سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۵
بازنشر(1)

اسنادی از" فائزه هاشمی" که سینه چاکان اهل تقیه مدعی بودند محرمانه است و نباید منتشر میشد/ردپای سخنگوی جبهه ملی در دکتری فائزه+انتشار مجدد سند

Share/Save/Bookmark
داود هرمیداس باوند فرزند سرتیپ سیف الله باوند عضو هئیت رهبری و سخنگوی جبهه ملی ایران فارغ التحصیل دکتری دانشگاه دانشگاه امریکن در واشینگتن دی‌سی
کد مطلب: 60277
 
اطلاعات روز#پایگاه خبری تحلیل اطلاعات روز در گزارشی با عنوان "دوئل معنادار فائزه هاشمی با علی اکبر ولایتی/شلیک آقازاده جنجالی به رجز خوانی های رئیس هیئت امنا" به دیدار این دختر جنجالی و پرحاشیه آیت الله با فرقه خود ساخته سرویس های جاسوسی اسرائیل انتقاد کرده بود که در یاداشت مورخ96/8/29 شماره 3471 روز نامه آرمان با تیتیر "هاشمی زدایی از دانشگاه آزاد،این بار ؛فائزه مواجه شد که در این یاداشت چند نکته مستتر است و البته اطلاعات روز با توجه به رسالت رسانه ایی خود مجبور است بیشتر به کالبد شکافی این جریان همراه با سند بپردازد.

از دیدگاه روانشناسانه نویسنده متن با بهره مندی از واژه های همچون کفگیر ته دیگ،فائزه هاشمی، مرحوم آیت الله، فشار برای اخراج و.... بیشتر به دنبال افزایش محبوبیت خود در این خانواده است تا اینکه به رسالت خبری خود عمل نماید لذا با همین استدلال ساده می توان به میزان ارزش یاداشت مذکور حتی در بین ژورنالیست های آماتور نیز پی برد.

اما اینکه نگارنده برای دریافت حق التحریر خود سعی می کند انتقاد به رفتارهای نادرست برخی از افراد خاندان آیت الله هاشمی را نوعی هاشمی زدایی در دانشگاه تعریف کند بیشتر اجحاف در حق مرحوم هاشمی رفسنجانی است تا دفاع از ایشان چرا که حتی به قول این نگارنده تازه کار مرحوم آیت الله در زمان حیات نیز به عملکرد فائزه نقد داشته است.

صد البته ما معتقدیم هاشمی زدایی دقیقا در نقطه ایی در حال آغاز است که خمینی زدایی از همان جا آغازشد و به زودی برای تبیین افکار عمومی به تقاطع این دو جریان خواهیم پرداخت.

اطلاعات روز بنا ندارد فعلا بیشتر به مباحث ناصواب برخی از فرزندان آیت الله بپردازد اما در آینده ایی نه چندان دور سوالات جدی در خصوص مباحث زیر مطرح است که در صورت لزوم به صورت مبسوط و مستند کالبد شکافی خواهد شد و ابهامات ذهنی مخاطبین با پاسخ فرزندان هاشمی به سمت شفاف سازی حرکت خواهد کرد:

1-نحوه دفاع دکتری فائزه هاشمی؟

2-اخذ گواهی ارشد فائزه از دانشگاه انگلیسی بیرمنگام ظرف مدت یکسال
3-نحوه مزایده اقلام انبار شماره 57 واحد علوم و تحقیقات ؟

4-نحوه مناقصه خرید و نصب 16 دستگاه آسانسور جهت ساختمان های آموزشی واحد علوم و تحقیقات؟

5-نحوه مناقصه تجهیز فضای آزمایشگاه های دانشکده دامپزشکی واحد علوم و تحقیقات؟

6-نحوه مناقصه خرید و ترمیم آسانسورهای ساختمان های علوم انسانی و علوم پایه واحد علوم و تحقیقات ؟

7-نحوه خرید تجهیزات تلکبین ناتمام علوم و تحقیقات و مراودات مالی در وین؟

8-انتخاب پیمانکار مجری سیستم BMS بلوک های آموزشی علوم و تحقیقات با نظارت معاونت تحت مدیریت محسن هاشمی

