۳
 
شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
با حکم معاون مدیر کلی؛

جوان لیسانسه 3 میلیون قرارداد دارد حدود 11 میلیون دریافت میکند حالا "ک.پ" که 92.000.000 قرارداد دارد چه میزان حقوق از دانشگاه آزاد دریافت میکند؟

Share/Save/Bookmark
پیشنهاد میشود حقوقی سازمان به جای طرح دعوی و حراست به جای مکاتبه با برخی مراجع به شفافیت موضوع کمک کنند
کد مطلب: 60288
 
اطلاعات روز# دیروز در خبری با انتشار اسنادی از جوان 30 ساله لیسانسه نزدیک به معاون مالی دانشگاه آزاد نوشت که مبلغ 3 میلیون تومان در وی ذکر شده است اما دریافتی وی حدود 11میلیون شده است که تقریبا از برخی اعضای هیئت علمی این رقم بالاتر است که البته امید است دستگاه های نظارتی و امنیتی در صورت خلوت شدن مشغله ها به این موضوعات ورود کنند.

حالا با محاسبه مدل دریافتی بالا، فرد 39 ساله دیگری به نام ک.پ با مدرک فوق لیسانس و پست معاون مدیرکلی حکمی با مبلغ 92.000.000  قرارداد دارد با این احتساب دریافتی وی چه میزان میشود؟

پیشنهاد میشود حقوقی سازمان به جای طرح دعوی و حراست به جای مکاتبه با برخی مراجع به شفافیت موضوع کمک کنند
کلمات کليدی: مشکینی/دانشگاه آزاد/طهرانچی/ولایتی/اطلاعات روز#
 
حمیدرضا آقاجانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۲۸ ۲۲:۲۴:۳۹
افراد زیادی با سابقه کار در حاشیه نشستن .آقای کامران پورشب نرسیده معاون مدیر کل شد(فوق لیسانس از گرمی)الان هم مدیر کل منابع انسانی!! قحطالرجال هست.امیدوارم جانشین مجید مشکینی این حلقه کثیف رو پاک کنند.
 
حمیدرضا قاسمپور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۲۰:۴۹:۴۴
ک پ دائم داره با علوم و تحقیقات لابی می‌کنه که دکتری قبول بشه و هیات علمی دانشگاه باشه.قحطالرجال دانشگاه آزاد که مشکینی یک کارشناس ساده بیمه مدیر کل که جای آدم بزرگ هاست نه کوچکی مثل !! مشکینی برگرد وزارت بهداشت.
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۶ ۱۰:۲۹:۳۷
با سلام و احترام از این افراد زیاد در دانشگاه موجوداست محض نمونه یه سر تشریف بیارید پژوهشگاه دانشگاه ،همچنین افرادی مثا آقای ح م و پ و آقای الف هنوز از راه نرسیده مدیر و مدیر کل شده اند .