۲
 
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۵

سورنا ستاری بازهم به دانشگاه آزاد آمد/ستاری:رضایت بخش است

Share/Save/Bookmark
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان بازدید کرد.
کد مطلب: 60302
 
به گزارش اطلاعات روز# به نقل از  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد اصفهان، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان)، از نمایشگاه آخرین دستاوردهای فناورانه و دانش بنیان مراکز رشد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بازدید کرد و از نزدیک با برخی از محصولات هسته ها و شرکت های مستقر آشنا شد.

 
دکتر ستاری فعالیت‌های فناورانه و دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان را رضایت بخش دانست و خواستار ادامه این گونه فعالیت ها شد و در ادامه ابراز امیدواری کرد که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پیگیری مسئولان استانی و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی بتوانیم شاهد مراحل تجاری سازی محصولات و عرضه هر چه سریع تر دستاوردها به بازار باشیم.

گفتنی است در این نمایشگاه که در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد، 45 شرکت از واحدهای دانشگاه آزاد استان اصفهان و مراکز رشد، محصولات فناورانه و دانش بنیان خود را به نمایش گذاشتند.
کلمات کليدی: سورناستاری/دانشگاه آزاد/طهرانچی/اطلاعات روز#
 
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۱:۵۳:۲۶
این بنده خدا اندازه کل معاونهای فناوری قبل خودش از اول انقلاب تا حالا به دانشگاه آزاد اومده.طوری شده یه واحد تو آخرین نقطه کشور بخواد یه روبان خالی قیچی کنه این پامیشه میره!! به نظرتون میشه بی دلیل باشه؟!! معلومه که نه! هرچی هست مربوط میشه به قرارش با طهرانچی برا 1400 حالا ببین کی گفتم!!
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۴:۲۷
هماهنگی بین سورنا ستاری و طهرانچی رو فردی به نام قا که قبلا منشی م معاون پژوهشی وزارت بود و بهش ارشد بدون آزمون از پردیس دانشگاه گیلان و سپس بورس دانشگاه علامه دادن و الان شده یکی از مدیران معاونت علمی و فناوری انجام میده. سورنا ستاری میخواد رئیس دانشگاه ازاد بشه. معاونت علمی و فناوری پیمانکار برای روابط عمومیش استخدام کرده و در طبقه 5 ساختمان لادن یک طبقه کامل رو به روابط عمومی اختصاص داده هر جا میرن یک فیلمبردار یک عکاس و یک خبرنگار همراه مدیران مجموعه میره.