جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۱

مزرعه ماینر میلیاردی در" تفت" کشف شد

Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامي استان از كشف 73 دستگاه ماینر استخراج ارز ديجيتال به ارزش 10میلیارد ریال در شهرستان "تفت" خبر داد.
کد مطلب: 60443
 
به گزارش #اطلاعات_روز# فرمانده انتظامي استان از كشف 73 دستگاه ماینر استخراج ارز ديجيتال به ارزش 10میلیارد ریال در شهرستان "تفت" خبر داد.
 
سردار "عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش هاي مردمي مبني بر راه اندازی مزرعه تولید ارز دیجیتالی در یک انبار در شهرستان تفت بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وي گفت: ماموران پس از بررسي هاي تخصصي و ميداني و اطمينان از صحت گزارش هاي واصله، با هماهنگي قضائي و با حضور ماموران پلیس آگاهی تفت، پاسگاه انتظامی "شیرکوه" و نماینده اداره برق به محل موردنظر در روستای "ده بالا" اعزام شدند.
فرمانده انتظامي استان یزد افزود: ماموران در بازرسی از این انبار 73 دستگاه ماینر استخراج ارز ديجيتال فاقد هرگونه اسناد و مدارك قانوني را کشف که کارشناسان ارزش آن را 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سردار بهدانی فرد در خاتمه با بیان اینکه در این خصوص یک متهم به مراجع قضائی معرفی شد، افزود: انجام هرگونه اقدامی در خصوص خرید و راه اندازی دستگاه های استخراج ارز دیجیتال، نیازمند مجوز قانونی است.
کلمات کليدی: ماینر/یزد/تفت/ناجا/کشف/اطلاعات روز#