۱
 
جمعه ۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۲
جنگ تمام عیار:نامه سروری مجد به قوه قضائیه،حراست به دادسرا و طهرانچی به رسانه ملی و نامعلوم ها به شورای نگهبان!

افشاگری علیه دامادزاده ها حال طهرانچی را خراب کرد/حمله گازنبری رئیس دانشگاه آزاد به منتقد جریان نفوذ+اسناد

Share/Save/Bookmark
این انتقادات به جریان ماسونی نفوذ بصورت عجیب و غریبی منجر به خشم رئیس دانشگاه آزاد میشود و نامه پر از غضب،تهمت ،افترا وکینه روز بعد از مصاحبه خطاب به رئیس رسانه ملی منتشر میکند:
کد مطلب: 60290
 
به گزارش اطلاعات روز#بیست و پنجم تیرماه 1399 محمد حسین پرکره مدیرمسئول پایگاه خبری اطلاعات روز# به دعونت رسمی رسانه ملی در گفتگوی زنده رادیویی در برنامه انقلاب اسلام و گام دوم رادیو گفتگو شرکت میکند.

این رادیوی پرطرفدار که مدت هاست با حضور کارشناسان جوان سعی در شناسایی آفت های انقلاب و انقلابی گری دارد اینبار نیز وارد مقوله آفت های انقلاب و علت فاصله نسل اول و پنجم انقلاب میشود.

محمدحسین پرکره که متن کامل سخنان وی در ذیل این گزارش درج خواهد شد با خطاب قرار دادن روسای جمهور چنین میگوید که:در حالیکه امروز وقتی فردی در مسند رئیس جمهور قرار می گیرد، تازه بعنوان تئوریسین معرفتی شناخته می شود و در ادامه به آفت های این سبک مدیریت ها برای آینده انقلاب میپردازد:
 

1-پدیده دامادها، آنهایی که کیف ها را حمل کرده و کت تن آقایان می کنند، خطرناک تر از آقازاده ها هستند

2-افراد خود را شاخص انقلاب قرار دادند

3-امروز جریان نفوذ در کشور وارد شده است و امام(ره) نیز آن را پیش بینی کرده بودند

4-یکسری خود را بعنوان جبهه انقلاب تعریف کنند که آخرین رزومه انقلابی آن ها سفر به راهیان نور بوده و یا با هزینه گزاف ملت، دوری در مناطق سیل زده داشتند

5-جوان گرایی رانتی باب شده است

6-فردی در مسند رئیس جمهور قرار می گیرد، تازه بعنوان تئوریسین معرفتی شناخته می شود.

7-قشر جدید با عنوان دامادها و حتی کسانی که کیف حمل می کنند، قدرت بیشتری از آقازاده ها دارند

8-امروز از آقازاده ها خطرناک تر کسانی هستند که کیف ها را حمل کرده و یا کت ها را تن آقایان می کند

9-باندگرایی را آفت دیگری دانست که انقلاب را نشانه رفته

10-
 حوزه اجرا باید به مدیریت بدون شوآف بازگردیم

11-یک فرد اگر قصد کمک در منطقه جهادی دارد، باید با لباس جهادی رفته و با بیل وارد منطقه شود نه اینکه با هلی کوپتر برود و تعدادی عکس بگیرد و بازگردد

این انتقادات به جریان ماسونی نفوذ بصورت عجیب و غریبی منجر به خشم رئیس دانشگاه آزاد میشود و نامه پر از غضب،تهمت ،افترا وکینه روز بعد از مصاحبه خطاب به رئیس رسانه ملی منتشر میکند:

 

متن کامل مصاحبه:

امروز دامادزاده ها خطرناک تر از آقازاده ها هستند
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به آفات انقلابی گری گفت: امروز پدیده دامادها، آنهایی که کیف ها را حمل کرده و کت تن آقایان می کنند، خطرناک تر از آقازاده ها هستند.

 ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
|

حسین پرکره در برنامه گفتگوی سیاسی با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی افراد خود را شاخص انقلاب قرار دادند گفت: زمانی که چنین فردی اشتباه می کرد، اینگونه برداشت می شد که انقلاب مسیر را اشتباه می رود.

وی با بیان اینکه شاخصه های انقلاب کمرنگ نشده، گفت: میان افراد و شاخصه ها جابجایی اتفاق افتاد و صداوسیما و رسانه ها افراد را جایگزین شاخصه های انقلاب کردند.

پرکره با بیان این انتقاد اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای ما بعنوان یک هدف نیست؛ بلکه معبری است که از سوی حضرت امام(ره) باز شد. این انقلاب معبری میان ایران و ظهور است و آنچه ما را به ظهور می رساند، اسلام انقلابی است که امروز در سوریه و یمن و حمایت از مستضعفان دیده می شود.

وی با اعلام اینکه اسلام انقلابی در داخل کشور کمرنگ است، گفت: امروز جریان نفوذ در کشور وارد شده است و امام(ره) نیز آن را پیش بینی کرده بودند که یکسری خود را بعنوان جبهه انقلاب تعریف کنند که آخرین رزومه انقلابی آن ها سفر به راهیان نور بوده و یا با هزینه گزاف ملت، دوری در مناطق سیل زده داشتند.

پرکره لزوم جذب جوانان به انقلاب را متذکر شد و افزود: میان نسل اول با پنجم انقلاب فاصله بسیار زیاد است و نسل اول خود را تافته ای جدا از نسل پنجم می دانند و همواره تعبیر بدی از نسل پنجم می بینیم.

وی ادامه داد: در تشییع پیکر شهدا مگر این نسل پنجم نبود که افتخار آفرینی می کند، ادامه داد: وقتی در مسند قدرت می نشینیم همزمان خود را صاحب قدرت دانسته و خود را انقلابی و کارشناس می دانیم؛ در حالیکه امروز وقتی فردی در مسند رئیس جمهور یا رئیس فلان سازمان قرار می گیرد، تازه بعنوان تئوریسین معرفتی شناخته می شود.

پرکره دوستی با جوانان و اعتماد به آن ها را موجب رونق انقلابی گری در میان جوانان دانست و افزود: امروز جوان گرایی رانتی باب شده است و چیزی به اسم آقازاده وجود ندارد چون این ها جرأت ورود به حوزه را ندارند چراکه رسانه ها روی آن ها زوم می کنند.

وی ادامه داد: امروز قشر جدید با عنوان دامادها و حتی کسانی که کیف حمل می کنند، قدرت بیشتری از آقازاده ها دارند. این افراد امروز از آقازاده ها خطرناک تر کسانی هستند که کیف ها را حمل کرده و یا کت ها را تن آقایان می کند.

پرکره همچنین باندگرایی را آفت دیگری دانست که انقلاب را نشانه رفته و افزود: امروز آقا نیز فرمودند امیدی به سیاسیون ندارند. در انتخابات نیز گروهی می گویند به فلانی رای ندهید که دیگری رای نیاورد؛ در حالیکه باید به شاخصه ها رای دهیم.

وی صداقت با جوانان را منجر به حل این معضلات دانست و افزود: در حوزه اجرا باید به مدیریت بدون شوآف بازگردیم.

پرکره در اینباره گفت: یک فرد اگر قصد کمک در منطقه جهادی دارد، باید با لباس جهادی رفته و با بیل وارد منطقه شود نه اینکه با هلی کوپتر برود و تعدادی عکس بگیرد و بازگردد. جوانان این را می فهمند و این آفتی برای انقلاب و مدیریت جهادی است.
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/محمدحسین پرکره/طهرانچی/نفوذ/دامادزاده ها/طلاعات روز#
 
زيرصفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۱۴ ۱۳:۲۰:۴۵
اتفاقا حرف درستي زده . كاركنان و اساتيد از................ وتيمش دل خوشي ندارن و اميد دارن يه روز رفتن اتوبوسي اين اقايون رو ببينن.