۱
 
شنبه ۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸
واریزهای نجومی امضا کننده نامه جام زهر به رهبری به حساب رئیس دانشگاه آزاد

اطلاعات روز#اسناد جدیدی از دریافتی های محمد مهدی طهرانچی منتشر کرد/آیا رئیس دانشگاه آزاد فقط 45 میلیون تومان حقوق میگیرد؟

Share/Save/Bookmark
متاسفانه مبلغ دویست و هفتاد و سه میلیون و ششصد هز ریال تمام نیز در حساب شبا مدعی انقلابی گری به بهانه های مختلف از جمله کارانه و حق سرپرستی نیز واریز میگردد
کد مطلب: 60376
 
به گزارش #اطلاعات_روز# سال 1395 رهبری معظم انقلاب اسلامی در واکنشی شدیدالحن در خصوص نجومی  بگیران فرمودند:و آخرین مسئله هم همین مسئله‌ی حقوقهای نجومی است که اتّفاقاً در صحبت آقای دکتر روحانی هم آخرین مسئله بود. من خواهش میکنم از این قضیّه آسان عبور نکنید.

بله، دامن زدنِ به این قضیّه به آن معنا -که به قول ایشان مدام بازخوانی‌کردن و آماردادن که فلان کس این‌قدر میگیرد، فلان کس [آن‌قدر]- شاید کار خیلی مثبتی نیست؛ امّا از آن طرف، اقدامی که شما در مقابل میکنید، خیلی مهم است؛ یعنی به مردم بگویید که چه کار کردید. در این قضیّه، مردم اعتمادشان ضربه خورده. ببینید، مردم خیلی از این ارقام بزرگ و مانند اینها را هضم نمیکنند؛ امّا حقوق شصت میلیون تومان و پنجاه میلیون تومان و چهل میلیون تومان را خوب هضم میکنند؛ یعنی کسی که در ماه یک‌میلیون یا یک‌میلیون‌ودویست یا یک‌میلیون‌وپانصد درآمد دارد، خوب میفهمد که پنجاه‌میلیون یعنی چه؛ در کشور کم نیستند کسانی که حقوق‌هایشان این است. این اعتماد مردم را -که بدرستی آقای روحانی گفتند که مایه‌ی اصلی ما، اعتماد مردم و امید مردم است- با این کارها نباید ضایع کرد.

شما این همه زحمت بکشید، کار کنید، تلاش کنید، بعد ناگهان مثلاً فرض کنید یک نفری با یک کار حقوق غیر عادلانه [همه را ضایع کند]. آیا فاصله‌ی بین پنجاه‌میلیون و یک‌میلیون غیرعادلانه نیست؟ شما امروز در دستگاه دولتی‌تان کسی که از شما یک‌میلیون، یک‌میلیون‌ودویست، یک‌میلیون‌وپانصد، دو میلیون حقوق بگیرد ندارید؟ فراوان. خب، آن‌وقت یک نفر هم سی‌میلیون میگیرد، چهل‌میلیون میگیرد! این غیرعادلانه نیست؟ با مردم هم‌دردی کنید که مردم احساس کنند که همان رنجی را که او میبرد شما هم میبرید و نشان بدهید که عزم راسخ دارید که با این قضیّه برخورد کنید و جلویش را بگیرید و اجازه ندهید؛ این را نشان بدهید به مردم. به هر حال این نکته‌ی [مهمّی] است.


به نظر من برای متخلّف‌ اصلاً نباید عذر تراشید؛ برخورد هم بایستی قاطع باشد؛ مخصوص قوّه‌ی مجریّه هم نیست. در همه‌ی قوا و در همه‌ی سازمانها، همین معنا ساری و جاری است؛ همه بایستی این را رعایت بکنند. خب، قوّه‌ی مجریّه جلوی چشم است و حالا مثلاً بیشتر از دیگران گسترده است. در برخورد هم فقط قوّه‌ی مجریّه نیست که باید برخورد کند، قوّه‌ی قضائیّه هم در جای خود -آ‌نجایی که جای ورود قوّه‌ی قضائیّه است- بایستی برخورد کند.

