۵
 
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۶
به بهانه گاایه یکی از اساتید دانشگاه آزاد؛

ماجرای افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد همچنان در هاله ای از سکوت!

Share/Save/Bookmark
قای طهرانچی نیز به علت مصونیت خود ساخته به هیچ کس و هیچ جا پاسخگو نیست!
کد مطلب: 60182
 
به گزارش #اطلاعات_روز#یکی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در نامه ای ذیل یکی از خبرهای اطلاعات روز به نقد عملکرد رئیس دانشگاه آزاد پرداخت و خواستار انتقال پیام وی شد که عینا منتشر میشود:

سلام بنده یکی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی هستم که سرپرست خانوار بوده و با 4 فرزند زندگی میکنم.متاسفانه ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی چون از بدنه دانشگاه آزاد نیست از مشکلات ما خبر ندارد. با مدرک دکتری تخصصی و 12 سال سابقه دریافتی بنده 4500000 تومان است در صورتی که برادرم با مدرک لیسانس و سابقه ای کمتر از من در آموزش و پرورش اکنون دریافتی اش 6.5 میلیون تومان است.

از طرفی سال گذشته که افزایش حقوق کارکنان دولت 15 درصد بود به لطف آقایان طهرانچی و مشکینی تنها 6 درصد به حقوق ما افزوده شد.امسال نیز که اصلا مشخص نیست.خرداد ماه هم رو به اتمام است و تیر ماه در حال آمدن اما هنوز نه خبری از میزان افزایش حقوق اساتید دانشگاه آزاد اسلامی است و نا از زمان اعمال آن.آقای طهرانچی نیز به علت مصونیت خود ساخته به هیچ کس و هیچ جا پاسخگو نیست! هیات امنا افزایش حقوق 15 درصد و 50 درصد را بر اساس نامه 12000 نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی به دکتر ولایتی تصویب و به ایشان ابلاغ نموده است اما ایشان نه اجرا کرده و نه اصلا توضیح میدهد چه برنامه ای برای بزرگترین دانشگاه حضوری دنیای اسلام دارد؟؟

اکنون که دکتر طهرانچی نه به هیات امنا پاسخگو است و نه جواب ما اساتید و صدها نامه ای که به ایشان ارسال نموده ایم را نمیدهد ما باید چه کنیم؟؟ دادمان را پیش چه کسی ببریم؟؟ من با حقوق 4.5 میلیون تومان با 4 فرزند با کرایه خانه های سرسام آور چگونه باید زندگی کنم؟؟ آیا دیگر در من و همکارانم انگیزه ای برای پژوهش می ماند؟! ایشان دارد دانشگاه آزاد را از پایه ویران میکند و متاسفانه کسی هم کاری به کارش ندارد! نوشتم تا بماند در تاریخ که طهرانچی با دانشگاه آزاد چه کرد! هرچند بعید میدانم جرات نشر آن را داشته باشید!
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/افزایش/حقوق/اطلاعات روز#
 
زیر خط فقر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۶:۳۵:۲۵
اطلاعات روز عزیز انتقادات و افشاگریها فایده ندارد کارکنان دانشگاه آزاد مأیوس شدند صوت زدن هم فایده نداشت با این آشفتگی ما افسرده شدیم
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۷:۱۴:۰۶
واقعا مسخره است این میزان حقوق.
شرم آور است. واقعا چرا آقای طهرانچی پاسخگو نیست؟؟؟؟
بی انگیزگی در میان کارکنان و اساتید موج میزند!! آه میکشم از ته دلم که تقاصش را پس میدهند آنان که باعثش هستند و درماندگی ما را میخواهند!!!
 
سمیرا کیانی
United Kingdom
۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۲۲:۰۷:۱۷
مدیران بیگانه و غیر بومی دانشگاه آزاد!

من یک استاد/کارمند دانشگاه هستم، پایت را از روی گردنم بردار،
چون نمی توانم نفس بکشم.

قبل از شما هم احساس استاد و کارمند دانشگاه بودن داشتم و هم زندگی ام را می کردم.
 
Romania
۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۲۲:۳۲:۰۶
خود اقای طهرانچی حتما بالای20میلیون در امدش است
 
مهدي
۱۳۹۹-۰۴-۰۷ ۱۱:۴۲:۴۶
سلام بنده از كاركنان دانشگاه آزاد هستم با مدرك فوق ليسانس و ده سال سابقه كار. متاسفانه دريافتي امثال بنده 3 ميليون تومان مي باشد. از اين مبلغ بيمه و ماليات را هم كس ركنيد. حال چگونه بايد گذران تخلف همه دانشگاه را فرا گرفته. كارانه اي كه هر سه ماه به اركنان مي دهند براي بنده فقط 30 هزار تومان واريز شده به بهانه تعطليلي كرونا ولي مديران و معاونان بالاي يك ميليون تومان كارانه دريافت ميكتتد. اعتراض هم كنيم كسي جواب گو نيست