9- واگذاری پیمانکاری در واحد علوم و تحقیقات به به شرکت گمر آریا متعلق به یک آقازاده با حضور محسن هاشمی
طبق قانون آموزشی مراحل امضا باید مراتب خود را طی کند که این برگه دفاع فاقد هر سه امضا می باشد
 
البته اشاره ایی گذرا به سوابق برخی از اساتید راهنما و مشاور نیز برای مخاطب خالی از لطف نخواهد بود:

-داود هرمیداس باوند فرزند سرتیپ سیف الله باوند عضو هئیت رهبری و سخنگوی جبهه ملی ایران فارغ التحصیل دکتری دانشگاه  دانشگاه امریکن در واشینگتن دی‌سی


-دکتر علی اصغر کاظمی زند حامی حمله موشکی امریکا به سوریه!

-دکتر صادق زیبا کلام از چهره های شاخص ملی مذهبی که در گفتگو با افکارنیوز گفته بودبنده به عنوان یک ایرانی مسلمان نمی‌دانم که چرا باید از شعار نه غزه و نه لبنان اعلام برائت کنم؟ من فکر می‌کنم هنوز هم اول برای من اول ایران می‌آید، دوم ایران می‌آید و مهم است و سوم هم ایران می‌آید و آخر هم ایران می‌آید وی همچنین ایران را مدیون چکمه‌های رضا شاه می داند

 
البته انتقاد به شیوه رفتاری فائزه هاشمی و آغاز هاشمی زدایی توسط وی پیش از این نیز ادامه داشته است و اطلاعات روز با انتشار اسناد متعدد به افشای پشت پرده جریان خطرناک هاشمی زدایی در دانشگاه آزاد پرداخته است است که برخی از آنها در خبرهای ذیل قابل مشاهده است: 

اردوهای مختلط فائزه هاشمی با پوششی عجیب و با امکانات واحد پردیس دانشگاه آزاد/ جولان متخلفین در کنار دختر آیت الله+اسناد و تصاویر دیده نشده(سند)


"گاف" یاران فائزه هاشمی/واحد پردیس تحت نفوذ متخلفین؟!+سند(سند)


دهن کجی واحد پردیس به مدیران بلند پایه دانشگاه آزاد/بازی جدید به نفع فائزه+اسناد(سند)


حکومت خود مختار فائزه هاشمی در واحد پردیس/اقدام خلاف قانون مدعیان قانون!+اسناد(سند)

اطلاعات روز از برخی تخلفات واحد دانشگاه آزاد محل استقرار فائزه هاشمی پرده برداری کرد+اسناد(سند)

(ع م.گ) سرباز فائزه هاشمی در دانشگاه آزاد (سند)

اطلاعات روز؟#آمادگی لازم برای برگزاری یک مناظره شفاف با حضور اصحاب رسانه و مدیران ارشد دانشگاه آزاد  رادارد تا مشخص شود چه کسانی قصد دارند تا با شعار هاشمی زدایی برخی تفکرات اسلامی آیت الله را حذف کنند؟

متن یاداشت روزنامه آرمان:
 
به گزارش روز نو تا زمانی که‌ایت‌ا... هاشمی در قید حیات بود با طرح ادعاهای بی‌اساس و کذب بازار خود را داغ نگه می‌داشتند چرا که می‌دانستند آیت‌ا... هاشمی آن‌قدر بزرگ است که در مقام پاسخ به دلواپسان ظاهر نمی‌شود پس بی‌محابا هر آنچه خواستند نوشتند و اتهام زدند. پس از رحلت آیت‌ا... طبیعی بود که بازار دلواپسان کساد شود و سوژه‌ای برای مطرح کردن خودشان نداشته باشند. از سوی دیگر این طیف در روزهای اخیر با مشکلی به نام بست‌نشینی یاران محمود احمدی‌نژاد هم مواجه است؛ بقایی، جوانفکر و خراسانی از جمله افرادی هستند که پیش از این دارای جایگاه خوبی در میان دلواپسان بودند اما با پایان دولت دهم و به روی میز آمدن برخی عملکردهای آنان فاز برائت جویی از دولتمردان احمدی‌نژاد آغاز شد. افکار عمومی به آن اندازه ساده نبود که فریب اعلام برائت نمایشی را بخورد، بنابراین دلواپسان منزوی و تنهاتر از همیشه شدند. طبیعی است دلواپسانی که با چالش بزرگی مواجه شدند برای کاهش فشار بر خود دست به اقداماتی بزنند که البته مانند حمایت‌های زیاد از برخی دولتمردان احمدی‌نژاد فکری برای پایان آن نکرده‌اند. آنان که دو کلمه «هاشمی رفسنجانی» برایشان رمز رهایی از فشار است بار دیگر از این مسیر وارد شدند غافل از اینکه دیگر جامعه نه تنها ادعاهای آنان را باور ندارد بلکه برگه‌ای برپرونده فریب آنها می‌افزاید. اکنون هم تلاش زیادی دارند تا فائزه‌هاشمی را از دانشگاه آزاد حذف کنند.
 
