۲
 
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۰
ناگفته هایی که بزودی منتشر خواهد شد؛

از اهدای گل به خبرنگاران مقابل دوربین توسط رئیس دانشگاه آزاد تا مکاتبات امنیتی علیه برخی رسانه ها و خبرنگاران+تصاویر و اسناد!

Share/Save/Bookmark
بترسید‏‎ ‎‏از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست، و یک انفجار حاصل بشود. از‏‎ ‎‏آن روز بترسید که ممکن است یکی از «ایام الله » ـ خدای نخواسته ـ باز پیدا بشود. و آن‏‎ ‎‏روز دیگر قضیه این نیست که برگردیم به 22 بهمن. قضیه ‏‏[‏‏این‏‏]‏‏ است که فاتحه همه ما را‏‎ ‎‏می‌خوانند.»
کد مطلب: 60354
 
به گزارش #اطلاعات_روز#سخن مدیر مسئول با رئیس دانشگاه آزاد:امروز در گیر و دار جلسه تحریریه #اطلاعات_روز# در مورد چند سوژه مهم در دانشگاه آزاد در حال بحث بودیم که به اتفاق آرا مقرر شد گزارشی در خصوص مغازه های دانشگاه آزاد در میدان انقلاب که سرنوشت نامعلومی دارند و حتی معلوم نیست عواید و اجاره آنها چه شده و چه میشود گزارش جامعی با 37 صفحه سند منتشر شود.
 

 به یکبار در تایم استراحت تصاویر اینستاگرامی حضرتعالی و اهدای گل به خرنگاران توجهم را جمع کرد و از جلسه خارج شدم،ت حریریه به سوژه خود پرداخت و بزودی در مورد این کتابفروشی ها و شرکت پکتا که حالا حتی یک جلد کتاب دانشگاه آزاد رو هم نمیفروشند و حتی بر سر مالکیت این سرمایه دانشگاه آزاد اختلاف عمیق حقوقی حاصل شده است مطالبی منتشر خواهیم کرد و یقین بدانید با هیچ کس علیرغم همه اقدامات فراحقوقی که تاکنون انجام داده اید در حوزه دفاع از منافع مردم عقد اخوت نبستیم.البته نباید کتمان کرد که مدیرحقوقی دانشگاه برای بازپسگیری این امکان تلاش خود را حتی القمدور کرده است لکن نتیجه مطلوب نبوده است!

داشتم به این جمله عمیق حضرت روح الله و تطبیق آن با اهدای گلهای شما به خبرنگاران فکر میکردم:بترسید‏‎ ‎‏از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست، و یک انفجار حاصل بشود. از‏‎ ‎‏آن روز بترسید که ممکن است یکی از «ایام الله » ـ خدای نخواسته ـ باز پیدا بشود. و آن‏‎ ‎‏روز دیگر قضیه این نیست که برگردیم به 22 بهمن. قضیه ‏‏[‏‏این‏‏]‏‏ است که فاتحه همه ما را‏‎ ‎‏می‌خوانند.»
 

البته  از نامه آقای سروری مجد به رئیس محترم حوزه راست قوه در خصوص خبرنگار و پایگاه خبری منتقد و برخی افراد منتقد به عملکرد شما میگذرم (اینجا)که اگر حقیر جای شما بودم یقینا با یک لوح تقدیر جانانه از خجالتشان در میآمدم که با آبروی خانوادگی آخرت خود را در دفاع از شما هزینه کردند.
 

یادم می آید در یکی از همین شوآف های رسانه ای فرموده بودید: به رسانه ایی که شما را نقد کند هدیه میدهید اما خلف وعده کردید، که البته این خلف وعده به نفع دانشگاه آزاد هم تمام شد چون به نظر میرسد با انتقادات اطلاعات روز و برخی کانال های دیگر باید هزینه گزافی را از جیب دانشگاه برای وعده تبلیغاتی خود پرداخت میکردید
 

برادر، گل دادن و عکس گرفتن با خبرنگار کار خوبیست اما میدانید چند خبرنگار درزمان مدیریت شما از ادامه فعالیت محروم شده اند؟
 

میدانید چند گزارش خلاف واقع ، کذب و دروغ محض علیه برخی رسانه های منتقد به نهادهای متعدد از طرف یاران شما ارسال شده است و به گونه ایی اقدام به پرونده سازی کرده اید؟

یکی از مدیران نزدیک به شما در نامه ای به یکی از قوای سگانه در موضوع نامه نوشته است: فعالیت غیر مجاز پایگاه خبری اطلاعات روز یعنی حتی این مرکز عریض طویل نمیداند که اطلاعات روز با مجوز نظام جمهوری اسلامی در حال فعالیت است که یقینا مخاطب نامه را برای اندکی به خنده وادار کرده است.
 در سطر هفتم این نامه با ادبیاتی امنیتی نوشته شده است:رسیدگی قضائی به موضوع اعلامی و شناسایی طراحان و گردانندگان و مرتبطین عوامل و منابع سایت یاد شده اقذام نمایید.

اولا برادر به دوستانتان بگویید در سطح خودشان و در اندازه تکالیفی که برایشان تعریف شده یعنی مبارزه با فساد،بی انضباطی مالی و اداری تلاش کنند نه در تولید خفقان علیه منتقد و برای قوای دیگر تعیین تکلیف نکنند!مضافا اینکه موضوع حقوقی را برای بستن دهان منتقد به یک جدال امنیتی نابرابر تبدیل نکنند!

دوما به همین دوستانتان بگویید اطلاعات روز با یه استعلام ساده از وزارت فرهنگ قابل تمام زیر و بمش قابل رویت است و نگارش یک نامه پلیسی دون شان یک نهاد آکادمیک است.

سوما بزودی به سراغ همین دوستان مدعی خواهیم آمد و در خصوص میزان دریافت هایشان مطالبی خواهیم نوشت شاید کمی متنبه شدند.

و البته در آخر نیز نامه یک صفحه ای شما به رئیس رسانه ملی برای جلوگیری از حضور مدیر مسئول اطلاعات روز در رادیو گفتگو نشان داد این اهدای گل به خبرنگاران بیشتر انسان را یاد جمله آقا در مورد دستکشی مخملی روی پنجه چدنی می اندازد.

 
کلمات کليدی: طهرانچی/دانشگاه آزاد/خبرنگاران/یک بام و دوهوا/آنا/ایسکا/اطلاعات روز#
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۲۳ ۱۶:۴۱:۰۲
بعید میدونم مجموعه شما بیشتر از دو سه نفر باشن. در متن گزارش ها و اخبارتون به شدت اشتباه املایی، تایپی و انشایی وجود داره. ظاهرا با موبایل و با عجله مطالب رو تایپ میکنید و روی سایت قرار میدید.
ببین اگر تعداد بره بالاچه کولاکی میشه
 
هیات علمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۲۴ ۲۱:۲۳:۰۸
از فیش حقوقی جناب س چه خبر؟