۸
 
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
بسیج اساتید دانشگاه ها خواستار شد؛

مصوبه افزایش حق مدیریت در دانشگاه آزاد را فوراً باطل کنید

Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها در نامه ای به رئیس دانشگاه آزاد خواستار باطل شدن فوری مصوبه افزایش حق مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی شد.
کد مطلب: 60510
 
به گزارش #اطلاعات_روز# مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در نامه ای به محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خواستار باطل شدن مصوبه افزایش صد در صدی حق مدیریت و سرپرستی واحد های آن دانشگاه شد این نامه به شرح زیر است :

 
«با احترام چنانکه مستحضرید، دانشگاه آزاد اسلامی یکی از سرمایه های علمی و حقوقی ارجمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است؛ سرمایه‌ ای که حفظ آن به خصوص در دوره تحولی متأخّر همواره مورد تأکید رهبری حکیم و پیشرو در نگاهبانی از ساحات علم، پژوهش و فناوری بوده است.

 نهضت استادی بسیج ضمن قدردانی از تکاپوهای رئیس هیئت مؤسس و جناب عالی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که در پی اعتلای علمی، آموزشی، فرهنگی و انقلابی این مجموعه عظیم هستید، برخود فرض می‌داند تا اعتراض خود را به مصوبه منتشره‌ اخیر آن دانشگاه به‌ شماره ۳۳۶۳۶/۵۰ مورخ ۲۳/۰۷/۹۹ اعلام داشته و قویاً خواستار ابطال بخش‌هایی از آن (به خصوص درباره مدیران) باشد.

 زیرا بر اساس بررسی‌ های به عمل آمده گویا در بی دقتی آشکار، مصوبه مذکور که با امضای سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه به سراسر کشور ابلاغ شد برآن است تا حق مدیریت و سرپرستی رؤسای واحد های مرکزی استان ها و شهرهای بزرگ را از ۴ تا ۱۰ میلیون تومان افزایش دهد؛ در حالی که کارکنان شریف و اساتید ارجمند آن دانشگاه صرفا شاهد افزایش ۲۰ درصدی از حقوق و مزایای خود بودند.

اگرچه گویا دانشگاه آزاد اسلامی از سال ۹۴ تا کنون شاهد افزایش حق سرپرستی در این باره نبوده امّا به نظر برادران شما در نهضت استادی بسیج دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور برخی از افزایش‌ های ۱۰۰درصدی برای اعطای حق مدیریت ها در یک رویکرد تحولی و انقلابی، دور از انصاف بوده و ضمناً شکاف اجتماعی میان کارکنان، استادان و مردم رنج دیده با این دانشگاه و جویای تحول و پیشرفت را در پی خواهد داشت.

با توجه به اینکه برخی از خیر خواهی‌ های مشابه غیر رسانه‌ ای قبلی موثر واقع نشد و نیز عطف به ضرورت ایفای وظایف ملّی و انقلابی در نهضت استادی، و نیز در جلوگیری از پندار غلط تأیید اینگونه تصمیمات ناصواب از سوی نهضت استادی بسیج نزد برخی نخبگان دغدغه مند و یا مغرضین، به انتشار عمومی این نامه مبادرت شد.

 از این رو نظر به اهمیت موضوع، انتظار جامعه استادی بسیج دانشگاه های کشور این است تا در اسرع وقت نسبت به تصحیح مصوبه‌ ی مذکور اقدام و نتایج آن به استحضار استادان و کارکنان برسد.

همچنین ضمن تشکر از برخی رؤسای واحد های آن دانشگاه که در تماس با بسیج استادی خواستار دوری گزینی از این مصوبه بودند متقابلا از این گرامیان درخواست دارد در همدلی با مصائب مردم و طی اقدامی فرهنگی از پذیرش اجرای آن در باره خویش خودداری و اتخاذ این تفکر بسیجی را علنی فرمایند.»
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۷:۵۰:۵۵
.............. ابتدا زیرآب ولایتی رو زد الان چون چندماه وقت داره میخاد جای پای ۶۰۰ نفر کارمندی که اورده را سفت کنه لذا ابتدا آن ها رو رسمی کرده بعدا حق مسوولیتش بالابرد. دارند دانشگاه رو تاراج میکند.
 
عین اله سلطانی
Romania
۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۲۰:۵۹:۴۰
دقیقا همینطوره. امثال ک.پ که به ناحق اومدن توی امور اداری اول بخشنامه نوشتن رسمی قطعی بشوند. بعد حق تخصص ۱۰۰ درصدی و سایر مزایا حالا هم حق سرپرستی بالا. خدایا به فریاد ما کارمندان دانشگاه آزاد برس.
 
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۷-۲۹ ۱۰:۳۶:۰۹
هیچکس به فکر ما نیست. این همه نامه یه رهبری، مجلس و...‌ این همه افشاگری و.... چه فایده؟
 
خق گو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۸-۰۱ ۲۰:۲۹:۲۷
با سلام و احترام و تشکر خدمت جناب آقای زارعی که حرف دل اساتید و کارمندان را زده اید. باور بفرمایید این کسانی که در سایتها علیه شما حرف می نویسند کسانی هستند که اجیرشده اند تا منافع به خطر افتاده شان توسط حق گویی و حق طلبی شما بزرگوار را لاپوشانی کنند. لازم به ذکر است اولا به هیچ وجه این امر شامل بیست درصد اساتید نبوده و این دروغی بزرگ است. مگر 20 درصد در دانشگاه رئیس داریم!!!. ثانیا افزایش سیصد درصدی را شاهد هستیم. ثالثا در کنار عده ها و وعیدها و دروغ های مکرر از افزایش پنجاه درصدی حق الزحمه ها در این شرایط تورمی برای همه اساتید و کارمندان جلوگیری کردند آقایان. بزرگترین شاهکارشان هم پژوهشیار و آموزشیاری است با بیش از 30 میلیارد تومان هزینه که عملا بدون استفاده است تا کنون. ممنونیم جناب آقای زارعی که حرف دل ما را زدید. کاش به اختلاس های تیم های حاضر رئیس دانشگاه آزاد و خرابکاریهای مالی شان هم ورد می کردید. دستتان درد نکند. فقط بدانید که خوب جایی را نشانه رفته اید و هراس خیانت پیشگان هم از همین است
 
شیما تاجرزاده مادر مرده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۸-۰۴ ۲۲:۴۳:۲۶
فقط منتظر اتمام وقت پروفسور هسته ای و تیمش هستیم تا دانشگاه رو ترک کنند.
 
داوود محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۸-۱۶ ۲۰:۵۹:۱۱
............سازمان مرکزی رو فراگرفته.ما که رفتیم بیچاره کارمندان بدبخت که خبر ندارن چه خبره
 
يك بينواي آزادي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۸-۲۸ ۰۲:۰۰:۳۵
آخرين درجه فساد
به كار بردن قوانيني براي ظلم است
فرانسوا ولتر...
 
خانواده اي از دانشگاه آزاد در آرزوي دانشگاه آزادي بدون تيم هسته اي!!!!!
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۸-۲۸ ۰۲:۰۲:۲۷
هسته اي
دانشگاه آزاد و رها كن
از خدا لااقل ......... هسته اي
از پيامبر ................... هسته اي
دانشمند هسته اي!!! بزرگترين ................... تاريخ دانشگاه آزاد است
الحق لق بزرگترين .................... شايسته ايشان و تيم شان است