پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۴
دادستان جهادی اسلامشهر به موضوع پیشگیری ورود کند؛

س ع معروف به "مفت بر اسلامشهر"بعد از انتشار فیلم فحاشی به نماینده دادستان اینبار اموال توقیفی قوه قضائیه را گروگانگرفت/وی بعد از تیراندازی دو

Share/Save/Bookmark
"ع س" که بیشتر مواقع در قهوه خانه های اسلامشهر دیده میشود به نظر میرسد در صدد است با هنجارشکنی خود را به فردی صاحبنام تبدیل کند
کد مطلب: 60351
 
به گزارش خبرنگار #اطلاعات روز# بعد از آبان 1398 و تعرض به اموال عمومی و بانک ها متاسفانه برخی از جوانان جویای نام برای ایجاد اسم رسم و رعب و وحشت دربین اهالی سعی کردند با  عربده کشی و قداره بندی برای خود جای پایی باز کنند

اخیرا شخصی به نام "س ع" معروف به "مفت بر" که با ظاهری مهیب و اهل ریبه که اخیرا به دلیل ارسال فیلم عربده کشی های خود مقابل نماینده دادستان به شبکه های معاند با قرار کفالت آزاد است

در اقدامی عجیب از تحویل اموال توقیفی در توقیف قوه قضائیه به صاحبان آن امتناع کرده است و به دفعات با تهدید از بازپس دادن آن خوداری به عمل آورده است

"س ع" که بیشتر مواقع در قهوه خانه های اسلامشهر دیده میشد بعد از تیراندازی علی کوشکی از رفقای نزدیک به س ع (مفت بر) متواری شده و یا در انزار عمومی کمتر حضور پیدا میکند

 پیش از ظهر پنج شنبه سه سارق مسلح با شلیک دو گلوله به شیشه‌های یک طلافروشی بین خیابان‌های ۱۵ و ۱۳ «باغ فیض» وارد مغازه شدند.

به گفته شاهدان عینی یک تیر نیز داخل مغازه طلافروشی شلیک شد.

گفته می‌شود، حدود ۶ کیلو طلا از این طلافروشی به سرقت رفته است، که البته خبرگزاری مهر نمی‌تواند، مستقلاً مقدار طلای سرقت رفته را تأیید کند.

بر اساس این گزارش، سردار محسن خانچرلی، فرمانده انتظامی غرب استان تهران و مسعود مرسلپور فرماندار و رئیس شورای تأمین اسلامشهر از محل سرقت بازدید کردند.

پیش از این نیز مجرم سابقه دار دیگری به نام "م ح" با تیراندازی و رعب وحشت در اسلامشهر منجر به ایجاد هراس و هنجارشکنی شده بود

اخیرا نیز میثم شمس اراذل اوباش اسلامشهر در سعادت آباد توسط اسلامشهری ها با ضرب ۵ گلوله فشنگ کلت جنگی مصدوم شد. وی پس از مصدومیت شدید به بیمارستان پیامبران جنت آباد منتقل شده است. 

میثم شمس توسط لی کوشکی از ارازل صاحبنام اسلامشهر و س ع ۔ م ح مورد حمله قرار رفته و اکنون در بیمارستان پیامبران جنت آباد بستری است.

بر اساس اعلام پلیس پیشگیری تهران حوالی ساعت ۱۲:۰۰ روز سه‌شنبه، هفتم مردادماه از طریق تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع درگیری مسلحانه در منطقه سعادت آباد به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس اعلام شد.

پس از حضور مأموران در محل، بررسی‌های اولیه و تحقیقات میدانی از شهروندان و شاهدان صحنه مشخص شد که سرنشنیان دو دستگاه خودرو سواری «جک مشکی» و «سوناتا سفید» به تیراندازی به سمت یکدیگر اقدام کرده‌اند و در این تیراندازی دو دستگاه خودرو سواری پارک شده ی متعلق به شهروندان نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

«همزمان با آغاز تحقیقات میدانی از سوی تیم‌های ویژه، پلیس اطلاع پیدا کرد جوانی ۳۵ ساله به علت اصابت گلوله از ناحیه کمر و به بیمارستانی در شمال‌غرب تهران منتقل شده است و بلافاصله مأموران در محل حاضر و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که فرد مجروح یکی از طرفین درگیری منطقه سعادت آباد و سرنشین خودرو سوناتا است.

در ادامه مأموران با مشاهده یک دستگاه خودرو سوناتا پارک شده در حوالی بیمارستان و شناسایی آثار اصابت گلوله بر روی بدنه‌ خودرو، موفق به دستگیری سرنشین داخل سوناتا شدند و پس از تحقیقات مشخص شد وی نیز در تیراندازی منطقه سعادت‌آباد حضور داشته و پس از مجروح شدن دوست خود به نام سهراب، او را به بیمارستان منتقل و پس از آن از ترس دستگیری بیمارستان را ترک کرده و در خودرو متعلق به سهراب مخفی شده است.

در ادامه اقدامات پلیسی، مأموران موفق به شناسایی نام سرنشین خودرو جک مشکی به نام خشایار با ۳۴ سال سن شدند؛ همزمان با شناسایی خشایار از طریق مرکز درمانی در غرب تهران به پلیس اطلاع داده شد که شخصی به علت اصابت گلوله‌های متعدد به بیمارستان منتقل شده است و بلافاصله مأموران در مرکز درمانی حاضر و موفق به شناسایی خشایار شدند.

مأموران با بررسی سوابق هر دو فرد مجروح اطلاع پیدا کردند که هر دو نفر آنان از افراد سابقه‌دار، شرور و دارای سوابق متعدد در نزاع و درگیری هستند که بارها توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

با ادامه رسیدگی به موضوع تیراندازی سعادت آباد، مأموران اطلاع پیدا کردند که سهراب و خشایار سابقه دوستی با یکدیگر را دارند و به واسطه همین سابقه دوستی، روز قبل از حادثه، سهراب به جشن تولد خشایار در منطقه فشم دعوت شده اما پس از حضور سهراب در جشن تولد، وی با مشاهده دختر مورد علاقه‌اش در جشن تولد با خشایار و دیگر افراد حاضر در محل درگیر و توسط آنان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود.

سهراب پس از این ماجرا تصمیم به انتقام می گیرد و با خشایار در منطقه سعادت‌آباد قرار می‌گذارد و نهایتا هر دو نفر با اسلحه کمری به سمت یکدیگر شروع به تیراندازی می کنند که در این تیراندازی هر دو نفر آنان مورد اصابت گلوله قرار گرفته و هر کدام جداگانه به مراکز درمانی منتقل می‌شوند».

دستگاه های انتظامی و امنیتی قبل از آنکه فجایعی شبیه سرقت های مسلحانه طلا فروشی در اسلامشهر رخ دهد باید سریعا دستور برخورد و مشاوره این افراد را صادر و در صورت تکرار برابر قانون با این سبک افراد برخورد نماید
کلمات کليدی: اسلامشهر/دادستان/ارازل و اوباش/اطلاعات روز#