۴
 
شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
با حکم معاون مدیر کلی؛

جوان لیسانسه 3 میلیون قرارداد دارد حدود 11 میلیون دریافت میکند حالا "ک.پ" که 92.000.000 قرارداد دارد چه میزان حقوق از دانشگاه آزاد دریافت میکند؟

Share/Save/Bookmark
پیشنهاد میشود حقوقی سازمان به جای طرح دعوی و حراست به جای مکاتبه با برخی مراجع به شفافیت موضوع کمک کنند
کد مطلب: 60288
 
اطلاعات روز# دیروز در خبری با انتشار اسنادی از جوان 30 ساله لیسانسه نزدیک به معاون مالی دانشگاه آزاد نوشت که مبلغ 3 میلیون تومان در وی ذکر شده است اما دریافتی وی حدود 11میلیون شده است که تقریبا از برخی اعضای هیئت علمی این رقم بالاتر است که البته امید است دستگاه های نظارتی و امنیتی در صورت خلوت شدن مشغله ها به این موضوعات ورود کنند.

حالا با محاسبه مدل دریافتی بالا، فرد 39 ساله دیگری به نام ک.پ با مدرک فوق لیسانس و پست معاون مدیرکلی حکمی با مبلغ 92.000.000  قرارداد دارد با این احتساب دریافتی وی چه میزان میشود؟

پیشنهاد میشود حقوقی سازمان به جای طرح دعوی و حراست به جای مکاتبه با برخی مراجع به شفافیت موضوع کمک کنند
کلمات کليدی: مشکینی/دانشگاه آزاد/طهرانچی/ولایتی/اطلاعات روز#
 
حمیدرضا آقاجانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۲۸ ۲۲:۲۴:۳۹
افراد زیادی با سابقه کار در حاشیه نشستن .آقای کامران پورشب نرسیده معاون مدیر کل شد(فوق لیسانس از گرمی)الان هم مدیر کل منابع انسانی!! قحطالرجال هست.امیدوارم جانشین مجید مشکینی این حلقه کثیف رو پاک کنند.
 
حمیدرضا قاسمپور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۲۰:۴۹:۴۴
ک پ دائم داره با علوم و تحقیقات لابی می‌کنه که دکتری قبول بشه و هیات علمی دانشگاه باشه.قحطالرجال دانشگاه آزاد که مشکینی یک کارشناس ساده بیمه مدیر کل که جای آدم بزرگ هاست نه کوچکی مثل !! مشکینی برگرد وزارت بهداشت.
 
دکتر رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۲ ۱۰:۳۲:۵۴
سلام بر تحریریه اطلاعات روز
ممنون که سعی میکنید فساد حاکم بر دانشگاه آزاد را رصد کرده برملا کنید اما
1-کسی که ریاست دانشگاه را بر عهده گرفته چون خود را مدیری انقلابی میداند کوچکترین حرمتی برای اعضای هیات امنا قائل نیست

2-هیات امنا مصوبه افزایش حقوق 15 بعلاوه 50 درصد را به ایشان ابلاغ نمود و تاکید کرد اردیبهشت ماه اعمال شود! ایشان اعمال ننمود مصوبه قانونی ابلاغی را اعمال نکرده است و تازه تیر ماه پیشنهاد افزایش 15 درصد حقوق را به هیات امنا برد! هیات امنا به جای بازخواست ایشان چه کرد؟ از فعالیت های ایشان تشکر کرده پیشنهاد افزایش 15 درصد ایشان را تصویب کرده و حتی به ایشان نگفتند راستی پس مصوبه ابلاغی ما چه شد قربان؟خوشتان نیامد؟ انگار اینجا جاها عوض شده و به جای اینکه
زیر نظر هیات امنا کار کند هیات امناست که زیر نظر ایشان کار کرده بدون اجازه ایشان آب هم نمیخورد!!

بعد از نامه های افشاگرانه آقای موید مبنی بر تخلفات گسترده ........................ چه شد؟! آقای موید برکنار شد! راستی آقای ولایتی شما هنوز رئیس هیات امنا و موسس هستید؟! البته گویا ................. به این نیز راضی نشده و خواهان استعفای دکتر ولایتی از ریاست هیات امنا و موسس شده که با

بررسی روند اتفاقات چنین به نظر میرسد آنکه از دانشگاه آزاد رفتنی است دکتر ولایتی است

در این بین حتی صدای ریاست طهرانچی در انرژی اتمی جای دکتر صالحی نیز شنیده میشود! راستی هیات امنا جرات نمیکند از او بپرسد چرا مصوبه افزایش حقوق را اعمال نکردی؟ چرا این همه استخدام بدون مجوز داشتی؟! خب به نظر شما بودن یا نبودن چنین هیات امنا فرمایشی و گوش به فرمان ............ تفاوتی دارد؟! من که بعید میدانم! اما دم طهرانچی گرم! گربه را چنان دم حجله کشته که پدر عروس جرعت ندارد بپرسد آقای دکتر از دانشگاه آزاد ................... چه خبر؟!

آقای ولایتی خب وقتی میبینید طهرانچی هیچ ارزشی برای حرفهای شما و هیات امنا قائل نیست چرا عزلش نمیکنید؟ قدرتش را ندارید؟؟ خب چنین بدون قدرت ماندن جز بردن آبرویتان چه ثمری دارد؟حداقل بروید تا بگوییم نتوتنست فساد را تحمل کند رفت! یا مرد و مردانه پای امانتی که آقا به شما داده بمانید و ایشان را از دانشگاه اخراج نمایید!

شتر سواری که دولا دولا نمیشود!
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۶ ۱۰:۲۹:۳۷
با سلام و احترام از این افراد زیاد در دانشگاه موجوداست محض نمونه یه سر تشریف بیارید پژوهشگاه دانشگاه ،همچنین افرادی مثا آقای ح م و پ و آقای الف هنوز از راه نرسیده مدیر و مدیر کل شده اند .