سه شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸
شما در حد اداره پرسپولیس نیستید؛

جنجال و جنگ لفظی بیرانوند و رسول‌پناه

Share/Save/Bookmark
صحبتهای علیرضا بیرانوند دروازه‌بان سابق پرسپولیس و مهدی رسول‌پناه سرپرست این باشگاه منجر به یک جنجال مفصل در ساعت 2:30 صبح سه‌شنبه شد.
کد مطلب: 60407
 
به گزارش #اطلاعات_روز# بعد از گلایه‌های بیرانوند مبنی بر کاهش بیش از یک میلیاردی از اصل قرارداد و نادیده گرفتن متمم قراردادش، رسول پناه که استودیوی فوتبال برتر را ترک کرده بود دوباره به پخش برگشت و مقابل بیرانوند نشست تا او با عصبانیت وی را مدیری بخواند که در حد اداره پرسپولیس نیست. رسول‌پناه هم بیرانوند را متهم کرد که او می‌خواسته در ازای ماندن در پرسپولیس تا اتمام فصل ماهی 50هزار یورو اضافه دریافت کند.
 
مصاحبه با صحبت های بیرانوند آغاز شد: خداراشکر اینجا شرایط خوبی داشتم. طبق قوانینی که اینجا دارد 14 روز در قرنطینه بودم و نتوانستم هفته اول در فهرست باشم اما با تمریناتی که انجام دادم وارد فهرست داشتم. دوست دارم در شرایط بازی باشم و می‌دانم مردم هم این را دوست دارند و با تمریناتی که انجام می‌دهم این دور از دسترس نیست. در تعطیلات دو هفته ای فیفا دی هستیم و بعدش می‌‍توانم به ترکیب برسیم.
 
بیرانوند: من اول قهرمانی را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم و این حقشان بود. شاید سال های سال این اتفاق برای هیچ تیمی نیفتد و من هم خداراشکر می‌کنم که سهم کوچکی در این قهرمانی های پرسپولیس دارم. از هواداران می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنند و از آقای گل محمدی حمایت کنند و الان دستشان خالی است.
کلمات کليدی: رسول پناه/اطلاعات روز#