۱
 
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

شلیک غیرمنتظره سپاه به جریان اصولگرایی بادستگیری پور مختار نماینده سابق/سربازان گمنام امام زمان ع در برخورد با فساد "جناح" نمیشناسند

Share/Save/Bookmark
محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بازداشت شد.
کد مطلب: 60472
 
به گزارش #اطلاعات_روز#محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پارلمان در مجلس نهم توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی بازداشت شده است.
 
گفتنی است؛ وی نمایندهٔ سابق دورهٔ دهم و نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون قضایی از حوزهٔ انتخابیهٔ بهار و کبودرآهنگ در استان همدان است. 

همچنین پورمختار برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم هم ثبت‌نام کرده بود که از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد.

محمدعلی پورمختار در سال ۱۳۴۱شمسی در لالجین استان همدان متولد شد. دوران تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در لالجین و دبیرستان را در همدان سپری نمود. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی و دکتری حقوق بین‌الملل می‌باشد.از سال ۱۳۵۹ در سپاه به فعالیت پرداخت محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ پارلمان در مجلس نهم است .

پورمختار برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم هم ثبت‌نام کرده بود که از سوی شورای نگهبان ردصلاحیت شد.

خبرگزاری فارس، روز شنبه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۹، به نقل از خبرنگار پارلمانی خود نوشت، محمدعلی پورمختار نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس نهم، مدتی است توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی بازداشت شده است.
کلمات کليدی: سپاه/پورمختار/دستگیری/سپاه/اطلاعات روز#
 
محمد ابراهیم قنبری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۱ ۰۰:۵۱:۴۳
عندالله باید به سیستم اطلاعاتی سپاه خداقوت گفت الحق والانصاف مستحق این جزاست بنده ازهمشهری های این آقا کمالات منفی اش راشنیدم