالبا از مديران باتجربه مي شنویم که اعتراض کنان مي گويند: «کارکنان ديگر در کار انگيزه ندارند» اگر اين موضوع واقعيت داشته باشد، تقصير مديران و روش هاي سازماني است نه کارکنان!
بي انگيز گي کارکنان تقريبا همواره ناشي از يکي از عوامل زير است:
▪ گزينش
▪ هدف هاي مبهم و نامشخص
▪ نظام ارزيابي عملکرد
▪ نظام قدرداني و پاداش دهي سازمان يا عدم توانايي مدير در نشان دادن و قبولاندن کارآمدي نظام هاي ارزيابي و پاداش دهي سازمان به کارکنان.
بهترين روش براي درک وضعيت انگيزه کارکنان، وابسته دانستن آن به سه رابطه مي باشد. زماني که هر سه رابطه مذکور قدرتمند است، کارکنان به احتمال بسيار زياد انگيزه دارند، چنانچه هر يک از اين سه رابطه يا هر سه آنها ضعيف باشند،
به احتمال زياد تلاش و عملکرد کارکنان با مشکل روبه رو خواهد شد.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۴:۲۴:۲۸
اگر واقعا قصد افزایش دهند همین الان همراه افزایش حقوق، اون به اصطلاح 50درصد را هم واریز کنند..

وعده سرخرمن است برای اینکه کارکنان به 15 درصد افزایش تمکین کنند.
 
کارمند
Romania
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۸:۱۲:۲۰
سال قبل تعداد زیادی از متخصص ترین و بهترین کار مند های واحد ها را به مرگ گرفتن تا به تب راضی بشن و باز خرید کردند و جونشونو برداشتند و رفتن اما بعدش عده ای زیادی کارمند را در سازمان مرکزی جذب کردند چون درسازمان جابجایی و نیروهای مامور زیاد هست کسی متوجه استخدام نیروهای جدید نمیشه و بعدش که یک مدتی در سازمان مرکزی کار کردند به واحدها به عنوان انتقالی می فرستادند و در واحدها مشغول به کار می کردندجذب هیات علمی هم به بهانه ی فراخوان های جا مانده از سالهای قبل انجام دادند و این یکی از روشهای تحمیل نیرو های منتسب به خودسون به این دانشگاه که نیروهای قدیمیش هنوز نمی دانند که ماه بعد می توانند حقوق بگیرند یانه تحمیل کردند.
 
Germany
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۲۰:۳۶:۵۳
این یعنی دوماه دیگه پونزده درصد زیاد می شه و یعنی بازهم ظلم مضاعف به کارکنان دانشگاه آزاد هیچ پنجاه درصدی هم نخواهد بود
 
کارمند
Germany
۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۲۰:۵۶:۲۵
واقعا که همشون فرصت طلب و فقط دنبال جیب خودشون و همکارانشون که از خارج دانشگاه با خودشون آوردن هستن و همشون فقط منافع خودشونو در نظر میگیرن چون هیچ ارقی به دانشگاه أزاد ندارن
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۰ ۱۶:۴۵:۳۰
سلام. چرا از آقای دکتر طهرانچی در خصوص مشاورانی که از دانشگاه آزاد حقوق نجومی میگیرند سوال و جواب نمی شه؟ مگر در بدنه دانشگاه آزاد قطع الرجال شده که از دانشگاههای دولتی و ... نیرو به عنوان مشاور به دانشگاه تزریق میشه؟ همین بریز و بپاشا جمع بشه منابع افزایش حقوق کارکنان تامین میشه.
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۱ ۱۲:۵۷:۰۰
باسلام وادب.عاجزانه از حضور مقامات عالیه دانشگاه در خواست می شودبه حقوق مدارک دیپلم وپایین تر افزایش بیشتری امسال منظور شود.چر که فاصله حقوقی ما مدارک یا لیسانس وفوق بیش از 4 میلیون رسیده.با 27سال سابقه ومدرک دیپلم هنوز زیر 1/5میلیون میگیرم.همیشه خجالت زده خانواده مان هستیم.خواهشا مارا امسال چشم انتظار نگذارید.ممنون از زحمات بی دریغ شما مقامات ارجمند
 
زرگانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۳-۰۲ ۰۲:۴۱:۳۶
حقوق‌اردیبهشت‌واریز‌نشده‌کدوم‌افزایش‌حقوق
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۳-۱۲ ۱۰:۵۸:۴۵
با سلام و خسته نباشید الان در سومین ماه از سال جدید هستیم از افزایش 15 درصد مصوب شده در جلسه اردیبهشت خبری نیست تا برسد به 50 درصد فصل 10 و به قول یکی از اساتید دانشگاه "معمولا با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود باید دید دوستان در دانشگاه آزاد که مدیریت را به دست گرفته اند در این خصوص می خواهند عدالت را پیاده کنند یا فقط کاراهای نمایشی و ظاهری را ترجیح می دهند."