۲
 
پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۷

گلایه دکتر تهرانی :طهرانچی حرف گوش کن شد ولایتی کوتاه آمد!

Share/Save/Bookmark
حتی دکتر ولایتی در جواب عده ای که میانجگری کرده بودند برای ماندن طهرانچی گفته بود من با این سن و سال آخرت خود را به دنیای ایشان نخواهم فروخت و راهی جز رفتن ایشان نیست!
کد مطلب: 60424
 
به گزارش اطلاعات روز#دکتزر طهرانی در انتقاد به عملکرد دکتر ولایتی به انتقاد از تغییر مواضع وی در مقابل طهرانچی گلایه کرد متن گلایه نامه به شرح ذیل است:

سلام ممنون هم از سایت بسیار خوب اطلاعات روز هم از همکار عزیزمان که حرف دل همه ما را زد.

اما متاسفانه دانشگاه آزاد به روند سیاسی بدی افتاده! تا دیروز که طهرانچی حرف ولایتی را در تعویض مشکینی گوش نمیداد هر روز حرف از برکناری طهرانچی و گزینه های جانشینی ایشان بود به خاطر تخلفات گسترده.

حتی دکتر ولایتی در جواب عده ای که میانجگری کرده بودند برای ماندن طهرانچی گفته بود من با این سن و سال آخرت خود را به دنیای ایشان نخواهم فروخت و راهی جز رفتن ایشان نیست!

به محض اینکه طهرانچی شد همان پسر حرف گوش کن قبل و هم تن به رفتن یار غارش مشکینی داد هم آمدن بروجردی(که قبل از این در موردش گفته بود دانشگاه آزاد محل ورشکسته های سیاسی نیست!) گویی تمام تخلفات طهرانچی و یارانش از دید دکتر ولایتی تبدیل شد به محسنات ایشان! و دیگر از نفروختن بهشت به دنیای طهرانچی خبری نبود و ایشان تبدیل شد به قهرمان دانشگاه آزاد!

کمال الملک زمان! شهید زنده! دانشمند فرهیخته! دیگر خبری از پیگیری درخواست افزایش حقوق 60 هزار پرسنل دانشگاه آزاد نبود!

دیگر نامه ای که با 20 هزار امضا تقدیم دکتر ولایتی شده بود و ایشان فرموده بودند مطالبه بسیار به حقی است و در هیات امنا مصوب کردند حقوق ها 65 درصد افزایش یابد نبود! اینکه در جلسه هیات امنا بعد از عید در غیاب طهرانچی فرموده بودند حقوق اعضای هیات علمی ما بسیار کم است و به نظر من درخواست همسان سازی حقوق ها با دانشگاه دولتی که اساتید داده اند باید کف درخواست آنها باشد چراکه غائلم حقوق های ما باید از دانشگاه دولتی بیشتر باشد تا اساتید نخبه دولتی آرزو کنند در دانشگاه ما تدریس کنند!!

آقای دکتر ولایتی عزیز پس چه شد این سخنان زیبا در اولین جلسه هیات امنا در سال 99 ؟؟

حالا که دکتر طهرانچی به دستور شما عمل نمودند دیگر قائل نیستید که درخواست 20 هزار هیات علمی از شما کاملا به حق بوده؟؟ حتما الان نظرتان با دکتر طهرانچی یکی شده و قائل به این هستید که همین حقوق هم از سر ما زیاد است!!

راستی چه شد که شما که سابقه انقلابیتان بر همه مشخص است و امین حضرت آقا هستید به یک مرتبه 180 درجه تغییر نظر دادید؟؟

آیا از نامه اساتید دانشگاه های واحد های اصفهان و...که بعد از سخنان ناامید کننده شما به رهبری عزیز برای دادخواهی نوشته اند خبر دارید؟؟

میدانید چرا ایشان را به زحمت انداخته اند با این همه مشغله؟؟

چون از شما ناامید شدیم!

دیگر شما را که یک روز دم از حمایت از درخواست به حق ما میزنید و روز دیگر کاملا با طهرانچی هم سخن میشوید

دادخواه خود نمیدانیم! فهمیدیم سخنانی هم که در آن جلسه معروف هیات امنا در جهت حمایت از ما فرمایش نموده بودید صرفا به خاطر زیر فشار قرار دادن طهرانچی بود تا به مسیر بله قربان گویی قبل برگردد(که برگشت!).

آقای دکتر ولایتی به قول همکارمان حضرت آقا شما را امین دانسته و این دانشگاه را به امانت به شما سپرده اند! ببینید کار را به کجا کشانده اید که ایشان(که همواره آنچه ما و شما در آیینه نمی بینیم ایشان در خشت می بینند) به درستی و از روی تجربه و هوش بسیار وافر خود(که دوست و دشمن بر این هوش صحه میگذارند) نسبت به "کیان دانشگاه آزاد اسلامی" اظهار نگرانی کرده و فرموده اند: مراقب کیان دانشگاه باشید!

کاش همه ما به اندازه یک هزارم ایشان دلسوز مملکت و دانشگاه بودیم! آقای دکتر ولایتی کیان امانتی گرانبهایی که حضرت امام خامنه ای به شما سپرده اند در خطر است! اساتید با بخشنامه های خلق الساعه بدون ملاحظه هر روز تهدید به اخراج می شوند و تنشان می لرزد!

حقوق اساتید که خودتان فرموده بودید بسیار ناچیز است با تاخیرهای چندین روزه داده میشود! بودجه ای به پژوهش تعلق نمیگیرد! پرداخت هزینه پایان نامه ها، تشویق مقالات، طرح های پژوهشی و...دو سال است که در همه واحد ها متوقف شده است! با وجود برنامه بسیار خوب سیدا4 که امتحان پس داده صرفا به خاطر حیف و میل کردن اندک سرمایه دانشگاه با هزینه های چند ده میلیاردی برنامه ناکارآمد آموزشیار پس از افتضاح پژوهشیار توسط تیم خاصی برای تمام واحدها اجباری میشود که یک ماه است صدای دانشجویان و اساتید را درآورده و پس از بهره برداری مشخص شد نسخه ای بسیار ضعیف تر از سیدا 4 است و پر از اشکال! آقای دکتر ولایتی کیان دانشگاه در خطر است شما را به خدا کاری کنید قبل از اینکه دیرتر از این شود!!!!
کلمات کليدی: طهرانچی/ولایتی/دانشگاه آزاد/کیان/اطلاعات روز#
 
كارمندباسابقه ١٥سال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۶-۲۱ ۰۱:۴۲:۵۵
نه تنها طرحهاي پژوهشيار و آموزشيار و.... هيچ خروجي جزء هزينه كرد ميلياردي از دانشگاه نداشته است بلكه طرح تجميع حقوق واحدها در خزانه هم با بخشنامه بودجه امسال كاملن شكست خورده بطوريكه پس از اينكه تمام درامدها و سپرده ها و صندوقهاي كليه واحدها خالي شد حالا گفتن كه از سال بعد واحدهاي هر استان خودشان مسول پرداخت حقوق باشند!!!!!
 
صفایی مریم
Romania
۱۳۹۹-۰۶-۲۱ ۱۴:۰۳:۱۸
بسار عالی و بجا الهم اجعل عواقب امورنا خیرا