۱
 
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۲

رنج نامه دکترکردتبار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد خطاب به ولایتی و نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه ها

Share/Save/Bookmark
به راستی چه خبر است در این مملکت که فردی با این هجم از .......... و ایجاد این هجم از نارضایتی بین پرسنل دانشگاه آزاد همچنان دستان خویش را در جیب مبارک کرده و بر مسند ریاست تکیه زده و بر ریش ما اساتید مظلوم دانشگاه آزاد می خندد!
کد مطلب: 60433
 
به گزارش #اطلاعات_روز#دکتر کردتبار از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد کرج با نگارش دردنامه ای که در اختیار اطلاعات روز قرار گرفت با انتقاد از وضعیت اسفبار مدیریت در دانشگاه آزاد از دکتر ولایتی و نماینده رهبر معظم انقلاب خواست تا فریادرس کارکنان و اعضای هیئت علمی باشند

استاد گرامی و فرهیخته جناب آقای دکتر ابراهیمی سلام علیکم وجیزه حضرتعالی که یکی از باسابقه ترین اساتید روانشناسی دانشگاه آزاد بوده و عمر پربرکت خویش را در راه اعتلای دانشگاه آزاد صرف کرده اید خوانده و بسیار متاثر شدم.

ممنونم از سایت اطلاعات روز که این نوشته ها را با شجاعت چاپ میکند.

اما همگی میدانیم در دانشگاه آزاد چه خبر است و چگونه آقای ............. کمر به نابودی کیان دانشگاه بسته و از هیچ کوششی در این جهت دریغ نمینماید! همانطور که شما اشاره فرمودید ایشان ابتدا با نقشه ................ طرح تجمیع را یکی از مفاخر خود نامیدند و به این طریق تمام پولهای جاری و سپرده واحدها را در سازمان مرکزی تجمیع کرده(چنین هزار میلیارد تومان) و آسوده خاطر از عدم نظارت نهادهایی مانند دیوان محاسبات و....سرمایه دانشگاه را ...........بردند! آیا کسی خبر دارد این منابع تجمیع شده چقدر بود؟؟

آیا کسی خبر دارد این منابع در کجا خرج شد؟؟

آیا کسی خبر دارد چرا این همه سرمایه تمام شد و کفگیر به ته دیگ خورد تا طرح تجمیع ملغی شود؟؟

آیا طهرانچی نمیدانست بسیاری از واحدهای کوچک با سود همان سپرده داشتند حقوق ها را سر ماه میدادند؟؟

آیا الان که طرح تجمیع را ملغی نموده اند سپرده واحدها را برمیگردانند؟؟

مشخص است که خیر!

چون سپرده ای باقی نمانده که بازگردانند! همه اش شد اجاره هلی کوپتر برای .......... تا به مناطق سیل زده برود! شد

سکه هایی که پخش شد!شد

سوال اینجاست که هیات امنای محترم و در راس آن جناب دکتر ولایتی چرا در مقابل این همه تخلف که کیان دانشگاه را با خطر جدی مواجه نموده است روزه سکوت گرفته اند؟؟

مگر نه اینکه وظیفه هیات امنا نظارت بر امور دانشگاه است؟؟

آیا اکنون اعضای هیات امنا از این همه ....... که تک تک اساتید سراسر کشور از آن مطلع هستند بی خبرند؟؟

اگر بی خبرند که پس چرا در هیات امنا نشسته اند؟؟

و اگر خبر دارند پس چرا روزه سکوت گرفته و با این همه تخلف برخورد نمینمایند؟؟

آیا باید کیان دانشگاه نابود گردد تا صدایی از حضرات بلند شود؟؟

یا میترسند اگر اعتراضی نمایند جایگاه خود را از دست دهند؟؟

آقای دکتر جاسبی که 30 سال ریاست دانشگاه را داشته و آن را فرزند خویش میدانید چرا سکوت فرموده اید؟؟

جناب آقای دکتر رهبر شما که خود گزارش این همه تخلف را به هیات امنا داده اید چرا سکوت فرموده حرفی نمی زنید؟؟

حاج آقای رستمی عزیز و دوست داشتنی که به پاکدستی شهره هستید و دستور دادید همه دفاتر نهاد سکه های گرفته از ......... را عودت دهند(که صد احسنت به این عمل انقلابی) از شما انتظار داریم این هجم بالای از تخلفات این هجم بالای از نارضایتی اساتید از شیوه مدیریت دیکتاتور گونه آقای طهرانچی را به گوش آقایمان مولایمان حضرت امام خامنه ای برسانید که ما اساتید یقین داریم اگر ایشان از این همه تخلف و این همه نارضایتی اساتید و کارمندان از مدیریت طهرانچی باخبر باشند لحظه ای در تغییر ایشان درنگ نخواهند نمود.


