۶
 
شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶
اختصاصی اطلاعات روز#

پشت پرده انتشار یک نامه جعلی منتسب به رهبر انقلاب/شمارش معکوس برای برخورد قضایی بامتخلفان در دانشگاه آزاد

Share/Save/Bookmark
در این متن مشکوک و جعلی به بازهم انتشار دهنده سعی کرده ابتدا با هجمه علیه دستگاه های امنیتی مجموعه خدوم حراست را محل تنازع القا نماید این در حالی است که کسی نمی تواند منکر خدمات مجموعه نیروهای انقلابی حراست در دوسال گذشته شود.
کد مطلب: 60036
 
به گزارش اختصاصی اطلاعات روز#انتشار یک نامه مشکوک، تقطیع شده و دستکاری شده در فضای مجازی تحت عنوان نامه رهبری به دکتر ولایتی درباره امور دانشگاه آزاد اسلامی و توزیع گسترده آن در بین کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی نشانگر آن است که جریان متخلف و اهل تزویر و نفاق که در دست اندازی به بیت المال و حق الناس شهریه دانشجویان از هیچ کوششی نکرده اند سعی دارند با انتشار یک متن مشکوک و جعلی به اعتماد مردم خدشه وارد کنند

رفتار این جریان در انتشار نامه های مجعول و ضربه به دستگاه های امنیتی مسبوق به سابقه است و پیش از این نیز نامه ای مجعول منتسب به حراست دانشگاه آزاد را منتشر کرده بودند

جاعلان بی سواد در انتشار یک متن جعلی چنان شتابزده عمل کردند که حتی واژه "علی العجاله"به معنای مدیریت موقت و یک ساله طهرانچی را "علی الاجاله" تایپ کرده اند.


در این متن مشکوک و جعلی به بازهم انتشار دهنده سعی کرده ابتدا با هجمه علیه دستگاه های امنیتی مجموعه خدوم حراست را محل تنازع القا نماید این در حالی است که کسی نمی تواند منکر خدمات مجموعه نیروهای انقلابی حراست در دوسال گذشته شود.

در این متن دروغین سعی شده است افشاگران فساد و تخلفات گسترده ی برخی مدیران دانشگاه آزاد ،یعنی محمد تقی موید رییس دفتر هیات امنا و روح الامین اسماعیلی ریس مرکز بازرسی ویژه هیات امنا را محل خدشه تلقی کنند لذا در این نامه مشکوک به دکتر ولایتی توصیه شده که نامبردگان در امور اجرایی دخالت نکنند اما افراد پرحاشیه همچون مجید مشکینی معاون مالی دانشگاه آزاد و برخی مدیران مسئله داری که توسط مشکینی و طهرانچی آورده اند ابقا شوند!

مجید مشکینی که با هشتگ  #حق بامشتری_است در جریان سانحه دردناک اتوبوس علوم و تحقیقات در بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مشهور شد به واسطه پرونده ای که در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی ایران داشته توسط دستگاه های نظارتی مورد اتهام است( اسناد در دفتر اطلاعات روز موجود است)

البته در دانشگاه آزاد اسلامی نیز همان رویه را تکرار کرد و مبالغ میلیاردی به حساب برخی بانک های خصوصی بدون مجوز هیات امنا واریز کرد.

وی در بهمن ۹۷ فردی به نام علینقی را به عنوان مدیرکل مالی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می کند که طی یک سال با ایده تمرکز گرایی مالی و بستن حساب واحدها بیشترین لطمه را به سازوکار مالی و اقتصادی دانشگاه وارد کرد. بنابر گزارش رسمی یک نهاد نظارتی علی نقی ۱۴ سال پیش در بانک کشاورزی ۱۰۴ میلیون تومان اختلاس می کند.( در صورت تکذیب اسناد آن را منتشر می کنیم)


یکی از اتهامات وارد به این فرد مربوط به خرید ۶۱۳ سکه بدون دستور مقام مافوق و بدون رویت اسناد است. سکه هایی که بین مدیران و نمایندگان نهاد مقام معظم رهبری توزیع شد اما با هوشیاری حجت الاسلام رستمی مسئول نهاد سکه هایی که نمایندگان نهاد دریافت کرده بودند به دانشگاه عودت داده شد.

در دوران این مدیرکل لیسانسه ساختار اداره کل مالی دانشگاه آزاد اسلامی به هم ریخت، ادارات تعطیل شدند، افراد بی تجربه به کار گرفته شدند تا جایی که به اذعان آگاهان حتی این اداره کل قادر نیست مغایرت های بانکی را احصا کند. بر اثراین سیاست های غلط در سال ۹۸ دانشگاه حداقل در ۵ ماهه اول بنابر گزارش خزانه داری کل بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده است(اسناد حسابرسی آن موجود است)

مشکینی که به یک مدیر کل ۲۴ میلیون یعنی بیش از یک وزیر حقوق می دهد در حالی که حقوق مدیران کل در دانشگاه نهایت ۷ میلیون است (طاهری زاده مدیرکل پشتیبانی دانشگاه) نزدیکان خود را از وزارت بهداشت در مناصب دانشگاه به استخدام درآورده است.

