جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹

تست کرونای ترامپ و همسرش مثبت شد

Share/Save/Bookmark
رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری از مثبت شدن تست کرونای خود و همسرش خبر داد.
کد مطلب: 60441
 
به گزارش #اطلاعات_روز# دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پیامی در حساب کاربری توئیتر خود از مثبت شدن تست کرونای خود و همسرش خبر داد.

 
او در این پیام نوشته است: امشب تست کووید-۱۹ بانوی اول آمریکا و من مثبت شد، ما فورا قرنطینه و روند بهبودمان را شروع می‌کنیم، ما با هم از پس این (بیماری) برخواهیم آمد!
تست کرونای ترامپ و همسرش مثبت شد
ترامپ ساعاتی پیش در پیامی توئیتری از قرنطینه خود و همسرش ملانیا خبر داده و نوشته بود: هوپ هیکس (دستیار ترامپ) که بدون حتی کوچکترین استراحتی به سختی کار کرده است، نتیجه آزمایش کرونایش مثبت  اعلام شده، این افتضاح است!

هوپ هیکس نزدیک‌ترین دستیار ترامپ است که کرونا گرفته است. هیکس مرتب به اتاق کار ترامپ در کاخ سفید رفت‌وآمد دارد و بار‌ها با ترامپ به سفر رفته است؛ هیکس روز سه‌شنبه نیز در مناظره اول ترامپ با رقیب دموکراتش همراه او بوده است.

کارکنانی که در تماس نزدیک با ترامپ هستند، هر روز آزمایش کرونا می‌دهند و معنای آن این است که هیکس روز پنجشنبه نتیجه آزمایشش مثبت شده است.

پیشتر هم اطرافیان رئیس جمهور آمریکا کرونا گرفته بودند، ولی تاکنون ترامپ قرنطینه نشده بود.

این در حالیست که ترامپ و هوادارانش به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا توجهی نداشته‌اند و او حتی در مناظره انتخاباتی با بایدن او را به خاطر ماسک زدن به سخره گرفت.

ترامپ با تمسخر نحوه ماسک‌زنی رقیب دموکرات خود و در دفاع از نحوه مدیریت دولتش در بحران کرونا گفت: «بایدن می‌خواهد کل کشور را تعطیل کند، ما در مقطعی مجبور شدیم و این کار را کردیم، اما الان وضعیت فرق دارد. برخی‌ها تمایل دارند کشور تا قبل از انتخابات بسته بماند. من هیچ مشکلی با ماسک ندارم و به فاصله‌گذاری فیزیکی معتقدم، ولی ببینید بایدن همیشه ماسک می‌زند، بزرگترین ماسک‌هایی که تا حالا دیده‌ام را بایدن می‌زند.»
کلمات کليدی: ترامپ/کرونا/همسر/ویروس/اطلاعات روز#