۷
 
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۱
نامه سرگشاده قرزندان شاهدانقلاب اسلامی به سخنگوی قوه قضائیه

محاکمه مسئول حراست سایپا یعنی قوه قضاییه برای تحقق عدالت خط قرمز ندارد/در مورد تخلفات دانشگاه آزاد علاوه بر "سوت زنی" شیپورها به صدا در آمدند

Share/Save/Bookmark
جمعیت فرزندان شاهدوایثارگرانقلاب اسلامی با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به سخنگوی قوه قضائیه ضمن تقدیر و تشکر از برخورد با اخلالگران بازار خودرو برخورد با برخی افرادی که توهم مصونیت داشتند را اقدامی بی نظیر در راستای تحقق عدالت قلمداد کردند
کد مطلب: 60086
 
به گزارش اختصاصی#اطلاعات_روز# جمعیت فرزندان شاهدوایثارگرانقلاب اسلامی با انتشار نامه ای سرگشاده خطاب به سخنگوی قوه قضائیه ضمن تقدیر و تشکر از برخورد با اخلالگران بازار خودرو برخورد با برخی افرادی که توهم مصونیت داشتند را اقدامی بی نظیر در راستای تحقق عدالت قلمداد کردند

این جمعیت در قسمتی از نامه خود آورده است:هرچند کارنامه دستگاه های حراستی در تاریخ انقلاب کارنامه قابل قبولی بوده است و این نیروهای خدوم و انقلابی همواره در راه پیشبرد اهداف نظام شبانه روز تلاش کرده اند اما گروه معدودی نفوذی سعی بر بی اعتبار کردن این مجموعه ها داشته اند و با ایجاد رعب و وحشت و تهدید به پرونده سازی برای خود ایجاد مصونیت کرده بودند که اخیرا برخورد قوه قضائیه با مسئول حراست سایپا نشان داد که این تهدیدات و ارعاب های کاذب نتنها بی اثر است بلکه عدلیه نیز در برخورد با مفاسد خط قرمزی نمیشناسد.

فرزندان شاهد همچنین از استقبال دستگاه قضایی برای "سوت زنی" تخلفات تقدیر کرد و با انتشار نامه ای خواستار ورود قوه قضائیه به بررسی تخلفات دانشگاه آزاد شد

متن نامه بدین شرح است:

سخنگوی محترم قوه قضاییه

باسلام و آرزوی قولی طاعات

ضمن تقدیر و تشکر از تغییر مشی عدلیه در دوران حضور حضرت آیت الله رییسی و برخورد سریع و قاطع بامفسدین،متخلفین و تضییع کنندگان بیت المال به استحضار آن مقام عالی میرساند متاسفانه بدخواهان و کج فهمان فکری و اعتقادی برای آنکه این مهم را کم ارزش نمایند با بهره مندی از امپراطوری رسانه ای سعی دارند القا کنند که قوه قضاییه دربرخورد با متخلفین در حال سیاسی کاریست و هرچند اراده قوه برای عدالت وجود دارد اما طوری وانمود میکنند که برخوردهای قضایی صرفا بایک طیف مشخص انجام میپذیرد.

برای مثال آنها تخلفات و بی انضباطی های اخیر مالی و اداری دانشگاه آزاد، موضوع کشته شدگان علوم و تحقیقات، کمبودهای مالی، انتصابات خارج از ضابطه، جذب هیئت علمی پرحاشیه، استخدام خارج از مقررات، حقوق های نجومی، جذب افراد خاص در هیئت علمی، فروش اموال دانشگاه آزاد، مباحث مربوط به امارات، ماجرای 600 عدد سکه بهار آزادی بدون رویت سند، انتصابات عجیب واحد سما، عدم توجه به استعلامات دستگاه امنیتی و تخلفات گسترده ایی که به تایید بازرسی ویژه هیئت امنای دانشگاه آزاد رسیده و اسناد آنهم موجود است، را قرآن بر نیزه کرده اند و سعی دارند در فرصتی مناسب دستگاه عدالت را در برخی موارد از جمله دانشگاه آزاد متهم به جانبداری سیاسی کنند.

همانگونه که مستحضرید براساس اسناد موجود و نامه معاون پرحاشیه دانشگاه آزاد در دوره مدیریت محمد مهدی طهرانچی در آستانه فروپاشی است و این موضوع برای نظام و انقلاب تاریخچه نامبارکی به ارمغان خواهد گذشت.

 اطرافیان رئیس دانشگاه آزاد سعی میکنند خود را تحت حمایت نهادها و سازمان های ارزشی و امنیتی قلمداد کنند تا جایی که براساس اسناد موجود که دراختیار است بابرخی نیز برخوردهای تند اداری شده است.