حقوق های ناچیز اساتید با تاخیرهای طولانی پرداخت میشود.

پرداخت تمامی وجوه پژوهشی از جمله طرح های پژوهشی،حق التشویق مقالات و...به طور کلی ملغی شده که آثار همین مورد اخیر را در کاهش شدید تولیدات علمی دانشگاه در سالهای آینده پدیدار خواهد شد و جایگاه ایران اسلامی را در منطقه با خطر جدی مواجه خواهد نمود و آنوقت آقای طهرانچی کجاست که پاسخ دهد؟؟


اصلا مگر در کشور و در مجموعه مدیران دانشگاه آزاد اسلامی قحط الرجال است که ایشان را  همچنان نگه داشته اند؟؟

دیگر یک مدیر باید چه کند تا برکنار شود؟؟

دانشگاه سود ده را به زیان ده تبدیل نموده

همه پس انداز دانشگاه را به ....... برده تمام اساتید و کارمندان از مدیریت ایشان خون گریه می کنند!

آیا این ها برای برکناری ایشان کافی نیست؟؟

اگر دست های پشت پرده نبود نه تنها ایشان باید مدتها پیش از سمت خود برکنار می شدند بلکه باید به دستگاه عدلیه کشور تحویل داده می شدند تا تاوان این همه خیانت به کیان دانشگاه آزاد را بپردازند!

به راستی چه خبر است در این مملکت که فردی با این هجم از .......... و ایجاد این هجم از نارضایتی بین پرسنل دانشگاه آزاد همچنان دستان خویش را در جیب مبارک کرده و بر مسند ریاست تکیه زده و بر ریش ما اساتید مظلوم دانشگاه آزاد می خندد!

امروز دیگر همه میدانند چون دانشگاه آزاد ساخت و سازی نداشت تا آقایان از قبل آن ............ دو سامانه مضحک و بلا استفاده آموزشیار و پژوهشیار را با هزینه های میلیاردی علم کردند تا .................................! چراکه دانشگاه آزاد نهادی خصوصی است و دیوان محاسبات نمیتواند به آن ورود کرده پته آقایان را روی آب بریزد! لااقل کمی انصاف داشته باشید و در میان این همه ............. گسترده ثروت عظیم دانشگاه آزاد که ثمره زحمات امسال دکتر ابراهیمی بنده و سایرین است حقوق ما را درست و به موقه بدهید!

در آخر عالیجنابان حاضر در هیات امنای دانشگاه آزاد و آقای دکتر ولایتی یقین بدانید که فردای قیامت بنده و تمام 65 هزار نفر استاد و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی سر پل صراط منتظر تک تک شما خواهیم بود

و اگر در این دنیا نتوانیم به واسطه قدرتی که دارید احقاق حق نماییم در آن دنیا از تک تک شما نخواهیم گذشت! پس دیدار به قیامت اعضای محترم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و جناب استاد دکتر ولایتی ریاست محترم هیات امنا و موسس دانشگاه آزاد اسلامی که به حق عجب امانتدار خوبی بودید برای رهبری عزیز و چه خوب از این امانت پاسداری نمودید! دیدار به قیامت آقایان! البته اگر به قیامت اعتقاد داشتید اینگونه عمل نیکردید که دل 65 هزار خانواده را خون کنید!

خداوند متعال عاقبت همه ما را ختم به خیر نماید انشاالله دکتر کردتبار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
کلمات کليدی: طهرانچی/ولایتی/کردتبار/دانشگاه آزاد/تخلف/گلایه/اطلاعات روز#
 
کلجور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۲ ۱۴:۱۹:۵۷
اون موقع که مظلومانه دکتر فرهاد رهبر رو عزل کردن همه کارمندان و اعضاء هیات علمی سکوت کرده بودند. لطفا الان هم عجز و لابه نکنید. از ماست که برماست. الان روز خوشتون هست. دیماه که حکم ولایتی تمام شد و اعضاء هیات امنا جدید اومدن و طهرانچی رییس هیات امنا شد تازه قدر عافیت میدونید.