باز هم فائزه!
 
این بار قرعه به نام فائزه هاشمی افتاد؛ دختر آیت‌ا... هاشمی که سال‌هاست به بهانه‌های مختلف مورد هجمه دلواپسان قرار می‌گیرد و کمتر در مقام پاسخ به‌این طیف بر‌می‌آید. یک سایت دلواپسان که درصدر اجرای برنامه‌های دلواپسان قرار دارد روز گذشته اقدام به انتشار تصویری از فائزه هاشمی کرده است. هدفمند بودن تخریب دختر آیت‌ا... در آنجا مشخص شد که در بخشی از این گزارش آمده: «فاطمه هاشمی دختر سرکش و جنجالی آیت‌ا... که چندی پیش با بیان سخنانی در مورد منزل حضرت امام(ره) سعی بر ایجاد شبهه در بین جوانان داشت با اقدامات تحریک برانگیز و متعدد خود از جمله ارتباط با کارمندان متخلف و...» عجیب نیست که مدیران این سایت تشخیص درستی ازتمایز«فاطمه» و «فائزه» ندارند. بنابراین گویی در اتاق تخریب دلواپسان فقط به آنها دیکته می‌شود که چه کنند.
 
فشار برای اخراج
هدفمند بودن تخریب فائزه هاشمی زمانی بیشتر نمایان شد که اطلاعات روز محور گزارش خود را نه دیدار دختر آیت‌ا... هاشمی با کمال‌آبادی بلکه لزوم اخراج او از دانشگاه آزاد انتخاب کرد و با ادعای نامه علی اکبر ولایتی مبنی بر لزوم اخراج دختر آیت‌ا... هاشمی از دانشگاه آزاد نوشت: «عدم اخراج فائزه هاشمی و عدم عزل رئیس واحد پردیس، دوئل جدی فائزه هاشمی با علی اکبر ولایتی خواهد بود. فائزه در صدد است اثبات کند حتی برخورد با اساتید در دانشگاه آزاد نیز، برخورد‌های احساسی و با افراد بدون پشتوانه است.»
 
قضاوت قبل از تایید؟
 
در زمان انتشار خبر دیدار فائزه هاشمی با همبندش در اوین بود که‌ایت‌ا... هاشمی گفت: ‌«فائزه‌اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند. فرقه ضاله بهاییت یک فرقه استعمار ساخته و منحرف است که همیشه با همین انحراف شناخته شده و ما همیشه از این فرقه تبری جسته و می‌جوییم.» تصور می‌شود فائزه خلاف توصیه پدر رفتاری نداشته باشد و اگر خبر دیدار او صحت داشته باشد، باید در انتظار پاسخی از جانب او بود چرا که اتهام‌زنی به خانواده آیت‌ا... هاشمی سال‌هاست که ادامه دارد اما دیدار پس از نهی پدر موضوعی نیست که دلواپسان بخواهند به آن دامن بزنند. بنابراین اکنون نباید بر کرسی قضاوت نشست تا حقیقت عیان شود. هر چند از ظواهرمشخص است هدف دلواپسان سیاسی و در راستای هاشمی‌زدایی از دانشگاه آزاد است.
کلمات کليدی: فائزه هاشمی/دانشگاه آزاد/اطلاعات روز/حراست/طهرانچی/بهائی/پرکره