متاسفانه افرادی هم در مجموعه های حراستی و گزینشی بنا بر تصمیمات شخصی خود و شاید بدون نیت و عدم آگاهی به ایجاد هراس در مجموعه کمک کرده اند و یا اینکه مسئولان با استفاده از این نام سعی میکنند هراس افکنی کنند.

شجاعت دستگاه قضا در برخورد با عوامل گرانی خودرو و محاکمه برخی از نفوذی ها در مجموعه خدوم، انقلابی و جهادی حراست اثبات کرد که اولا در هرتشکیلاتی ممکن است افراد دارای لغزش باشند و دوما اینکه قوه قضاییه در راه صیانت از منافع مردم خط قرمزی برای خود تعریف نکرده است

علی ایحال اخیرا برای برخورد با تخلفات وفساد واژه ای بنام "سوت زنی" باب شده است که مورد استقبال عدلیه نیز واقع شده است

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر انقلاب اسلامی در مورد تخلفات دانشگاه آزاد اسناد بسیاری دارد که به تایید برخی مراجع ذی صلاح رسیده است لذا آمادگی دارد همه اسناد را در اختیار محکمه اسلامی قرار دهد.

باتقدیم احترام، جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر انقلاب اسلامی
کلمات کليدی: اسماعیلی/قوه قضائیه/شیپور/سوت زنی/تخلف/عدالت/دانشگاه آزاد/طهرانچی/اطلاعات روز#
 
vahid
Romania
۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۱۵:۰۶:۴۰
محمودی مدیر حراست سایپا انسان پاک دست ودرستیه .آخرت خودتون رو الکی خراب نکنیین.
 
امیر
Romania
۱۳۹۹-۰۳-۰۵ ۰۸:۰۶:۳۸
از کجا مطمئنی?
 
محمدیان
Romania
۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۲۲:۱۵:۴۲
آقای وحید اول تحقیق کن راجع به چه کسی حرف میزنند بعد سریع کامنت بذار! آقای هشترودی مدیر حراست سابق سایپا محکوم شده نه آقای محمودی!!!
 
دکتر روهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۰۸:۵۷:۵۷
بنده یکی از اساتید دانشگاه آزاد هستم. متاسفانه فساد در دانشگاه آزاد بی داد میکند و چشم همه اساتید به عدالت و شجاعت دستگاه قضا در دوران ریاست آیت الله رئیسی است که به واقع از وقتی به قوه قضائیه آمده اند تغییرات مفید آنقدر زیاد بوده که دشمنان ایشان نیز از کتمان آن عاجزند چه رسد به دوست داران ایشان و انقلاب.اما عده ای کینه توز که چشم بر این همه فعالیت مبارزه با فساد بسته اند نابخردانه بیان مینمایند قوه قضائیه به پرونده دانشگاه آزاد در زمان تصدی دکتر طهرانچی ورود نمی نماید چرا که ایشان معاون علمی آقای رئیسی در زمان تولیت آستان قدس بوده و از افراد بسیار نزدیک به آیت الله هستند! اما باز این عده کور خوانده اند چراکه آیت الله رئیسی در همین مدت نشان داده اند در مبارزه با فساد خودی و غیر خودی نمیشناسند و همین است که اعتماد مردم کشور پس از سالها مجددا به قوه قضائیه به طور کامل برگشته و مردم به ایشان که افتخار فرزندی حضرت زهرا(س)،خدمت صادقانه به امام رضا(ع) را را در کارنامه دارند اعتماد کرده اند و این جلب اعتماد یکی از بزرگترین کارهایی است که در 30 سال اخیر در این قوه سابقه نداشته.لذا بنده به عنوان استاد این دانشگاه که ایشان را میشناسم شک ندارم فارغ از هرگونه جناح بندی قوه قضاییه همانند خودرو،دلار و...به پرونده فساد گسترده دانشگاه آزاد نیز با عدالت و قاطعیت رسیدگی خواهد کرد و به به همه بدخواهان یک بار دیگر نشان خواهد داد آیت الله رئیسی در مبارزه با فساد دوست و دشمن نمیشناسد.خداوند متعال ایشان را سلامت بدارند انشاالله
 
