۳
 
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۶
فائزه هاشمی خط قرمز آمدنیوز و خبرفورب دانشگاه آزاد؛

رمزگشایی اطلاعات روز از مشترکات کانال خبر فوری دانشگاه آزاد و کانال جاسوسی "آمدنیوز"+اسناد

Share/Save/Bookmark
چرا "آمدنیوز" و خبر فوری دانشگاه آزاد تمایلی به تولید خبر در مورد آیت الله هاشمی رفسنجانی و فرزندانش ندارد؟!
کد مطلب: 60224
 
به گزارش اطلاعات روز#11 آبان 1395 اطلاعات روز#در واکنش به تخریب های کانال خبری "آمد نیوز" علیه مسئولان بلند پایه نظام از جمله سپاه پاسداران طی یادداشتی نوشت:
 
مدیر کانال مرموز کیست؟
چرا "آمدنیوز" تمایلی به تولید خبر در مورد آیت الله هاشمی رفسنجانی و فرزندانش ندارد؟!
 
چرا این کانال که شعار خود را آگاهی و مبارزه و دمکراسی اعلام کرده است تمایلی به نقد برخی رفتارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی و افشاگری علیه فرزندان وی ندارد؟! لذا این موضوع نیز به رمز و رازهای "آمدنیوز" بیش از پیش می افزاید.
 
 
 
چرا
 
 
فضای مجازی،گروه ها و کانال های تلگرامی به یک ابزار برای انتشار اخبار و نظرات تبدیل شده است.

"آمدنیوز" یکی از مرموزترین و پربحث ترین کانال های خبری است که شایعات و فرضیات متعددی در خصوص گردانندگان آن در بین اصحاب رسانه و مردم کوچه و بازار مطرح است.

دسترسی به برخی اسناد محرمانه،حمله شدید به مسئولان بلند پایه نظام، هجمه به دستگاه های امنیتی جمهوری اسلامی ایران، و در مقابل، عدم فیلتر و سکوت مسئولان در خصوص اخبار منتشره در این کانال، ذهن بسیاری از افراد جامعه را به خود مشغول کرده است.

نکته جالب و قابل تامل این کانال خبری که با شعار آگاهی، مبارزه و دموکراسی اکثر مسئولان، نهادها و موجهین نظام از رهبر، رئیس جمهور، استاد، قاری، اعضای شوراهای اسلامی، شهردار، ورزشکار، وزیر، نماینده، قاضی، سپاه پاسداران تا مرجعیت و علما را مورد هجمه و تخریب قرار داده این است که چرا  "آمدنیوز" تمایلی به نقد برخی رفتارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی و افشاگری علیه فرزندان وی ندارد؟! لذا این ابهام و تبعیض در انتشار خبر بیش از پیش به رمز و رازهای "کانال مرموز"  می افزاید.

همچنین اطلاعات روز#10 آذر 1395 نیز نوشت:
کانال تلگرامی "آمدنیوز" که با هجمه تمام عیار علیه مسئولان بلندپایه کشور به دنبال ایجاد چند دستگی و بی اعتمادی در کشور است با انتشار خبر حمایتی از سید حسن آقا خمینی وی را "آیت الله" خطاب کرد.

هرچند انتساب این کانال به یادگار حضرت امام رحمه علیه تفکری باطل و غیر عقلایی است اما از آنجا که جریان تندروی اصلاح طلب برای رسیدن به مطامع سیاسی خود حجت الاسلام سید حسن آقا خمینی را "آیت الله و علامه" خطاب می کند استفاده از این عنوان توسط این کانال مرموز برای سید حسن آقا به راحتی می تواند از پشت پرده مدیریتی و فکری این کانال مرموز پرده بردارد.

بعد از انتقا به فائزه هاشمی،مهدی هاشمی،مرحوم هاشمی و سید حسن خمینی و ابهام به عدم پرداختن آمدنیوز به این افراد این کانال اسرائیلی_فرانسوی به سرعت و در یک پروپگاندای دروغین با انتشار چندین خبر غیر واقعی مدیر مسئول اطلاعات روز# را مورد هجمه های دروغین قرار داد و نوشت:
  
آمد نیوز نتنها در گزارش خود به دفاع از فائزه هاشمی و خاندانش پرداخت بلکه قالیباف را نیز مورد اصابت شایعات گسترده رسانه ای قرار داد تا به این بهانه انتقام خود از مدیریت جهادی را نیز گرفته باشد.

حدود 4 سال بعد یعنی در خرداد 1399 اطلاعات روز# بار دیگر خبری را با تیتر "فائزه هاشمی" در خروجی کانال خبری خود وقرار داد ونوشت:عصبانیت حراست دانشگاه آزاد از افشاگری علیه فائزه هاشمی و طهرانچی

اطلاعات روز یکی از رسانه هایی ست که در گزینش خبرنگاران و کارمندان خود از زبده ترین و مسلط ترین اصحاب رسانه در طول ۱۰ سال فعالیت خود بهره برده است و در مبارزه با تخلفات و مفاسد بنا به فرموده ولی امر مسلمین جهان با هیچ کس عقد اخوت نبسته و نخواهد بست۔

این رسانه مستقل که سابقه دیرینه در مبارزه با انحرافات داشته است هیچ گاه اسیر تطمیع و تهدید صاحبان ثروت نشده و یقینا نخواهد شد چرا که وعده الهی یدالله فوق ایدیهم 

یکی از منش های این رسانه آن است که قبل از افشا و به منظور اثبات حسن نیت، اطلاعات و انحرافات را بعد از از رصد و یقین به اطلاع سوژه خبر میرساند تا پیش از انتشارعمومی ،مورد اصلاح قرار بگیرد۔

اخیرا مسولان دانشگاه ازاد که با افشاگری های این رسانه البته بعد از اطلاع قبلی، بشدت عصبانی شده اند و با فرافکنی و نامه نگاری های متعدد به ارکان و دستگاه های صاحب قدرت از جمله دادستان کشور، دفتر رییس قوه قضاییه و مراجع خاص سعی در ایجاد خفقان و سکوت رسانه ای نموده اند که این موضوع دلسوزان نظام را به تعجب وا داشته است۔

دانشگاه ازاد اخیرا در نامه های خود مدعی شده است که این رسانه به دنبال باج خواهی اقدام به افشاگری مینماید که مخاطب بهتر میداند چه کسانی باج داده اند و چه کسانی باج میدهند!