و به مرور زمان، برخورد با نجومی بگیران در دستور کار قرار گرفت مسئولان امنیتی و قضائی کشور قرار گرفت.

مدتی پیش کانال خبری استاد رائفی پور و به نقل از استاد پور مسعود با انتشار اسنادی متحیر کننده از دریافت حقوق نجومی محمد مهدی طهرانچی با انتشار اسنادی پرده برداری کرد

 
علیرضا پور مسعود نوشت:حقوق دریافتی طهرانچی از دانشگاه شهید بهشتی 345 میلیون تومان(28و500)+16 میلیون و 500 خالص دریافتی از دانشگاه آزاد میشود 45 میلیون! جناب طهرانچی و نوچه های رسانه ای شان در فرهیختگان نظری درباره حقوق های نجومی و فرمایشات رهبر انقلاب و مصاف عقلانیت انقلابی ندارند؟

که این توئیت با سکوت سنگین طهرانچی و رسانه هایش مواجه شد و تا امروز نیز تکذیب نشده است،البته اطلاعات روز نیز با بررسی موضوع به این نتیجه رسید که جناب جواد اطاعات از متحصنین مجلس ششم که مبتکر جام زهر دوم و هتاک به رهبر معظم انقلاب (محتوای نامه:اگر جام زهری باید نوشید، قبل از آنکه کیان نظام و مهمتر از آن، استقلال و تمامیت ارضی کشور در مخاطره قرار گیرد، باید نوشیده شود) بودند این مبالغ را پرداخت میکردند
 


 
اما نکته زمانی مهمتر میشود که حساب جدیدی جدای از حساب های دیگر در بانک تجارت به نام محمد مهدی طهرانچی کشف میگردد که به بهانه های مختلف مبالغی به این حساب ها واریز میشود که بهتر است رئیس دانشگاه آزاد در این خصوص شفاف سازی کند
 


به این حساب شبا متعلق به محمد مهدی طهرانچی دقت کنید!!متاسفانه مبلغ دویست و هفتاد و سه میلیون و ششصد هز ریال تمام نیز در حساب شبا مدعی انقلابی گری به بهانه های مختلف از جمله کارانه و حق سرپرستی نیز واریز میگردد که بهتر است در این خصوص دانشگاه آزاد شفاف سازی کند البته سکوت سنگین رسانه های طهرانچی جای تعجب ندارد اینکه سیستم امنیتی مستقر در دانشگاه آزاد و همراه با طهرانچی بجای بررسی و برخورد با این ویژه پرداخت ها سعی در پنهان کردن،پرونده سازی و حمله به منتقدین مینماید  که بزودی به این موضوع هم پرداخته خواهد شدجای تعجب دارد!
کلمات کليدی: طهرانچی+دانشگاه آزاد/رئیس/حقوق/نجومی/اطلاعات روز#
 
حق جوی حق گو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۸-۱۳ ۱۶:۵۳:۵۳
در بخش نامه صادره مورخه 23 مهر 99 به شماره 33636/50 براي روساي دانشگاه آزاد افزايش حق مديري تا 300 درصدي و بيشتر مشاهده ميشود. سوال اينست آيا كارمند و هيات علمي چه گناهي كرده است كه حضرات حقوق خودشان را افزايش داده اند؟ مگر نه اين است كه اگر سازماني در حال ضعف اقتصادي است اول حقوق روسا را بايد كم كنند؟ اين جا بر عكس است؟
اي ملت ايران به داد كارمند و هيات علمي دانشگاه اسلام برسيد.
اي ملت مسلمان به داد كارمند و هيات علمي دانشگاه آزاد برسيد
اي ملت بيدار جهان به داد كارمند و هيات علمي دانشگاه آزاد برسيد.
اي وجدانهاي بيدار به داد كارمند و هيات علمي دانشگاه آزاد برسيد.
اي خداوند مهربان به داد كارمند و هيات علمي دانشگاه آزاد برسيد
اي ائمه معصومين به داد كارمند و هيات علمي دانشگاه آزاد برسيد