۳
 
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶

نامه پردرد یکی از کارکنان دانشگاه آزاد خطاب به رئیس قوه قضائیه

Share/Save/Bookmark
به داد ما کارکنان دانشگاه آزاد برسید!
کد مطلب: 60095
 
به گزارش اطلاعات روز#یکی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی که نامش برای تحریریه اطلاعات روز محفوظ است با صدور دردنامه ای از رنج های موجود در دانشگاه آزاد خطاب به رئیس قوه قضائیه خواستار رسیدگی به وضعیت اسف بار دانشگاه آزاد شد

متن بدون تغییر منتشر شده است

سلام حضرت آیت الله رئیسی
به داد ما کارکنان دانشگاه آزاد برسید!

تخلفات آنقدر گسترده شده که پولی حتی برای دادن حقوق باقی نمانده و الان که سوم اردیبشت است هنوز حقوق نگرفته ایم

و تازه فرمان تاراج سپرده های واحد ها نیز که با سالها تلاش و زحمت ما کارکنان جمع آوری شده تا با آن وامهای ضروری به کارکنان داده شود نیز صادر شده!

جالب است ایشان هنوز مصوبه قانونی هیات امنا را که به امضای همه اعضا رسیده نیز اجرا نکرده و در حالی که خرداد ماه است نه 15 درصد مصوب دولت را اعمال کرده و نه 50 درصد قانون خدمات کشوری به این بهانه که میگویند کارکنان زیاد هستند و بودجه کم! اگر به قول ایشان دانشگاه 10 هزار کارمند اضافه دارد که باید تعدیل شوند به چه دلیل در 6 ماه ایشان فقط 353 نفر را بدون مجوز هیات امنا فقط در سازمان مرکزی جذب نموده و به ایشان حقوق های نجومی بین 10 الی 15 میلیون میدهد(باتوجه به گزارش بازرس رسمی هیات امنا)؟؟!!

به چه علت زمین چند هکتاری متعلق به دانشگاه را(معروف به زمین تلو) که کمترین قیمت برآوردی آن 800 میلیارد بوده با یک میلیارد تومان یعنی حدود یک هزارم قیمت واقعی به دوستان خود آن هم بدون طی تشریفات قانونی و مجوز هیات امنا واگذار نموده اند؟؟ آیا این مصداق حق الناس نیست؟؟

ایشان که در هر سخنرانی و حداقل هر 10 کلمه یک بار از حضرت آقا نام میبرند و خود را ذوب در ولایت و مدیری انقلابی،جهادی و بچه مسلمان میداند آیا میتواند بابت این خطای بزرگ از تک تک 57 هزار کارکنان دانشگاه حلالیت بطلبد؟؟

ایشان به جای هزینه خود برای رهبری و انقلاب(تعریف ولایتمداری) دقیقا برعکس عمل نموده و با لابی بسیار گسترده با یکی از اعضای بیت حضرت آقا حکم برکناری خود را که توسط دکتر ولایتی مشاور حضرت آقا و رئیس هیات امنا و موسس دانشگاه به خاطر تخلفات گسترده صادر شده بود را وتو میکند! آیا صندلی ریاست دانشگاه آزاد برای شما چه دارد که حاضرید از رهبری بزرگوار هزینه نمایید تا بمانید؟؟

به چه قیمتی برادر بزرگوار؟؟!!

وقتی نه هیات امنا شما را میخواهد نه اساتید دانشگاه نه کارمندان برای چه به هر دری میکوبید که بمانید؟؟!!