اطلاعات روز# که تا امروز صرفا گوشه ای از بی انضباط مالی و اداری برخی از مسولان دانشگاه آزاد را منتشر کرده است به عنوان ویکی لیکس دانشگاه آزاد با قدرت و شدت بیشتری به مقابله با باتخلفات خواهد آمد 
اما نکته عجیب آن است که بعد شکایت ها و نامه نگاری های سلسله وار و پر از مطالب غیر واقع توسط افرادی که منافع خود را در خطر میدیدند، حراست که باید مدافع ارزش های انقلاب و حامی منافع مردم باشد به عنوان یار کمکی طهرانچی وارد میدان شود۔

اطلاعات روز پیشنهاد میکند مجموعه حراست ابتدا چند ابهام موجود را پاسخ دهد:

_چند نیروی جدیدالاستخدام را وارد مجموعه کرده است؟

-میزان حقوق دریافتی این نیروها در مقایسه با افراد با سابقه، دانشگاه آزاد چه میزان است؟

_ حراست در برخورد با بی انضباطی های مالی و اداری چه اقدام موثری انجام داده است؟

-آیا افشای اسناد مربوط به تخلفات فائزه هاشمی، اردوهای مختلط و فرد متخلف معلوم الحال به این میزان دارای اهمیت است که مدعی شده اید اطلاعات روز اسناد محرمانه را منتشر کرده است؟

_در نامه ای مدعی شده اید انتشار اسناد محرمانه توسط این رسانه مسبوق به سابقه است بوده است به مردم بگویید این اسناد محرمانه چه اسنادی بوده است؟

_آیا اردوهای مختلط فائزه هاشمی به این میزان اهمیت دارد که از آن به عنوان اسناد محرمانه یاد میکنید؟

مابقی سوالات را در آینده ای نه چندان دور به اطلاع مراجع بالادستی و مردم شریف ایران خواهد رسید۔

اقای صابری سوال اینجاست چرا علی رغم افشای مستندات تخلفات برخی نهادهای نظارتی زبان در کام کشیده اند؟

نقش دلالان و کاسبان در این عدم حساسیت چیست؟

 چه منافعی وجود دارد که عده حاضرند هر تخلفی را ببینند لکن با به بهانه های واهی مثلا اینکه فلانی عضو جبهه انقلاب است سکوت کنند؟ 

اساسا مگر متخلف می تواند عضو جبهه انقلاب باشد؟ 

چه بسا برخی از این افراد در سوابقشان آنقدر که فدایی اصلاح طلبان بوده اند سابقه انقلابی گری در کارنامه خود ندارند. این ظاهر بینی و سطحی نگری تا کجا ادامه خواهد داشت؟

 اقای حراست اطلاعات روز# شما را به یک مناظره دعوت میکند!!!

در پایان نیز مطمئن باشید سربازان امام خامنه ای در راه صیانت از آرمان های حضرت روح الله و خامنه ای کبیر تا قلب تلاویو و حیفا نیز خواهد رفت

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل۔۔۔

اما دقایقی از انتشار نقد با فائزه هاشمی و یاران طهرانچی نگذشته بود که "کانال خبر فوری دانشگاه آزاد" دقیقا با شگرد "آمدنیوز" دستپاچه به حمایت از محمدمهدی طهرانچی و فائزه هاشمی پرداختند و نوشتند:
 
اینکه خط قرمز هر دو جریان یعنی آمد نیوز معدوم و کانال جدیدالتاسیس "خبر فوری دانشگاه آزاد دختر پرحاشیه مرحوم هاشمی رفسنجانی میشود مسئله پنهانی نیست و اطلاعات روز در هفته آینده با انتشار چند عکس و انتشار یک گزارش علت این نقطه مشترک را بازگو خواهد کرد مگر آنکه مسئولان دانشگاه آزاد از این کانال که اسم دانشگاه ارا به یدک میکشد اعلام برادت نماید.

مدیرمسئول اطلاعات روز نیز پیش از این پاسخ یاوه گویان را در چندسطر تکرار و برای جیرخواراان داخلی مجداد تکرار مینماید(اینجا)
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/خبرفوری/آمدنیوز/کانال/طهرانچی/اطلاعات روز#
 
کیوان شرفی
Estonia
۱۳۹۹-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۹:۱۴
تمام کارمندان سازمان مرکزی در بهت و حیرت هستند که چرا با وجود این همه بی انضباطی مالی و اداری چرا طهرانچی از حمایت مشکینی دست‌بردار نیست!! نکنه مدیر انقلابی وام دار ایشون هستند؟
 
نادر خاتمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۱۸ ۲۱:۰۰:۵۸
مشکینی رفیق گرمابه و گلستان امیر طهرانچی هست و بدون اجازه اون آب نمیخوره!!
 
نادر خاتمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۱۹ ۰۷:۲۳:۴۹
آقای مدیر انقلابی! لطفا برو همون باغچه ای که توی برنامه دستخط گفتی و آخر هفته ها میری رو آباد کن.در دانشگاه آزاد تپه ای جا نذاشتی که آباد نکرده باشی!!