شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۴

​بیخود شلوغش نکنید، برجام که نقض نشده، یک نفر ترور شده، همین!

Share/Save/Bookmark
حمید رسایی: امروز بعد از ظهر در منطقه آبسرد دماوند، آقای ‏محسن فخری‌زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای و موشکی کشورمان ترور شد و به شهادت رسید! یعنی یک روز پس از تبادل جاسوس اسرائیلی و در سالگرد ترور شهید شهریاری که فرداست!
کد مطلب: 60552
 
به گزارش #اطلاعات_روز# حمید رسایی نوشت:بلافاصله سخنگوی سازمان انرژی اتمی دولت روحانی با وقاحت تمام، منکر ارتباط این شهید با موضوع هسته‌ای شده و اظهار کرده که همه دانشمندان هسته‌ای ما در سلامت کامل هستند! پس از این، در زیرنویس‌های خبری صدا و سیما پسوند "دانشمند هسته‌ای" از کنار نام این شهید حذف می‌شود!

ناباورانه خطی در حال تلاش است تا این ترور را کوچک جلوه دهد و آن را بی‌ارتباط با مسأله‌ هسته‌ای کشور معرفی کند؟ در حالی که شهید فخری‌زاده استاد شهید شهریاری و همان چهره‌ای بود که نتانیاهو سال۲۰۱۸ با انتشار تصویرش، درباره اهمیت او در دانش هسته‌ای ایران سخنرانی کرد.

اما چرا ؟ روشن است چون همان خطی که برای آمدن جو بایدن و مذاکره مجدد با او له له می‌زد، این ترور را ضربه‌ای به پروژه مذاکراتی‌اش با آمریکا می‌داند باید گفت که #تفبرمذاکرهومذاکرهکنندهبا_آمریکا وقتی تا این حد رذالت دیده می‌شود.

از نظر این جماعت اتفاقی نیفتاده، یک نفر ترور شده، #برجامکهنقض_نشده!

از یاد نبریم که ‎#خانه_امن با ساختن سریال تلویزیونی ایجاد نمی‌شود تا وقتی ‎#کلید در اختیار افرادی ناامن است.

🔺کانال حمید رسایی در تلگرام🔻
@www_rasaee_ir
کلمات کليدی: رسایی/خانه امن/برجام/ترور/فخری زاده/اطلاعات روز#