شما که با مولایمان امام علی (ع) قابل قیاس نیستید اما خود را رهرو آن حضرت میدانید،وقتی مردم نالایق کوفه حضرت را نخواستند ایشان به هیچ وجه خود را تحمیل نکردند تا مردم کوفه پی به اشتباه خود بردند و از ایشان التماس کردند برگردند حالا شما مگر که هستید که وقتی تمام مجموعه57000 نفره دانشگاه (البته که بجز آن 353 نور چشمی تازه استخدام شده با دستور مستقیم شما بدون مجوز و حدود 173 مدیر و معاون که از دوستان شفیق دوران شهید بهشتی و تحصیل در روسیه هستند و همگی حقوق نجومی خود را سر وقت میگیرند!!!) فریاد میزنند طهرانچی_به_خانه_برگرد هیچ اعتنایی نمیکنید؟؟

چرا به واسطه حمایت فقط و فقط یک نفر از ده ها نفر از بیت حضرت آقا جلوی هیات امنا، هیات موسس،کارمندان،اساتید و دانشجویان ایستاده اید و نمیروید؟؟!! بنده با شناختی که از رهبر کبیر انقلاب دارم به شما اطمینان میدهم به علت مشغله بسیار زیاد ایشان هنوز گزارش تخلفات گسترده شما به رویت معظم له نرسیده است چرا که همه ایران میداند حضرت آقا یک هزارم تخلفات شما را از مدیری نمی پذیرند و به محض اطلاع با دستخط مبارک خودشان شخصا به دوران مدیریت پر فساد شما پایان میدهند! بنابراین برادرانه توصیه میکنم آقای دکتر لطفا بروید قبل از اینکه روانده شوید.ولله ماندن شما در دانشگاه نه به نفع شما و آخرتتان است و به نفع دانشگاهی که دیگر پولی در آن باقی نگذاشته اید!
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/آیت الله رئیسی/دردنامه/طهرانچی/اطلاعات روز#
 
بابک نگهداری
Turkey
۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۱۲:۲۵:۰۸
مطمئنا آیت الله رئیسی از فساد و فاسد نمیگذرند
متاسفانه فساد در دانشگاه آزاد بی داد میکند و چشم همه اساتید به عدالت و شجاعت دستگاه قضا در دوران ریاست آیت الله رئیسی است که به واقع از وقتی به قوه قضائیه آمده اند تغییرات مفید آنقدر زیاد بوده که دشمنان ایشان نیز از کتمان آن عاجزند چه رسد به دوست داران ایشان و انقلاب.اما عده ای کینه توز که چشم بر این همه فعالیت مبارزه با فساد بسته اند نابخردانه بیان مینمایند قوه قضائیه به پرونده دانشگاه آزاد در زمان تصدی دکتر طهرانچی ورود نمی نماید چرا که ایشان معاون علمی آقای رئیسی در زمان تولیت آستان قدس بوده و از افراد بسیار نزدیک به آیت الله هستند! اما باز این عده کور خوانده اند چراکه آیت الله رئیسی در همین مدت نشان داده اند در مبارزه با فساد خودی و غیر خودی نمیشناسند و همین است که اعتماد مردم کشور پس از سالها مجددا به قوه قضائیه به طور کامل برگشته و مردم به ایشان که افتخار فرزندی حضرت زهرا(س)،خدمت صادقانه به امام رضا(ع) را را در کارنامه دارند اعتماد کرده اند و این جلب اعتماد یکی از بزرگترین کارهایی است که در 30 سال اخیر در این قوه سابقه نداشته.لذا بنده به شک ندارم فارغ از هرگونه جناح بندی قوه قضاییه همانند خودرو،دلار و...به پرونده فساد گسترده دانشگاه آزاد نیز با عدالت و قاطعیت رسیدگی خواهد کرد و به به همه بدخواهان یک بار دیگر نشان خواهد داد آیت الله رئیسی در مبارزه با فساد دوست و دشمن نمیشناسد.خداوند متعال ایشان را سلامت بدارند انشاالله
 
رنجبر
Turkey
۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۱۲:۲۶:۵۱
سلام
حاج آقا شما رو به جدتون به داد ما اساتید دانشگاه آزاد برسید.آقای طهرانچی با همکاری معاون مالیشون آقای مشکین تاژ همه سرمایه دانشگاه را به تاراج بردن! تو رو خدا گزارش بازرس هیات امنا رو مشاهده کنید دیگه اصلا پولی نزاشتن بمونه و با این اوضاع 65 هزاز خانواده نابود میشن.
 
