چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲
تا انتخابات ریاست جمهوری 1400 ؛

وزیر جوان می‌خواهد رئیس‌جمهور شود؟ / واکنش جالب آذری جهرمی

Share/Save/Bookmark
با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ گمانه‌زنی‌هایی نسبت به حضور برخی افراد دولتی در این انتخابات در مقام کاندیدا مطرح می‌شود. روز گذشته محمد جواد.
کد مطلب: 60467
به گزارش_اطلاعات روز# با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ گمانه‌زنی‌هایی نسبت به حضور برخی افراد دولتی در این انتخابات در مقام کاندیدا مطرح می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، روز گذشته محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که از او نیز به عنوان یکی از این چهره‌ها یاد می‌شود، برای چندمین بار اعلام کرد که کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری نمی‌شود. او در توضیح منظور خود گفته است:  علت شرکت نکردنم در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ از سر عافیت طلبی نیست آن هم در مقابل ملتی که با همه وجودم خود را شرمنده‌اش می‌دانم. من تجربه‌ای در عرصه مدیریت سیاست گذاری‌های کلان یک دولت ندارم. تخصص لازم را هم ندارم، ولی در مورد وزارت خارجه هیچگاه نگفتم که تخصص ندارم.

بر همین اساس از محمد جواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های بالقوه ریاست‌جمهوری یاد می‌شود، او پیشتر اعلام کرده بود تصمیمی برای این موضوع (کاندیداتوری برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰) نگرفته است.

اما با این حال در برخی محافل رسانه‌ای عنوان شده است که وی یک دیدار انتخاباتی با برخی چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب داشته. از وی در حاشیه جلسه هیئت دولت سوال کردیم که گفته می‌شود شما در انتخابات با وجود این که فعلا تکذیب می‌کنید اما شرکت می‌کنید؟ وزیر ارتباطات پاسخ داد: بله بنده حتما در انتخابات شرکت می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان کاندیدای این دور از انتخابات شرکت می‌کنید؟ اظهار داشت: بنده قبلا در این باره صحبت کردم اما حتما شرکت می‌کنم و رای خواهم داد. (با خنده)
کلمات کليدی: جهرمی/وزیر/جوان/اطلاعات رو#