مهدی اسکندری
Turkey
۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۱۰:۲۱:۰۲
سلام
حضرت آیت الله رئیسی به داد ما کارکنان دانشگاه آزاد برسید! تخلفات آنقدر گسترده شده که پولی حتی برای دادن حقوق باقی نمانده و الان که سوم اردیبشت است هنوز حقوق نگرفته ایم و تازه فرمان تاراج سپرده های واحد ها نیز که با سالها تلاش و زحمت ما کارکنان جمع آوری شده تا با آن وامهای ضروری به کارکنان داده شود نیز صادر شده! جالب است ایشان هنوز مصوبه قانونی هیات امنا را که به امضای همه اعضا رسیده نیز اجرا نکرده و در حالی که خرداد ماه است نه 15 درصد مصوب دولت را اعمال کرده و نه 50 درصد قانون خدمات کشوری به این بهانه که میگویند کارکنان زیاد هستند و بودجه کم! اگر به قول ایشان دانشگاه 10 هزار کارمند اضافه دارد که باید تعدیل شوند به چه دلیل در 6 ماه ایشان فقط 353 نفر را بدون مجوز هیات امنا فقط در سازمان مرکزی جذب نموده و به ایشان حقوق های نجومی بین 10 الی 15 میلیون میدهد(باتوجه به گزارش بازرس رسمی هیات امنا)؟؟!! به چه علت زمین چند هکتاری متعلق به دانشگاه را(معروف به زمین تلو) که کمترین قیمت برآوردی آن 800 میلیارد بوده با یک میلیارد تومان یعنی حدود یک هزارم قیمت واقعی به دوستان خود آن هم بدون طی تشریفات قانونی و مجوز هیات امنا واگذار نموده اند؟؟ آیا این مصداق حق الناس نیست؟؟ ایشان که در هر سخنرانی و حداقل هر 10 کلمه یک بار از حضرت آقا نام میبرند و خود را ذوب در ولایت و مدیری انقلابی،جهادی و بچه مسلمان میداند آیا میتواند بابت این خطای بزرگ از تک تک 57 هزار کارکنان دانشگاه حلالیت بطلبد؟؟ ایشان به جای هزینه خود برای رهبری و انقلاب(تعریف ولایتمداری) دقیقا برعکس عمل نموده و با لابی بسیار گسترده با یکی از اعضای بیت حضرت آقا حکم برکناری خود را که توسط دکتر ولایتی مشاور حضرت آقا و رئیس هیات امنا و موسس دانشگاه به خاطر تخلفات گسترده صادر شده بود را وتو میکند! آیا صندلی ریاست دانشگاه آزاد برای شما چه دارد که حاضرید از رهبری بزرگوار هزینه نمایید تا بمانید؟؟ به چه قیمتی برادر بزرگوار؟؟!! وقتی نه هیات امنا شما را میخواهد نه اساتید دانشگاه نه کارمندان برای چه به هر دری میکوبید که بمانید؟؟!! شما که با مولایمان امام علی (ع) قابل قیاس نیستید اما خود را رهرو آن حضرت میدانید،وقتی مردم نالایق کوفه حضرت را نخواستند ایشان به هیچ وجه خود را تحمیل نکردند تا مردم کوفه پی به اشتباه خود بردند و از ایشان التماس کردند برگردند حالا شما مگر که هستید که وقتی تمام مجموعه57000 نفره دانشگاه (البته که بجز آن 353 نور چشمی تازه استخدام شده با دستور مستقیم شما بدون مجوز و حدود 173 مدیر و معاون که از دوستان شفیق دوران شهید بهشتی و تحصیل در روسیه هستند و همگی حقوق نجومی خود را سر وقت میگیرند!!!) فریاد میزنند طهرانچی_به_خانه_برگرد هیچ اعتنایی نمیکنید؟؟ چرا به واسطه حمایت فقط و فقط یک نفر از ده ها نفر از بیت حضرت آقا جلوی هیات امنا، هیات موسس،کارمندان،اساتید و دانشجویان ایستاده اید و نمیروید؟؟!! بنده با شناختی که از رهبر کبیر انقلاب دارم به شما اطمینان میدهم به علت مشغله بسیار زیاد ایشان هنوز گزارش تخلفات گسترده شما به رویت معظم له نرسیده است چرا که همه ایران میداند حضرت آقا یک هزارم تخلفات شما را از مدیری نمی پذیرند و به محض اطلاع با دستخط مبارک خودشان شخصا به دوران مدیریت پر فساد شما پایان میدهند! بنابراین برادرانه توصیه میکنم آقای دکتر لطفا بروید قبل از اینکه روانده شوید.ولله ماندن شما در دانشگاه نه به نفع شما و آخرتتان است و به نفع دانشگاهی که دیگر پولی در آن باقی نگذاشته اید!
 
