۱
 
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
پیام مخاطب؛

گلایه کارکنان دانشگاه آزاد از حضور گاه و بیگاه سورنا ستاری در دانشگاه آزاد

Share/Save/Bookmark
به گزارش اطلاعات روز# در ادامهانتشار پیام مخاطبین،گلایه نامه ای دکتر رهام خطاب به رئیس دانشگاه آزاد به شرح ذیل منتشر میشود:
کد مطلب: 60338
 
به گزارش #اطلاعات_روز# در ادامهانتشار پیام مخاطبین،گلایه نامه ای دکتر رهام خطاب به رئیس دانشگاه آزاد به شرح ذیل منتشر میشود:

سلام و سپاس از سایت افشاگر شما در این خفقان رسانه های اصولگرا و ارزشی: دکتر طهرانچی همان احمدی نژاد آموزش عالی:

جناب آقای دکتر طهرانچی تیر ماه نیز رو به اتمام است، آیا مدیریت جهادی و انقلابی شما نمیخواهد میزان افزایش حقوق کارکنان مظلوم دانشگاه آزاد را مشخص کرده و اعمال نماید؟ آیا از وضعیت معیشتی اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد باخبرید؟ بعید میدانم باخبر باشید که اگر بودید این رخوت در طول حیاط دانشگاه سابقه نداشته که مدیران ارشد آن ماه هاست از ابتدایی ترین مسولیت خود یعنی افزایش حقوق غافل مانده اند آن هم به این دلیل که تمام دلسوزان دانشگاه به شما یادآور شده اند که ادامه فعالیت آقای ......... نه به نفع دانشگاهست و نه شما اما کماکان از ابلاغیه هیات امنا،نصیحت دلسوزان استکناف میورزید، جرا به مصوبه هیات امنا در مورد افزایش حقوق عمل نمیکنید؟؟ چرا هنوز افزایش حقوق ها اتفاق نیوفتاده است؟؟ دلیل شما برای قرارداد با بانکی که خود با هزاران مشکل روبه رو است و در حالی که پیشنهادات بسیار بهتری از بانک های دیگر وجود داشت چیست؟؟ چرا برای یک بار هم که شده خود را مسئول و پاسخگو نمیدانید تا به هزاران سوال اساتید پاسخ دهید؟ آیا ماموریت شما انهدام دانشگاه آزاد اسلامی است؟ اگر این است که راه را درست میروی برادر!! چرا پاسخ نامه های آقای دکتر موید را نمیدهید؟؟ جریان استخدامهای بدون مجوز در سازمان مرکزی چیست؟؟ جریان حقوق های نجومی که با دستور مستقیم شما به آنها داده میشود چیست؟؟ جریان حضور گاه و ناگاه دکتر ستاری در دانشگاه آزاد چیست؟؟ آیا برنامه ها برای 1400 است؟؟ آن هم با بودجه دانشگاه آزاد؟؟ آقای طهرنچی من به نمایندگی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اعلام میدارم این دیگر نامه آخر است! یا پاسخ دهید و یا همه اساتید باهم و متحد جلوی این اقدامات خلاف قانون،خلاف شرع،خلاف اخلاق را خواهیم گرفت و از شما به دستگاه عدالت شکایت خواهیم کرد(که شکایت نامه ای آماده و تا کنون به امضای 2000 عضو هیات علمی رسیده که با رسیدن امضاها به تعداد لازم نامه را به دستگاه محترم قضایی کشور تسلیم خواهیم نمود تا مشخص شود با نام مدیریت جهادی و انقلابی جه بر سر دانشگاه آزاد آورده اید)

دکتر روهام به نمایندگی از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی
کلمات کليدی: دکتر/رهام/سورنا/ستاری/طهرانچی/دانشگاه آزاد/اطلاعات روز#
 
۱۳۹۹-۰۶-۰۶ ۰۰:۴۶:۰۷
س س منافع مشترکی با ط داره. رابط اgt قا فر و خ هستن. هر دو نفر در دولت دوم احمدی نژاد زیر چتر کامران دانشجو در وزارت علوم وارد شدن. ناگفته ها از دوره ........... و دلایل احمدی نژاد برای برکناریش زیاده. س هم به جانشینی ط فکر میکنه و اگر فرصتش فراهم به ریاست جمهوری