۷
 
شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵
رهبرمعظم انقلاب:دوران بزن درویی تمام شده است

با کاهش عمر مدیریتی طهرانچی،ضرب الاجل یکساله برای اصلاح امور تعیین شد/ پرونده تخلفات دانشگاه آزاد به قوه قضاییه ارجاع میشود

Share/Save/Bookmark
تخلفات و مشکلات مالی دانشگاه آزاد به قوه قضاییه ارجاع می شود
کد مطلب: 59969
 
به گزارش اطلاعات روز# علی رغم اینکه حکم محمدمهدی طهرانچی ۴ ساله بود و بنا بود وی تا1401 رئیس دانشگاه ازاد باشد اما با تصمیم برخی از مقامات عالیرتبه نظام یک سال دیگر به وی فرصت داده شده تا مشکلات پیش آورده در دانشگاه آزاد اسلامی را حل نماید.

این امهال نیز با تدبیر برخی مقامات عالی رتبه کشور به خاطر مصالح حاکم بر دانشگاه، خطر بحران مالی و ورشکستگی  و مشکلات فضای عمومی کشور در سال پایانی دولت روحانی صورت گرفته و از وی خواسته شده با پرهیز از بی انضباطی مالی این اوضاع آشفته مالی را سر و سامان دهد.


در این فاصله پرونده تخلفات و مشکلات مالی و اداری پیش آمده در ۱۸ ماه گذشته نیز از جانب هیات امنا در محاکم قضایی مطرح شده و به اتهامات برخی مدیران متخلف رسیدگی خواهد شد.

لذا بنظر میرسد مقامات کشوری برای اولین بار در تصمیمی دقیق صرفا با عزل یک مدیر بنا بر سرپوش گذاشتن بر تخلفات وی ندارند و هر مسؤلی باید پاسخگوی دوران مدیریت خود باشد.در دوران گذشته مدیریت دانشگاه آزاد با عزل برخی مدیران رسیدگی به تخلفات آنان علیرغم تحقیق و تفحص مجلس و صرف وقت و زمان فراوان به فراموشی سپرده شد.

تشکیل شعبه ویژه ای در قوه قضائیه برای رسیدگی به تخلفات دانشگاه آزاد در دست پژوهش و نیاز به امعان نظر ریس قوه قضاییه میباشد.

اطلاعات روز# در راستای تحقق منویات رهبرمعظم انقلاب ضمن تلاش برای نجات دانشگاه ازاد از فروپاشی به وظیفه ذاتی رسانه یعنی اگاهی بخشی و امر به معروف و نهی از منکر با قدرت ادامه خواهد داد تا خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد.
 
حمزه
Romania
۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۰۹:۱۶:۱۲
سلام واقعا این خبر شما اب سردی بود بر تن و جان خانواده دانشگاه ازاد و یاس و ناامیدی را بر دانشگاه حاکم کرد احتمال این که زودتر از یکسال دانشگاه بالنده ازاد به سراشیبی فروپاشی دور از ذهن نیست ، دلم می سوزه برای تلاش های جمیع مسئولین هیات امنا ، اقای ............. چه جوری راضی میشه که زحمات حدودا ۴۰ ساله پرسنل دانشگاه را اینجوری زیر پا له کند، افای.......... این دنیا که لابی کردی کسی حریفت نشد ببینیم جواب خدا را چه جوری می دی!! دنیا دار مکافات است نمی میری مگر اینکه پاسخ اعمالت را نسبت به پرسنل دانشگاه بدی، لااقل از روی مقام معظم رهبری خجالت بکش!!!
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۱۰:۰۸:۱۳
واقعا متاسفم برای کلیه کارکنان و اساتید
 
روح اله
United Kingdom
۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۱۰:۵۷:۵۸
ایشان از جانب چه کسانی حمایت میشود. بهتر است که حامیان ایشان واقعا دلایل شرعی موجهی داشته باشند. دانشگاه آزاد تبدیل به یک ویرانه شده است. مهم تر از استدلال حامیان ایشان، گفتگو با پرسنل دانشگاه است تا دهن کجی به خواسته های صنفی بحق تصور نشود
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۱۲:۲۵:۳۶
یکی نیست از ایشان بپرسه چرا دو دستی این صندلی رو چسبیدی؟
کارکنان، اعضا هیئت علمی، دانشجویان، هیئت موسس و امنا همه و همه از عملکرد و مدیریت بسیار ضعیف ایشان به ستوه آمده اند. دیگر باید چه اتفاقی بیفته که بفهمیم وقت عووض شدن ایشان است؟ کاش یک برگ کاغذ A4 (شاید هم A5) به ایشان داده شود که تمام کارهای مثبتی که در این چند سال برای دانشگاه آزاد انجام داده اند رو بنویسند.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۱۴:۳۹:۵۴
به چه قیمتی میخواد بمونه!!!
واقعا هیچ انگیزه و امیدی نمونده.
 
هیات علمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۲۰:۲۴:۵۴
سلام
تدبیر؟! معنی ندارد باید برکنار و سپس محاکمه اشان میکردند پس همه یک بازی برای مشغول کردن ما پرسنل بیچاره است و ویرانی بیشتر دانشگاه اوف بر هم تان
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۱۵ ۱۴:۰۳:۵۶
عزل ایشان ربطی به اصلاح امور و تخلفات نداره اگر کسی بخواد رسیدگی کنه عزلش می کنه بعد به تخلفاتش هم رسیدگی می کنه این توجیهه برای ادامه ریاست و تخلفات بیشتر تا فرو پاشی دانشگاه
....................... _به_خانه ات_برگرد
....................._BACK_HOME
🔙🏠