۵
 
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۲
اوحدی نیامده در معرض هجمه وفاداران به رئیس دانشگاه آزاد قرار گرفت

حاشیه سازی سارافلاحی نماینده مجلس و رئیس سابق شورای زنان دانشگاه آزاد علیه خانواده شهدا به جای اعلام موضع در مقابل حقوق های نجومی دانشگاه!

Share/Save/Bookmark
در حالی فراکسیون دانشگاه آزاد در مجلس یازدهم تشکیل شد که خیلی ها امید داشتند به جای مسائل سیاسی به امور صنفی پردازد.
کد مطلب: 60314
 
به گزارش اطلاعات روز#در حالی فراکسیون دانشگاه آزاد در مجلس یازدهم تشکیل شد که خیلی ها امید داشتند به جای مسائل سیاسی به امور صنفی پردازد.

 کیوان مرادیان کوچکسرایی نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار و مدیرکل نزدیک به محمد مهدی طهرانچی در دانشگاه آزادبه عنوان رئیس این فراکسیون محسن یوسفی نماینده مردم اهواز و باوی به عنوان نایب رئیس، اقبال شاکری نماینده مردم تهران و رئیس حوزه عمرانی و املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دبیر اول و علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ به عنوان دبیر دوم این فراکسیون انتخاب شدند.

بر اساس گفته عضو هیأت رئیسه مجلس، سارا فلاحی نماینده مردم ایلام و عضو شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد،مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸ و ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ و از مهر ۱۳۹۷تا کنو ،رئیس شورای زنان فرهیخته دانشگاه‌های آزاد استان ایلام، رئیس سابق مرکز امام و انقلاب در دانشگاه‌های آزاد استان ایلام، دبیر سابق تشکل اسلامی سیاسی زنان فرهیخته استان ایلام، عضو کمیته آینده پژوهشی دانشگاه‌های آزاد استان ایلام، عضو حقوقی شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام، عضو کمیته ناظر بر نشریات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام نیز، سخنگوی فراکسیون دانشگاه آزاد است.

رئیس این کمیسیون که از مدیران نزدیک محمد طهرانچی هست در مقابل حقوق های نجومی،کمبود تقدینگی، بی انضباطی مالی، انتصاب های بی ضابطه و بسیاری از مسائل سکوت میکند.

اما به یکباره سارا قلاحی که بیشتر به جای یک سیاستمدار نقش اسپیکر فراکسیون را بازی میکند میگوید:دانشگاه آزاد از از بنیاد شهید 2 هزار میلیارد طلبکار است و از ریاست جدید و تازه وارد بنیاد شهید میخواهد این هجم از بدهکاری را به سرعت تسویه نماید و عدم پرداخت را از مصادیق بارز حق الناس قلمداد میکند.

اینکه سارا فلاحی بانیت خالص سعی میکند دانشگاه آزاد را کمک کند جای تامل دارد چرا که این سخنگوی محترم در مقابل حقوق های نجومی مدیران دانشگاه آزاد، هزینه تیم حفاظت آقای طهرانچی، حقوق چند میلیونی رئیس دانشگاه آزاد و کارانه و حق مسئولیت واریزی به حساب شبا برخی مدیران دانشگاه آزاد در بانک تجارت، جذب های بی ضابطه و سکه های طلای خریداری شده برای هدیه به مدیران خاص و ... سکوت کرده است نشان میدهد اغماض سیاسی بیش از مسائل صنفی در اولویت قرار دارد.

اما سارا فلاحی خیلی زیرکانه و دقیق با فضا سازی علیه خانواده معظم شهدا و رئیس جدید و پرتلاش بنیاد  شهید بیشتر سعی میکند بی انضباطی و سوئ مدیریت های طهرانچی ویارانش را به هجمه علیه ایثارگران پوشش دهد.

اما نکته مهمتر آنکه که هنوز حکم اوحدی به عنوان رئیس بنیاد شهید خشک نشده دانشگاه آزاد به مطالبه و افشاگری می پردازد کاری که هیچ کدام از مدیران قبلی یعنی جاسبی، دانشجو، رهبر و میرزاده برای حفظ حرمت خانواده شهدا انجام ندادند.و این موضع میتواند تداعی یک انتقام و یا تسویه حساب قدیمی باشد.

مضاف بر این در دوران حضور حجت الاسلام شهیدی دانشگاه آزاد یادش نبود که از بنیاد شهید مطالبه دارد اما بلافاصله بعد از حضور اوحدی آزاده، جانباز و برادر شهید که دست زیاده خواهان و نالایقین را کوتاه کرده است مطالبه گری ها آغاز شده است؟

به رئیس فراکسیون دانشگاه آزاد در مجلس و برخی اعضای دیگر توصیه میشود از ورود به مباحث سیاسی و حاشیه سازی علیه خانواده شهدا و بنیاد شهید پرهیز کنند.و برای ترمیم آبروی محمد مهدی طهرانچی به اصلاح امور بپردازند
کلمات کليدی: اوحدی/طهرانچی/سارافلاحی/کیوان مرادی/بنیاد شهید/اطلاعات روز#
 
مجید
Romania
۱۳۹۹-۰۵-۰۶ ۲۳:۵۲:۵۶
لطفاً از نظر نگارش و املا دقت نمایید
 
10
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۳:۵۸
چون بنياد شهدي هست پس نبايد بدهي 2000ميلياردي شو به دانشگاه نپردازه . عجب منطقي داري اطلاعات روز. اين به كنار
تازه هرچي هم حقوق نجومي بگيرن باز هم به طلب ميليادري بنياد نمي رسه زورشون مياد بدهي شون رو بدن با هوچي گري و شانتاژ دارن اذهان رو گمراه مي كنن
بايد طلبتو بدي داداش و الا مديون من كارگر و كارمندي كه چندرغاز مي گيريم و دو برابر دانشگاه دولتي كار مي كنيم با كمترين مزايا . چرا كارمند و استاد بايد چوب شما ها رو بخوره و دولت ها هم هر كي اومده از چپ و راست و ميانه همه تو سر دانشگاه زدن اخه اين كارمند مادر مرده حتي به اين دولتها هم راي داده ولي توسريشو بايد تحمل كنه..........
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۸:۳۷
هر جور شده میخوان اون 1300 میلیارد تومان کسری رو جبران کنن. یک روز صحبت از بدهی 2000 میلیاردی بنیاد شهید میکنن. روز دیگه میگن کرونا به ما 1500 میلیارد ضرر زده. در حالی که حساب اون 1300 میلیارد جداست و باید ریال به ریالش رو جواب بدن. دولت باید بدهی دانشگاه ازاد رو با تهاتر شرکت های دولتی پرداخت کنه. پول نقد به دانشگاه ازاد پرداخت کنه همین مبلغی که پس انداز دانشگاه محسوب میشه هم حیف و میل میشه. لحن نامه کارکنان و استادان رو ببینید اصلا معلومه خود سازمان مرکزی پشت اون نامه است. مستقیم حقوق خودشون رو گره زدن به بدهی بنیاد شهید و حرفی از سوءمدیریت نزدن
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۲:۴۰
حجم نه هجم
 
بیگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۱۹:۵۳:۲۳
خانواده های شهدا قبلا مورد تکریم قرار گرفتن در دانشگاه آزاد و شهریه ای پرداخت نکردن صحبتهای این خانم هیچ ارتباطی به خانواده های معزز شهدا نداره،دولت به تعهدات خودش در قبال دانشگاه آزاد عمل نکرده و طبق قوانین بدهی خودشو نداده. بهتره به جای جوسازی یه مقدار تحقیق کنید