جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۵
طهرانچی:گسترش فضای انقلابی و حفظ کیان دانشگاه آزاد مطالبه رهبری

نگرانی رهبر معظم انقلاب از به خطر افتادن کیان دانشگاه آزاد/این نگرانی کی و کجا و به چه دلایلی مطرح شد؟

Share/Save/Bookmark
پس برای عمل به فرمایشات معظم له مدیران دانشگاه آزاد علی العجاله و در مدت باقی مانده با ایجاد انظباط مالی،ارتقای علمی و گسترش فضای انقلابی به حفظ کیان دانشگاه آزاد کمک کنند!
کد مطلب: 60113
 
به گزارش #اطلاعات_روز# رئیس دانشگاه آزاد در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران که که 6 خرداد در سالن شهید احدی این واحد دانشگاهی برگزار شد در قسمتی از سخنان خود به نقل از مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب، ارتقای علمی، گسترش فضای انقلابی و حفظ کیان دانشگاه آزاد اسلامی را از مسئولان این دانشگاه مطالبه کردند که این امر باید با همراهی و صمیمیت، محقق و برآورده شود.

کاش محمد مهدی طهرانچی دقیقا اعلام میکرد که این نقل و قول رهبری در چه زمانی و به چه علت صورت گرفته است؟ چون با بررسی سایت معظم له و سرچ در گوگل چنین مطلبی یافت نمیشود پس احتمالا ایشان در جلسه ای خصوصی یا نامه ای غیر علنی این سنخ مطالبه را مطرح کرده اند


کاش جملات قبل و بعد این نقل و قول حضرت آقا برای مخاطبین قرائت میشد اما در همین حد هم به با کمی تامل میشود منظور امام خامنه ای را کاملا درک کرد

حضرت آقا کمتر اتفاق می افتد در مسائل جزئی کشور دخالت کنند مگر اینکه به فرموده خودشان خطر و یا انحرافی را احساس کنند که نمونه آن در تاریخ انقلاب معدود است و معمولا در زمان مدیران پر حاشیه رخ داده است و شاید مهمترین آن مربوط به حکم حکومتی مجلس ششم، حکم حکومتی در مورد مشایی و مصلحی و با مسئله وقف دانشگاه آزاد بوده است وگرنه حتی در مسائل جزئی برجام نیز که مسئله جدی برای کشور بود ورود نکرده اند.

اما چه اتفاقی می افتد که رهبری به یکباره خواستار گشترش فضای انقلابی و ارتقائ علمی در دانشگاه آزاد میشود؟

حتی امام خامنه ای در زمان مدیریت 30 ساله جاسبی و مرحوم هاشمی رفسنجانی در مورد "کیان دانشگاه آزاد"دغدغه مند نبوده اند.

بنظر میرسد مسیر ریلگذاری دانشگاه این چند ماه اخیر کیان دانشگاه آزاد را به خطر انداخته است.

پس برای عمل به فرمایشات معظم له مدیران دانشگاه آزاد علی العجاله و در مدت باقی مانده با ایجاد انظباط مالی،ارتقای علمی و گسترش فضای انقلابی به حفظ کیان دانشگاه آزاد کمک کنند!
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/طهرانچی/ولایتی/رهبری/انقلاب/علی العجاله/اطلاعات روز#