۱
 
يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۹
فتنه شاید روزگاری اهل ایمان بوده باشد؛

دستور پرداخت 600 هرازتومان به بهانه اردو هر دانشجو در دانشگاه آزاد/مگر کرونا نبود؟

فتنه شاید در صف صفِین می جنگیده روزی
Share/Save/Bookmark
جریان نفوذ معمولا از لحاظ ظاهر، واژگان سازی،ارتباطات سیاسی و حتی ظواهر مذهبی رادیکال تر از افراد ملتزم به انقلاب و اسلام هستند که الیته این مورد موضوع اصلی این گزارش نیست
کد مطلب: 60328
 
به گزارش #اطلاعات_روز# دستگیری محمد حسین رستمی مدیرمسئول پایگاه رادیکالی عماریون و از مدافعین حرم به جرم جاسوسی برای اسرائیل تا اعدام محمود موسوی مجد از مدافعان نزدیک به تیم قاسم سلیمانی نشان داد که جریان نفوذ از رگ گردن هم به جریان انقلاب نزدیک تر است.


این جریان که از یک امپراطوری رسانه ای و عملیات روانی بهره میبرد بلافاصله جریان انقلابی را به بهانه های مختلف مورد هجمه قرار میدهد و با حاشیه سازی سعی میکند خود را سفید نماید.

وقتی سعید اسلامی معروف به سعید امامی از معاونین وزارت اطلاعات خود متهم به جاسوسی بود اما همیشه به هبهانه های مختلف برچسب ضد انقلابی به مخالفان خود میزد تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...

پس اگر نقدی به برخی افراد حاضر در بدنه ارزشی کشور داریم لزوما این نیست که نهاد ارزشی را در معرض اتهام قرار دهیم بلکه ترس از جریان نفوذ منجر به آن میشود که با مطالبه گری به نهادهای انقلابی و ارزشی کمک کنیم تا در معرض نفوذ یا سو استفاده قرار نگیرند.

جریان نفوذ معمولا از لحاظ ظاهر، واژگان سازی،ارتباطات سیاسی و حتی ظواهر مذهبی رادیکال تر از افراد ملتزم به انقلاب و اسلام هستند که الیته این مورد موضوع اصلی این گزارش نیست،پس در صورت نقد خواهشا برچسب های ضد ولایت،ضد انقلاب و ضد بسیج به این رسانه نزنید که سابقه ما مشخص است.
 

14 بهمن 1398 نامه ای توسط فردی اخراجی که خود را متصل به جریان مذهبی کشور قلمداد میکند ارسال میشود که 16 روز بعد با موافقت مسئولین دانشگاه آزاد برای پرداخت مواجه میشود.

در متن نامه به ازای هر دانشجو حدود 600 هزارتومان در زمان کمبود نقدینگی درخواست مسگردد اما سوال اساسی اینجاست در زمانی که ستاد مقابله با کرونا ممنوعیت رفت و آمد و مسافرت را مصوب کرده است آیا این اردو برگزار شده است؟آیا این مبلغ از بودجه بیت الملل پرداخت شده است؟مجموع پرداختی چقدر بوده است و به کدام جساب پرداخت گردیده؟

اطلاعات روز از باز شدن بیشتر موضوع و انتشار اسناد دیگر صرفا به دلیل رعایت ملاحظاتی فعلا خوداری میکند لکن در صورت عدم شفاف سازی اسناد تکمیلی بیشتری در اختیار مخاطب قرار خواهد گرفت.
 
فتنه شاید روزگاری اهل ایمان بوده باشد
آه این ابلیس شاید روزی انسان بوده باشد

فتنه شاید در لباس میش، گرگی تیز دندان
در لباسی تازه شاید فتنه چوپان بوده باشد

فتنه شاید کنج پستوی کسی لای کتابی؛
فتنه لازم نیست حتماً در خیابان بوده باشد

فتنه شاید در صف صفِین می جنگیده روزی
فتنه شاید در زمان شاه، زندان بوده باشد!

فتنه شاید با امام از کودکی همسایه بوده
یا که در طیّاره ی پاریس_تهران بوده باشد

فتنه شاید تابی از زلف پریشان نگاری
فتنه شاید خوابی از آن چشم فتّان بوده باشد

فتنه شاید اینکه دارد شعر می خواند برایت؛
وا مصیبت! فتنه شاید از رفیقان بوده باشد

ذرّه ای بر دامن اسلام ننشیند غباری
نامسلمانی اگر همنام سلمان بوده باشد

دوره ی فتنه است آری، می شناسد فتنه ها را
آنکه در این کربلا عبّاس ِ دوران بوده باشد

فتنه خشک و تر نمی داند خدایا وقت رفتن
کاشکی دستم به دامان شهیدان بوده باشد
کلمات کليدی: فتنه/دانشگاه آزاد/موسوی مجد/اطلاعات روز#
 
واقع بین
Germany
۱۳۹۹-۰۵-۱۰ ۱۴:۳۷:۰۶
برادر رانده شده از دانشگاه؛
تاریخ سند و پاراف ها مشخص است که به دوران قبل از کرونا بر می گردد و پرداخت هزینه برای اردوی راهیان نور به بخشنامه مصوب دوران سمت مدیریتی و مشاوره خود شما در زمان آقای دانشجو در دانشگاه بر می گردد.