۱
 
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۵
ماجرای پرونده سازی های جریان نفوذ برای افراد را چه کسی برسی میکند؟

وقتی مسئول حراست ، قاضی ، نماینده مجلس و عضو مقاومت محاکمه میشوند یعنی برخورد با جریان نفوذ جدیست!

Share/Save/Bookmark
اما در دوران جدید برخورد با مفسدان توسط قوه قضائیه با همکاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی دیگر سوء ستفاده کنندگان و جریان نفوذ همچون گذشته نمیتواند در بدنه ارزشی و انقلابی کشور جولان بدهد
کد مطلب: 60170
 
به گزارش#اطلاعات_روز# با آمدن سید ابراهیم رئیسی در راس قوه قضائیه تحولات شگرفی در حوزه عدالت به وقوع پیوست.

محاکمه مفسدان اقتصادی و امنیتی و برخورد سریع و با دقت با اخلالگران موجی از افزایش رضایت و اعتمادرا در بدنه جامعه تولید کرده است.

برخورد قاطع با صاحبان ثروت همچون سلاطین سکه، دلار و خودرو تا صدور کیفرخوااست برای کانون های قدرت همچون عیسی شریقی، اکبر طبری،بیژن قاسم زاده و قاضی منصوری به تیتر اول رسانه های هر دو جناح داخلی و حتی رسانه های خارجی تبدیل شده است.

اما اگر به اخبار محاکمه مفسدان توجه شود برخی جایگاه ها و گلوگاه ها که در گذشته دارای یک مصونیت کاذب بود در دوره مدیریت آیت الله رئیسی دیگر حاشیه امن ندارند و در صورت تخلف و تولید مفسده بدون ذره ای اغماض با آنها نیز برخورد میشود

رویه دستگاه قضا در دوران گذشته و حتی رسانه ملی این بود که در صورت تخلف یک نیروی حراستی ، امنیتی و حتی قضائی بنا به برخی مصالح از انتشار نام و جایگاه آنها خودداری میشد که این روند به مرور زمان برای افراد معدودی که سعی بر سوئاستفاده داشتند تولید مصونیت و قدرت میکرد.

اما در دوران جدید برخورد با مفسدان توسط قوه قضائیه با همکاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی دیگر سوء ستفاده کنندگان و جریان نفوذ همچون گذشته نمیتواند در بدنه ارزشی و انقلابی کشور جولان بدهد.

وقتی جریان نفوذ بیخ گوش مقاومت اسلامی تا درون دستگاه های خاص کشور نفوذ میکند این یعنی این جریان مالیخولیایی با اعدام موسوی مجد، اکبر طبری و رستمی ها از بین نخواهد رفت بلکه باید شاخک های امنیتی بیش از پیش حساس شود

اما نکته حائز اهمیت آن است که این جریان نفوذ تا کنون عامل بدبختی و بیچارگی چه میزان از افراد سالم جامعه شده اند؟

مثلا مسئول حراست ایران خودرو که محاکمه شد برای رسیدن به اهداف خود برای چه تعداد از افراد پرونده سازی کرده و آنها را از رده مدیریتی خارج کرده است؟

بیژن قاسم زاده بازپرس مفسد برای چه تعداد از افراد مزاحم خود قرار مجرمیت یا سابقه کیفری با درج در پرونده تشکیل داده است

قاضی مفسد منصوری با صدور آرائ غیر منصفانه چند نفر را به کام دلزدگی از نظام و انقلاب کشیده است؟

مدیر سابق حراست گروه خودرو سازی سایپا چه تعداد آدم را مورد اتهام واقع کرده است

اینها مواردی است که در جریان محاکمه این افراد باید مورد توجه سیستم و حاکمیت قرار بگیرد تا خراش بر چهره جامعه کمی ترمیم گردد
کلمات کليدی: حراست/قوه قضائیه/نفوذ/سایپا/قوه قضائیه/ایران خودرو/اطلاعات روز#
 
دکتر رویا ایرانی مجد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۳-۲۵ ۱۸:۳۸:۵۹
سلام
بنده یکی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی هستم که سرپرست خانوار بوده و با 4 فرزند زندگی میکنم.متاسفانه ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی چون از بدنه دانشگاه آزاد نیست از مشکلات ما خبر ندارد. با مدرک دکتری تخصصی و 12 سال سابقه دریافتی بنده 4500000 تومان است در صورتی که برادرم با مدرک لیسانس و سابقه ای کمتر از من در آموزش و پرورش اکنون دریافتی اش 6.5 میلیون تومان است. از طرفی سال گذشته که افزایش حقوق کارکنان دولت 15 درصد بود به لطف آقایان طهرانچی و مشکینی تنها 6 درصد به حقوق ما افزوده شد.امسال نیز که اصلا مشخص نیست.خرداد ماه هم رو به اتمام است و تیر ماه در حال آمدن اما هنوز نه خبری از میزان افزایش حقوق اساتید دانشگاه آزاد اسلامی است و نا از زمان اعمال آن.آقای طهرانچی نیز به علت مصونیت خود ساخته به هیچ کس و هیچ جا پاسخگو نیست! هیات امنا افزایش حقوق 15 درصد و 50 درصد را بر اساس نامه 12000 نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی به دکتر ولایتی تصویب و به ایشان ابلاغ نموده است اما ایشان نه اجرا کرده و نه اصلا توضیح میدهد چه برنامه ای برای بزرگترین دانشگاه حضوری دنیای اسلام دارد؟؟ اکنون که دکتر طهرانچی نه به هیات امنا پاسخگو است و نه جواب ما اساتید و صدها نامه ای که به ایشان ارسال نموده ایم را نمیدهد ما باید چه کنیم؟؟ دادمان را پیش چه کسی ببریم؟؟ من با حقوق 4.5 میلیون تومان با 4 فرزند با کرایه خانه های سرسام آور چگونه باید زندگی کنم؟؟ آیا دیگر در من و همکارانم انگیزه ای برای پژوهش می ماند؟! ایشان دارد دانشگاه آزاد را از پایه ویران میکند و متاسفانه کسی هم کاری به کارش ندارد! نوشتم تا بماند در تاریخ که طهرانچی با دانشگاه آزاد چه کرد! هرچند بعید میدانم جرات نشر آن را داشته باشید!