علت اینکه طهرانچی علی رغم درخواست های مکرر هیات امنا مبنی بر برکناری مشکینی اقدامی نمی کند هنوز مشخص نیست!

حداقل در همین سایت تعداد کثیری از تخلفات مجید مشکینی را عنوان کرده بودیم. مسئله رسیدگی به این تخلفات در یک محکمه قضایی است. دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد امروز به هر دلیلی که ما نمی دانیم مصالحه کرده و حاضر به ادامه مدیریت طهرانچی برای یک سال بعد شده است. اما این نافی رسیدگی به تخلفات صورت گرفته نیست.


آقای ولایتی شما فرزندان هاشمی رفسنجانی را از دانشگاه بیرون کردید کاری که از پس کمتر کسی بر می آمد. اما چرا سکوت می کنید!! اینکه در یک دادگاه صالحه به این تخلفات رسیدگی شود انتظار زیادی نیست. جرم محمد تقی موید که به پاکدستی شهره است و اسماعیلی که مسئول بازرسی بوده این است که افشای فساد کرده اند که اینگونه با یک خبر جعلی آنها را متهم کنند.

به نظر ما سکوت شما بیش از این جایز نیست هر چند اطلاعات روز# به وظیفه رسانه ای خود عمل می کند و در روزهای آتی بخش های دیگری از تخلفات جریان اهل تقیه برملا خواهیم کرد.

البته لغو احکام برخی افراد صاحب نقش و عدم پرداخت حقوق به آنها اقدام قابل تحسینی است و اطلاعات روز#مستندا به آن خواهد پرداخت اما به همین جا متوقف نشوید. چرا که تاریخ راجع به جریان تزویر حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی قضاوت خواهد کرد.
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/طهرانچی/مشکینی/تخلفات/اطلاعات روز#
 
حمزه ا
Romania
۱۳۹۹-۰۲-۲۵ ۱۷:۲۲:۵۱
سلام، ضمن سپاس فراوان از اطلاع رسانی دقیق رسانه شما که الحق بعد از انقلاب نظیر ندار، بایدعرض کنم فرمایشات شما عین واقعیت است اقای حق با مشتری حتی به پایین ترین پست ها هم رحم نمی کند یا هیات علمی اخراجی را منصوب در جایکاه رییس اداره می کند یا از وزارت بهداشت دوستانش را به دانشگاه گسیل می دارد و همان روز اول بالای ۲۵ میلیون حقوق می زند ، ما کارکنان دانشگاه دیگر امیدی به لصلاح نداریم چون این نفوذی ها در تمام ارکان نظام رخنه کرده اند و توکل مان فقط به خدا و رهبری است این ظالمان خون همه پرسنل دانشگاه را توی شیشه کرده اند ، در پایان از صمیم قلب برای اطلاعات روز که کور سوی امیدی برای خانواده ۶۰ هزار نفری دانشگاه است عاقبت به خیری آرزو میکنم، واقعا بهشتی هستید
 
کارمند دلسوخته
Estonia
۱۳۹۹-۰۲-۲۵ ۱۸:۰۸:۲۸
الهی به حق این ماه مبارک و شب‌های احیا هر کسی ظلم میکند و نان میبرد خود و خانواده اش را دچار همین وضعیت بنما تا بفهمد نانبری چه مزه ای دارد!!
 
محمدی
Estonia
۱۳۹۹-۰۲-۲۵ ۱۹:۵۴:۱۰
اونقدر صبر کنید تا ........... مثل خاوری بیت المال را حیف و میل کند بعد به ریش. همه بخندد!! آقای طهرانچی با برکناری مشکینی ثابت کنید مدیر انقلابی هستید.
 
یه دانشجو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۲۵ ۲۲:۳۷:۲۰
چقدر حق ضایعه میکنن....
خدا ............................ و همینطوری بزاره تو کاسشون... ماه پشت ابر نمی‌مونه
 
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۲-۲۷ ۰۷:۰۴:۵۲
باسلام به شما عزیزان اطلاعات روزوخسته نباشید،دراین روزهای سخت که هرکسی فقط به پست ومیز اش چسپیده،وحق وناحق راباچشم میبیندوسکوت میکند،شمااطلاعات روزیکی از انسانهای سالم وخط ولایت فقیه میدانیم،پیروزوسربلندباشیدبه حق ایام قدر،سپاس
 
ب. م
۱۳۹۹-۰۲-۲۹ ۱۷:۲۹:۳۲
این مدیرانی که هم از بیرون اومدن واقعا نمیفهمن افزایش اجاره سالیانه یعنی چی؟ نمیفهمن گرونی یعنی چی؟ باز میخوان برنامه پارسالو رو ما پیاده کنن؟ فقط یه جمله میتونم بگم از دانشگاه آزاد برید ما خودمون افرهدی داریم که دلسوزن و نیازی به شما نداریم.
شما ا آبروی نظامو بردین. طرف صحبت من از طهرانچی تا همه معاونین و دست نشانده هاش.
یاحق