شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۸

محکومیت ترور دانشمند هسته ای توسط مجمع معتمدین استان البرز

Share/Save/Bookmark
امیدواریم با تلاشهای شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و همه‌ی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی ، بزودی عاملان این جنایت هولناک به مجازات عمل خود رسیده و انتقام خون این شهید عزیز گرفته شود.
کد مطلب: 60557
 
به گزارش#اطلاعات_روز# مجمع معتمدین استان البرز با صدور بیانیه ای ترور دانشمند ایرانی محسن فخری زاده توسط سرویس اطلاعاتی موساد را محکوم کرد

در متن این بیانیه آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین
بار دیگر دست پلید استکبار جهانی از آستین دشمنان داخلی بیرون آمد و یکی از دانشمندان برجسته حوزه‌ی دفاعی کشور ، عالم مجاهد و استاد برجسته فیزیک حاج محسن فخری زاده را باترور ناجوانمردانه و وحشیانه به شهادت رساند.
اینجانب شهادت این دانشمند ارزنده حوزه‌ی دفاعی و هسته‌ای کشور را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر(عج) و نائب برحقش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و خانواده آن شهید والامقام و همچنین به پیشگاه ملت سرافراز ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.
نقش بی بدیل شهید حاج محسن فخری زاده در افزایش توان دفاعی کشور و استفاده از فناوری صلح آمیز هسته‌ای در حوزه‌های مختلف علمی ، پزشکی ، کشاورزی ، انرژی و ... ، بر هیچکس پوشیده نیست و شاید دشمنان صهیونیستی بهتر از ما ایشان را شناخته و به همین جهت درصدد حذف ناجوانمردانه او برآمدند.
 همه آزادیخواهان جهان شاهد این چنگ و دندان نشان دادن بزدلانه دشمنان انقلاب اسلامی هستند و این دلیل محکمی بر انزوا و افول قدرت پوشالی آنهاست و چنانچه شهادت سردار سلیمانی باعث وحدت و همدلی بیشتر مردم ولایتمدار ایران شد ، خون این شهید نیز علاوه بر اتحاد و انسجام مردم مسلمان و انقلابی ایران در برابر دشمنان قسم خورده و مزدوران داخلی آنها ، موجب رسوایی و انزوای بیش از پیش آنها خواهد شد.
دشمنان بدانند اگر پرچمی از دست سرداری بیافتد سربازان دیگر ، آن را برداشته و این راه سرخ که نشأت گرفته از مکتب عاشوراست ، سرزنده و پویاتر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد و این حرکات مذبوحانه هرگز خللی درعزم پولاین مردم در راه پیشرفت کشور و نابودی صهیونیسم و استکبارجهانی و نفوذیهای داخلی وارد نخواهد کرد.
امیدواریم با تلاشهای شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و همه‌ی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی ، بزودی عاملان این جنایت هولناک به مجازات عمل خود رسیده و انتقام خون این شهید عزیز گرفته شود.

((مجمع معتمدین استان البرز ))
کلمات کليدی: مجمع معتمدین/البرز/شهید/ترور/فخری زاده/اطلاعات روز#