۲
 
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۴
برای شفافیت فیش حقوقی خود را منتشر کنید

آیا مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه آزادکه مسئول روابط عمومی و هماهنگی استانهاست در آستان قدس رضوی و سازمان بورس واوراق بهادارمسئولیت دارد+سند

Share/Save/Bookmark
برخی ها فکر میکنند شما از حضورتان در سازمان بورس و اوراق بهادار و آستان قدس رضوی هم حقوق دریافت می فرمائید ،که البته ما هم نمیدانیم اما بهتر نیست خودتان این ابهام ذهنی را از ذهن جامعه رفع کنید تا الگویی برای مردم شود که فرهنگ کار فی سبیل الله بین مسئولین قرآنی کما فی السابق مستدام است؟
کد مطلب: 60335
 
به گزارش اطلاعات روز#جناب آقای سروری مجد مدیرکل محترم حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی و مسئول هماهنگی امور استان ها  بزرگترین دانشگاه جهان اسلام اینبار سعی داریم برخلاف عرف رسانه ای و به جای بهره مندی از ادبیات ژورنالیستی برای شما چند خطی وجیزه به یادگار در فضای مجازی بگزاریم.

البته در خصوص نامه نگاری هایتان قبلا مطالبی نوشتیم احتمالا مشغله شدید کاری اجازه مطالعه نداده است و یا اینکه به رسم عادت سری به مطلب قبلی زده اید و اگر پاسخ رسانه ای دارید برای انتشار آمادگی لازم دارم اگر هم غیر از این است که همان مسیر کما فی السابق را ادامه دهید چون آن نیز نماند و این نیز نخواهد ماند....

برادر علی سروری مجد فرزند محمد به شماره شناسنامه ........... متولد اول فروردین 1348 تهران با شماره پرسنلی....... رشته تحصیلی دکتری تخصصی معارف اسلامی -قرآن و متون اسلامی  محل خدمت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و تاریخ شروع همکاری 3/10/1397 غیر عضو هیئت علمی ، شاید با شما که سال های متمادی از عمر،وقت و هزینه خود را صرف علوم و معارف اسلامی و دین کردیه اید بشود کمی صمیمانه تر به گفتگو پرداخت تا خداقل منویات حضرت امام خامنه ای که فرمودند:اگر نمیتوانید مشکلی را حل کنید حداقل به حرف مردم گوش دهید، عمل کرده باشید.
برادر عزیز شما مدیرکل حوزه ریاست بزرگترین دانشگاه جهان اسلام و همزمان مسئول هماهنگی امور استان ها و البته اداره کننده حوزه روابط عمومی می باشد که هرکدام به نوبه خود اگر بخواهد از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار باشد باید توسط چندین نفر انجام شود اما حضرتعالی تقبل زحمت کردید و برای کاهش هزینه ها یک تنه به مصاف کوله باری از مسئولیت ها رفتید که جای تشکر دارد.

برادر ارجمند شما که در آستانه فصول پایانی خدمت خود در نظام مقدس اسلامی هستید چگونه توانسته اید علیرغم مشغله های فراوان،مقالات متعدد علمی، کتب تالیفی همزمان هم در آستان قدس رضوی که یکی از مهمترین مراکز علمی،مذهبی،فرهنگی و سیاسی کشور است و همچنین در سازمان بورس و اوراق بهادار که بزرگترین منوپول اقتصادی کشور است و همچنین از همه آنها مهمتر در حساس ترین پست دانشگاه آزاد یعنی حوزه ریاست فعالیت داشته باشید؟

چرا الگوی مدیریتی خود را به جامعه منتقل نمی فرمائید تا جوانان به جای غر زدن درک کنند که همزمان میشود چندین مسئولیت را عهده دار بود.حداقل انتقال این تجربه می تواند به کاهش آمار طلاق در کشور مکم کند!

جناب دکتر علی آقای عزیز بهتر نیست فیش حقوقی دانشگاه آزاد خود را منشر کنید تا به عنوان یک استاد قرآنی و دینی به الگویی در جامعه تبدیل شوید؟

برخی ها فکر میکنند شما از حضورتان در سازمان بورس و اوراق بهادار و آستان قدس رضوی هم حقوق دریافت می فرمائید ،که البته ما هم نمیدانیم اما بهتر نیست خودتان این ابهام ذهنی را از ذهن جامعه رفع کنید تا الگویی برای مردم شود که فرهنگ کار فی سبیل الله بین مسئولین قرآنی کما فی السابق مستدام است؟
 

البته شاید هم آستان قدس رضوی و معاونت فرهنگی کتابخانه  و موزه ملی ملک یا سازمان بورس و اوراق بهادار در به روز رسانی خود تعلل کرده اند؟!

واقعا چرا برخی ها فکر میکنند در این کشور شغل برای کار وجود ندارد؟

علی ایحال شما که مانوس با دین و قرآن و الهیات هستند فیش حقوقی دانشگاه آزاد را خود را منتشر کنید تا در کشور به الگوی مدیر مردمی و قرآنی تبدیل شوید و اطلاعات روز هم آمادگی لازم برایمناظره و کمک به این شفاف سازی را دارد
کلمات کليدی: سروری مجد/طهرانچی/پرکره/نفوذ/اوراق بهادار/بورس/آستان قدس/دانشگاه آزاد اسلامی
 
مسئول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۱۵ ۱۵:۰۴:۳۰
یادتون رفت ایشون بعنوان معین رئیس دانشگاه آزاد در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی هم هستند.
 
علی
United States
۱۳۹۹-۰۵-۱۸ ۰۹:۰۱:۵۹
ایشان در مشهد هم زمانی که رئیس واحد بود مدیر پروازی بودند مدیریت .............. و ................ در ایشان را خود با چشم دیدم. ای کاش ماهم فامیل برخی ها و .................... دکتر طهرانچی بودیم. هیچ نظارتی در دانشگاه آزاد نیست.