يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۸

طعنه احمدی نژاد به دولت روحانی در متن پیام تسلیت شهید فخری زاده

Share/Save/Bookmark
رئیس‌جمهور سابق با صدور بیانیه‌ای شهادت دکتر محسن فخری‌زاده را تسلیت گفت و تأکید کرد که در دوران ریاست جمهوری خود و علیرغم اصرار مقامات آژانس اتمی، هرگز اجازه نداد که آنان با شهید فخری‌زاده مصاحبه یا ملاقات کنند.
کد مطلب: 60563
 
به گزارش #اطلاعات_روز# متن اين بيانيه به شرح زير است.

بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر دست پلید انسان‌نماهای مدعی مدیریت جهان، از آستین عناصری بی‌ارزش بیرون آمد و انسانی مدیر و خدوم را از ملت ایران گرفت.
 
سلطه‌گران جهانی که قواعد بین المللی وضع‌شده توسط خودشان را آشکارا نقض می‌کنند و با لبخند رضایت بر یک جنایت ضدبشری مهر تأیید می‌زنند، چگونه انتظار دارند که این قواعد برای آنان امنیت و پایداری استیلا به بار آورد؟

علی‌رغم اصرار مقامات آژانس اتمی، اینجانب در دولت قبل هرگز اجازه ندادم که آنان با شهید فخری‌زاده مصاحبه یا ملاقات کنند.

گرچه شهید فخری‌زاده با تیر کین دشمنان بدسرشت و مخالفان عظمت و پیشرفت ایران به خون نشست، لیکن تردید ندارم راه او جاودانه است و ملت بزرگ ایران پیوسته در دامان پر مهر خود صدها و هزاران انسان فرهیخته و شجاع را تربیت می‌کند و در مسیر اعتلای خود به کار گرفته و قله‌های عزت و آبادانی را فتح خواهد کرد.

اینجانب شهادت این عزیز پرتلاش را به ملت بزرگ ایران، جامعه علمی و دانشگاهی کشور، کارکنان فداکار وزارت دفاع و خانواده گرامی و یاران و همکاران او تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

از خداوند منان سلامتی و عزّت ملّت ایران و دیگر ملت‌ها و دفع شر سلطه‌گران و مستکبران بین‌المللی را از سراسر گیتی مسألت دارم.
محمود احمدی نژاد
خادم ملت ایران
هشتم آذر ۱۳۹۹
کلمات کليدی: شهید/فخری زاده/ترور/هسته ای/موشکی/دانشمند/احمدی نژاد/اطلاعات روز#