موسی خانی
Turkey
۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۱۲:۲۸:۵۷
جناب رئیسی بزرگوار قسمت کوچکی از تخلفات ایشان:
ایشان فقط بعد از ۲ روز بعد از انتصاب به ریاست دانشگاه آزاد چند هکتار از زمین های با ارزش دانشگاه با قیمت هزار میلیارد تومان را با قیمت فقط یک میلیارد تومان(بله فقط یک میلیارد انگار از ارث پدری خودشون بوده نه حق اساتید) به کسانی دادن که از ایشون حمایت کنند برای آمدن به دانشگاه آزاد جهت ادای تکلیف! چون از ریاست دانشگاه شهید بهشتی که اخراج شدن احساس تکلیفشون به شدت بالا رفته بود و برای تخلیه اون به دانشگاه خیلی خیلی بزرگتری نیاز داشتن اومدن احساس تکلیف خودشون رو یه مقدار کاهش بدن! اصلا هم نمیشد مثل دوستشون شهید والا مقام دکتر شهریاری احساس تکلیف خودشون رو راضی کنند!
آقای رئیسی عزیز لطفا نامه های آقای موید از دبیرخانه هیات امنا در مورد تخلفات گسترده آقای مشکینی و ایشان در مورد استخدام 313 نفر بدون مجوز هیات امنا، پرداخت حقوق های بالای 10 میلیون تومان به ایشان،عدم مراجعه برخی از این دوستان به محل کار و دریافت حقوق از دانشگاه و....موارد متعدد از این قبیل که در نامه های آقای موید که به درست کاری و صداقت بین مسولان بلند مرتبه نظام شهره هستند رو بدین دادستان محترم بررسی کنند جناب رئیسی عزیز و بزرگوار.
حاج آقای رئیسی ایشون تمام هم دوره های خودشون در دوره تحصیلی دکتری در کشور روسیه رو آوردن دانشگاه آزاد معاون و مدیر کردن و به عبارتی مجمع فارغ التحصیلان روسیه را در دانشگاه آزاد تشکیل دادند! همه روئسای واحدهای مهم رو هم از دوستان دانشگاه دولتی آوردن در صورتی که خود دانشگاه مدیران قوی کم نداره!
حاج آقا به گزارش بازرس ویژه هیات امنا معاون مالی ایشون به صورت غیرقانونی و از دلال مقدار بسیار زیادی دلار خریدن(دقیقا مانند سوداگران ارز که با کفایت و شجاعت شما محاکمه شدن) و به بهانه واحد امارات از کشور خارج کردن و الان کسی نمیدونه چی شده سراجامشون و با این کار به بازار ارز نیز صدمه زدن!!
حاج آقا ایشون رو قبل از آمدن به دانشگاه آزاد بقال سر کوچه هم نمیشناخت اما در این مدت و با پول من و همکارانم ایشون نقش زورو را به خوبی ایفا کرده و در سیل، زلزله،طوفان،ریزگردها به جای وزارت مسکن خانه ساختند، ، به جای وزارت کشور پایگاه زدن جای حلا اهمر با پول ما بسته های تبلیغاتی پخش کردند تا بلکه مشهور شده و از سازمان مرکزی برای 1400 به پاستور بروند!!!
جناب رئیسی بزرگوار با آمدن شما بر مسند قوه قضائیه همه مظلومان امیدوار به احقاق حق شده اند و این نشانگر اعتماد مردم به شماست.من و تمام همکارانم از شما عاجزانه تقاضا داریم با تعین یک شعبه ویژه این تخلفات گسترده را مورد پیگرد قرار داده و نگذارید یادگار امام و رهبری توسط عده ای زیاده طلب نابود شده و 65000 نیروی نخبه کشور به خیل بی کاران اضافه گردند
همه ما منتظر لطف شما در این مورد هستیم.با اینکه نیک میدانیم ایشان در آستان قدس مشاور شما بوده اما با شناختی که در این مدت آمدنتان به دستگاه عدلیه برای همگان حاصل شده جنابعالی در برخورد با فساد بر خلاف برخی هیچ خط قرمزی ندارید
اجرکم عدالله