۱
 
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷
دلنوشته استاد دانشگاه آزاد خطاب به محمد مهدی طهرانچی!

دکتر رویا:برادر ارزشی،انقلابی و مطیع رهبری! گاهی برای "ماندن" باید "رفت" !

Share/Save/Bookmark
رادر گرامی شما مصوبه قانونی را مبی بر افزایش 15 درصدی و اعال آن از اردیبهشت و اعمال 50 درصد افزایش خدمات کشوری از تیر ماه را دریافت کرده ای اجرا نمیکنی؟؟نمیتوانی؟؟؟
کد مطلب: 60238
 
به گزارش#اطلاعات_روز#دکتر رویا از اساتید دانشگاه آزاد در دلنوشته ای خطاب به محمد مهدی طهرانچی نوشت:
 
سلام ممنون از سایت خوبتان خیلی خنده دار است!!هیات امنا چند ماه است مصوبه قانونی خود برای افزایش حقوق را به طهرانچی ابلاغ نموده و ایشان: اولا تا حالا که تیر ماه رو به اتمام است آن را اجرا نکرده هیچ توضیحی هم نداده چرا اجرا نمیکند!!! ثانیا خبر آمده ایشان تازه نامه ای زده به هیات امنا و درخواست تشکیل جلسه برای تعیین افزایش حقوق را داده!!! برادر گرامی شما مصوبه قانونی را مبی بر افزایش 15 درصدی و اعال آن از اردیبهشت و اعمال 50 درصد افزایش خدمات کشوری از تیر ماه را دریافت کرده ای اجرا نمیکنی؟؟نمیتوانی؟؟؟ خب چرا نمیروی تا کسی بیاید که بتواند و اجرا کند؟؟ آیا این میز ریاست دانشگاه آزاد اینقدر برای شما جذاب است که همه ارکان نظام را روبه روی هم قرار دهی؟؟!!! برادر ارزشی،انقلابی و مطیع رهبری! گاهی برای "ماندن" باید "رفت" ! اگر میخواهی در ذهن ما اساتید با خاطری خوش بمانی تو را به هرچه میپرستی برو برادر! برو تا فردی بیاید که دانشگاه را از این وضع وحشتنااک نجات دهد!! گاهی برای ماندن باید رفت برادر.....خیلی وقت است از زمان رفتنتان گذشته این را خود نیز میدانید اما ما اساتید نمیدانیم چه اصراری به خدمت کردن به ما داری؟؟؟ آقای طهرانچی مارا به خیر تو امیدی نیست! 
کلمات کليدی: طهرانچی/دانشگاه آزاد/رویا/اطلاعات روز#
 
عبد اله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۲۲ ۱۹:۰۱:۵۸
به لطف آقایان در دولت و در دانشگاه آزاد، کاری که منافقین ، اسرائیل ، عربستان، آمریکا و ... نتونستند انجام بدن بالاخره به سرانجام رسید. تا امروز فکر میکردم که عهدی در این حاکمیت وجود دارد و مستضعف و مظلوم معنی خاصی برای آقایان دارد. اما شدیدا اشتباه میکردم. مدیریت ناکارآمد آقای طهرانچی و در حاشیه فقر قرار گرفتن من و امثال من به خوبی و بدون هیچ شائبه ای نشان داد که در تمام این سالها اشتباه میکردم و هیچ ارزشی در این مجموعه وجود ندارد. باید برید. باید رفت و باید فراموش کرد سالهایی را که به خاطرش زندگی خانواده ام رو ویران کردم. اجاره خانه 4 میلیون، حقوق 6 میلیون. اگر در بدترین شرایط با لیسانس از ایران رفته بودم الان صاحب خانه بودم در حالیکه الان با دکتری باید گدایی نان کنم و شبها از ترس درخواستهای فرزندانم زودتر به رختخواب فراموشی بروم
لعنت بر من که امیدوار به اصلاح این مجموعه بودم و زندگی خانواده ام رو ویران کردم. برسد بدست او که دستگیر همه دستها است