۴
 
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹

انتصاب انقلابی دیگر در دانشگاه آزاد/جهانبین برای روزبهانی حکم تشکل ها را زد

Share/Save/Bookmark
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست اداره کل تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب کرد.
کد مطلب: 60352
 
به گزارش#اطلاعات_روز# دکتر فرزاد جهان بین سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، مهندس روزبهانی با کارنامه ای درخشان در حوزه عدالتخواهی،مطالبه گری و برگزاری کرسی های آزاداندیشی را به عنوان سرپرست اداره کل تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
متن حکم بدین شرح است:
جناب آقای مهندس محمد روزبهانی
با سلام و تحیات؛
ضمن تشکر از زحمات و مساعی مجاهدانه برادر عزیز جناب آقای دکتر محمد قربانی، نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست اداره کل تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی» منصوب می شوید.
هدف غائی انقلاب اسلامی، تحقق تمدن نوین اسلامی است. تحقق این تمدن به فرموده رهبر حکیم انقلاب اسلامی، نیازمند دو عنصر نیروی انسانی و نظریه پردازی است. جایگاه این دو در نهاد دانشگاه است و از رهگذر «دانشگاه تمدن‌ساز» محقق می گردد. نیروی انسانی دارای تربیت عقلانی، افق آرمانی بلند، دارای کرامت، چارچوب مند، اهل مجاهدت دائم، با اعتماد به نفس، خلاق، و دارای بنیش تمدنی که نقش اصلی را در نظریه پردازی و تولید علم ایفا می نماید.
از جمله اقطاب اثر گذار در تحقق، تثبیت و ارتقای این مولفه ها در دانشگاه، تشکل های سیاسی-اسلامی است.
تعامل سازنده و تعالی بخش با تشکل ها، کمک به گسترش دفاتر تشکل ها در واحدهای دانشگاهی و تهمید نقش آفرینی واقعی تشکل ها در چارچوب قانون ازجمله وظائفی است که انتظار می رود جنابعالی و همکارانتان با همت و عزم جهادی و نگاه عالمانه و با بصیرت، نسبت به انجام آنها اهتمام ورزید. تشکل ها ضمن آنکه بر روی بدنه دانشگاه تاثیر گذارند، خود محلی برای رشد اعضاء هستند و رشد در حین عمل اتفاق می افتد و لذا هر آنچه باعث شود این رشد به نحو بهتری انجام گیرد مطلوبیت دارد.
بلاشک، اثرگذاری از طریق تعامل نزدیک، توام با حفظ کرامت و برادرانه با تشکل ها به دست می آید و خداوند، مدیران مجاهد ایستاده در صحنه را برقاعدین نشسته پشت میزها برتری داده است.
همچنین ضروری است تعامل سازنده و مستمری با هیات‌های نظارت بر تشکلها در واحدهای دانشگاهی و نیز معاونین فرهنگی دانشجویی به عنوان دبیر هیات داشته باشید.
از محضر خداوند متعال برای جنابعالی آرزوی مزید توفیقات دارم.
فرزاد جهان بین
سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی
کلمات کليدی: روزبهانی/جهانبین/تشکل ها/سیاسی/دانشگاه آزاد/اطلاعات روز#
 
۱۳۹۹-۰۶-۰۶ ۰۰:۴۳:۰۲
خوشحال نباشید. این آقا دست راست آقای ر رئیس سابق ........... بودش. همون ر که برای باقی موندن در قدرت در ابتدای اولین دولت حسن روحانی، آقای هاشمی رو برای افتتاح یک آزمایشگاه نیمه کاره به...............ر دعوت کرد تا شاید واسطه شوند در دولت روحانی در سمت ریاست .................... بماند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۲۳:۳۶:۲۳
اتفاقا فردی کارنابلد است
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۶-۱۷ ۲۳:۳۷:۲۷
انتصاب انقلابی یا انتصاب ............. برای ................
 
Germany
۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۲۳:۵۶:۳۳
در همین چند وقت نشون داده، کاملا ............ است مشابه ف. ج رئیس خودش