عدالت جو
Turkey
۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۱۰:۲۵:۰۳
سلام
این وصله ها به حاج آقا رئیسی نمیچسبه و خواهید دید طهرانچی رو علیرغم دوستی قدیمی که باهم دارند به دادگاه خواهد کشوند.
درود بر شرفت آقای رئیسی کاش رئیس جمهور شما میشدین جای روحانی
 
بابک نگاه نداری
Turkey
۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۱۱:۴۷:۱۸
سلام
حاج آقا شما رو به جدتون به داد ما اساتید دانشگاه آزاد برسید.آقای طهرانچی با همکاری معاون مالیشون آقای مشکین تاژ همه سرمایه دانشگاه را به تاراج بردن! تو رو خدا گزارش بازرس هیات امنا رو مشاهده کنید دیگه اصلا پولی نزاشتن بمونه و با این اوضاع 65 هزاز خانواده نابود میشن.
جناب رئیسی بزرگوار قسمت کوچکی از تخلفات ایشان:
ایشان فقط بعد از ۲ روز بعد از انتصاب به ریاست دانشگاه آزاد چند هکتار از زمین های با ارزش دانشگاه با قیمت هزار میلیارد تومان را با قیمت فقط یک میلیارد تومان(بله فقط یک میلیارد انگار از ارث پدری خودشون بوده نه حق اساتید) به کسانی دادن که از ایشون حمایت کنند برای آمدن به دانشگاه آزاد جهت ادای تکلیف! چون از ریاست دانشگاه شهید بهشتی که اخراج شدن احساس تکلیفشون به شدت بالا رفته بود و برای تخلیه اون به دانشگاه خیلی خیلی بزرگتری نیاز داشتن اومدن احساس تکلیف خودشون رو یه مقدار کاهش بدن! اصلا هم نمیشد مثل دوستشون شهید والا مقام دکتر شهریاری احساس تکلیف خودشون رو راضی کنند!
آقای رئیسی عزیز لطفا نامه های آقای موید از دبیرخانه هیات امنا در مورد تخلفات گسترده آقای مشکینی و ایشان در مورد استخدام 313 نفر بدون مجوز هیات امنا، پرداخت حقوق های بالای 10 میلیون تومان به ایشان،عدم مراجعه برخی از این دوستان به محل کار و دریافت حقوق از دانشگاه و....موارد متعدد از این قبیل که در نامه های آقای موید که به درست کاری و صداقت بین مسولان بلند مرتبه نظام شهره هستند رو بدین دادستان محترم بررسی کنند جناب رئیسی عزیز و بزرگوار.
حاج آقای رئیسی ایشون تمام هم دوره های خودشون در دوره تحصیلی دکتری در کشور روسیه رو آوردن دانشگاه آزاد معاون و مدیر کردن و به عبارتی مجمع فارغ التحصیلان روسیه را در دانشگاه آزاد تشکیل دادند! همه روئسای واحدهای مهم رو هم از دوستان دانشگاه دولتی آوردن در صورتی که خود دانشگاه مدیران قوی کم نداره!
حاج آقا به گزارش بازرس ویژه هیات امنا معاون مالی ایشون به صورت غیرقانونی و از دلال مقدار بسیار زیادی دلار خریدن(دقیقا مانند سوداگران ارز که با کفایت و شجاعت شما محاکمه شدن) و به بهانه واحد امارات از کشور خارج کردن و الان کسی نمیدونه چی شده سراجامشون و با این کار به بازار ارز نیز صدمه زدن!!
حاج آقا ایشون رو قبل از آمدن به دانشگاه آزاد بقال سر کوچه هم نمیشناخت اما در این مدت و با پول من و همکارانم ایشون نقش زورو را به خوبی ایفا کرده و در سیل، زلزله،طوفان،ریزگردها به جای وزارت مسکن خانه ساختند، ، به جای وزارت کشور پایگاه زدن جای حلا اهمر با پول ما بسته های تبلیغاتی پخش کردند تا بلکه مشهور شده و از سازمان مرکزی برای 1400 به پاستور بروند!!!
جناب رئیسی بزرگوار با آمدن شما بر مسند قوه قضائیه همه مظلومان امیدوار به احقاق حق شده اند و این نشانگر اعتماد مردم به شماست.من و تمام همکارانم از شما عاجزانه تقاضا داریم با تعین یک شعبه ویژه این تخلفات گسترده را مورد پیگرد قرار داده و نگذارید یادگار امام و رهبری توسط عده ای زیاده طلب نابود شده و 65000 نیروی نخبه کشور به خیل بی کاران اضافه گردند
همه ما منتظر لطف شما در این مورد هستیم.با اینکه نیک میدانیم ایشان در آستان قدس مشاور شما بوده اما با شناختی که در این مدت آمدنتان به دستگاه عدلیه برای همگان حاصل شده جنابعالی در برخورد با فساد بر خلاف برخی هیچ خط قرمزی ندارید
اجرکم عدالله