۲
 
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۹
معاون مالی و اداری جئید دانشگاه آاد؛

فداکار نیامده دومین دستور انقلابی را صادر کرد/تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی

Share/Save/Bookmark
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی در آینده ای نزدیک خبر داد.
کد مطلب: 60353
 
به گزارش#اطلاعات_روز#دکتر محمدمهدی فداکار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی و موافقت دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی روند تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی به زودی آغاز می شود، گفت: آیین نامه تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه وجود داشته، اما برای چند سال روند تبدیل وضعیت متوقف شده بود که این فرآیند مجدداً آغاز خواهد شد.
 
وی افزود: دستورالعمل تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه آزاد اسلامی بزودی جهت اجرایی شدن به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور ابلاغ می شود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: در راستای تمرکززدایی برنامه های دیگری در نظر گرفته شده است که طی هفته جاری اعلام خواهد شد.
کلمات کليدی: دانشگاه آزاد/فداکار/دانشگاه آزداسلامی/مالی/اطلاعات روز
 
کارمند بدبخت
United States
۱۳۹۹-۰۶-۰۲ ۱۸:۲۹:۲۸
بخشنامه قبلاً وجود داشته، برخی از واحدهای دانشگاهی هم مکاتبه کرده بودند (مثل واحد تهران - ایکس). اما.....
در سازمان مرکزی، اقدامی صورت نگرفته و کارمندان قراردادی به جای 5 سال و 7 سال، حداقل 8، 9 سال مشغول به کار می باشند و به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت نمی شوند!
 
کارمند واحد شهرستان
Greece
۱۳۹۹-۰۶-۱۲ ۱۶:۳۹:۲۲
متاسفانه واحدها در اینباره دوباره سلیقه ای عمل میکنن و اسامی اونایی که دوست دارن را رد میکنن و عملا این تبدیل وضعیت شامل حال ما نمیشه